Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A citrommirtusz, a grapefruit és a citromfű citrusos keveréke felrázza érzékeidet és pillanatok alatt felébreszt a hideg téli reggeleken. A szappant hógömb alakúra készítjük, a hópelyheket fehér köröcskék jelképezik. Vegán

brigitta001

2016. november 18.

Első Lush szappanaim egyike volt. Egy csomagban kaptam Woosh-sal együtt. Kellemes friss citrusos illat. Azt hiszem már nem kapható, talán a Baked Alaska van helyette. A formája nagyon látványos, igazi telet idéző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

umpalumpa

2014. november 30.

Tavaly Karácsonykor kaptam ajándékba egy jó nagy darabot. Már a papíron át sem tetszett az illat. Szerintem egy borzalom! Ráadásul az ekcémát is belobbantotta egyetlen fürdésnél. Gondolhattam volna, h nem szabad hozzányúlnom. Kitettem kézmosónak a páromnak, hogy lesz szíves elhasználni, különben kidobom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Epetra90

2014. november 29.

Édesanyám kedvence, pedig általában nem szereti a Lush termékeket (amit en nem értek...) finom, citrusos az illata, jó az érzékeny bőrre is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

VeraTala

2014. február 17.

Istenem, hogy én ennek mennyire imádom az illatát! Minden reggel felfrissülök tőle, és csak úgy illatozik a szekrényem! Nem szárít, habzik, álom. Sajnos limitált volt, de ha valakinek nem tetszik, én szívesen átveszem ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

birdie

2014. január 7.

Kellemesen csalódtam ebben a szappanban, melyet ajándékba kaptam. Illatából és állagából azt gondoltam, hogy nem lesz valami hidratáló szappan, de tévedtem. Az előtte hetekig kiszáradt karom és lábszáram hirtelen "meggyógyult". Olyannyira, hogy fürdés után nem is kentem magam semmilyen olajjal vagy testvajjal, amelyekkel előtte állandóan (és mégis száraz maradt a karom). Szóval meglepő, de csillagos ötös tulajdonság. Az illatát imádom, a fürdőszobát is jó ideig belengi. Ja, és még valami. Minden télen van egy kiszáradt és kipirosodott rész a jobb kezemen két ujjam között. Semmivel sem sikerült még eltüntetni. Mióta ezt a szappant használom fürdésre, eltűnt. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert gyorsan fogy és az ára ehhez képest magas. Bár most féláron szórják ki a Lushnál a szezonális termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

zsannasko

2013. december 15.

Nagyon finom illata van. Enyhén habzik, de jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon finom illata van. Enyhén habzik, de jól tisztít, nem szárít.

Wish

2013. április 10.

Az egyik kedvenc illatú szappanom volt, de csak 3 csillagot adok, mert valami miatt nagyon nagyon hamar elfogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

illatvarázs*

2012. december 29.

Nekem nem tetszik ez az illat. Túl citrusos. A bőrömet is szárította. Tetejébe még drága is, és az összetevői sem a legjobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

podi

2012. december 18.

Számomra ez nem sok meglepetést okozott. Kívülről szép, de az árát nem éri meg. Illata átlagos citrusos, szárít, és hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Ani

2012. július 2.

A Lush termékek közül még ennek tetszett legjobban az illata, de a bőröm nem nagyon szerette.
A natúrabb szappanokat szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

A natúrabb szappanokat szeretem

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin