Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

Bocse

2020. augusztus 28.

Brutális irritáció. 1 hónapig használtam, nagyon jó ötletnek találtam hogy nincsen csomagolása és hogy körömvirág van benne ami nyugtat. De sajna a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

anyyyca

2020. augusztus 16.

Bevallom, másra számítottam, viszont pozitívan csalódtam. Eddig egyszer próbáltam hajszappant, ami nem jött be, több okból sem. Ez azonban nagyon tetszik, nagy habja lesz, 2 szappanozás után "csikirgóan" tiszta a hajam, és az illata is szuper. Ráadásul a szokásos 3 napos hajmosásom kitolja 5-re. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

browniee

2020. június 29.

Az illata gyógynövényes, elég meglepően jól habzik, ez pozitívum. Korpásodásra vettem, nos mindenen segít de azon pont nem. Sőt...ha lehet ilyet mondani a helyzet még rosszabb lett csak tőle. :D
Tovább ajándékozni sem tudtam, mert a környezetemben élőket inkább elborzasztotta, mint vonzotta az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Odriuss

2020. június 17.

Régebben vettem a barátomnak, de ő nem használta én meg el is felejtettem, mostanában a kezembe került és gondoltam kipróbálom. Nagyon szeretem, nagyon jól megtisztítja a hajamat, az illatáért odavagyok :) viszonylag kevés kell belőle egy hajmosáshoz, jól habzik és szép az összetevő listája. Tartót már korábban vettem hozzá így még környezetbarát is :) Az ára elég húzós, de ennyit megér a hajam egészsége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

FanniPalma

2020. május 26.

Nagy a reklámja a Lush természetes összetevőinek, de közben SLS-el és erős illatanyagokkal dolgoznak, amik nem tesznek jót a bőrnek.
Én is besétáltam a csapdába, mert csomagolásmentes megoldást kerestem. Az erős illat és az SLS miatt nagyon agresszív készítmény. Az én bőröm nem bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Hugee93

2020. május 25.

Nagyon akartam, hogy beváljon, de végül nem mertem hosszan használni. A fejbőröm túéérzékeny a hajam erős vastagszálú, dús és hosszú. A termék maga jó lehet, az illata nagyon finom, remekül habzik, ám számomra lemoshatatlan volt, így sajnos már a megmosás és szárítás után olyan zsíros volt a hajam, mintha 3-4 napos lenne. Mivel nem ez tortúra, így pár alkalom után tovább is ajándékozoü. Sajnálom, tényleg nagyon akartam, hogy működjön, mert minden más stimmelt vele. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

xyz1xyz

2020. május 7.

Számomra eddig a legjobb korpásodás elleni sampon. Folyamatos használat mellett, fokozatosan szüntette meg a korpát, így kellett egy kis idő, míg érzékelhetővé vált a hatása. 4 hónapja használom, nagyjából egy hónap után kezdtem el észrevenni, hogy már nem viszket a fejem pár nappal a hajmosás után, azóta pedig elegendő hetente egyszer hajat mosnom (az én hajam szerencsére alig zsírosodik, de ennek a samponnak a használatával ez még jobban mérséklődött).
Ha elfogyott, szeretnék más sampont is kipróbálni a márkától, de később biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Neira87

2020. április 23.

Lush Montalbano sampont használtam előtte. Nagyon szerettem, 1 nappal kitolta a hajmosást, viszont hosszútávon nagyon szárította a fejbőröm, és ezért kerestem mást. A hajam borzasztó gyorsan zsírosodik, gyakorlatilag már második nap olyan, mint sokaknak 1 hét után. Próbáltam keresni az okokat, és valahol azt olvastam, hogy lehet érdemes antibakteriális sampont használni ebben az esetben, mert a fejen lévő természetes bacik "túlszaporodása" okozza a gondot. Így keveredtem a Lush Soak and Float samponjához, ami antibakteriális hatással is bír. És leesett az állam.
1 hónapja használom már, és 3 napig simán lehet leengedve a hajam, nem zsíros. Ha nagyon lusta vagyok, akkor a 4. napon egy pici száraz sampon simán megmenti a napot. Az illatát imádom, nagyon kellemes. Ennél nem érzem, hogy szárítaná a fejbőröm. Annyi, hogy ezt tényleg először a kézben kell felhabosítani, és onnan felvinni a habot a hajra, mert a virágszirmok kijönnek belőle természetesen.
Remélem nem lesz később negatív tapasztalatom vele, mert ez egyelőre zseniális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Remélem nem lesz később negatív tapasztalatom vele, mert ez egyelőre zseniális!

JoyTurner

2020. április 14.

Nekem ez egy nagyon nagy nem. Első próbálkozásom a szilárd samponokkal, de nem vált be. Finom illata van, ami nem marad meg a hajon.
A viszonylag jól karbantartott száraz korpámat brutál módon előhozta, még csak nem is a hajmosást követő sokadik napra, hanem azonnal.
Viszkető, száraz, hámló fejbőrt eredményezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Viszkető, száraz, hámló fejbőrt eredményezett.

marbi

2020. február 25.

Az első néhány használat után olyan volt, mintha irritálná a fejbőrömet, ezért néha felváltva használtam más samponnal, aztán nagyjából hozzászoktam. A korpásodáson nem segített 100 %-ban és kicsit emellett is viszket a bőröm, de hozzátenném, hogy egy ideje már semmilyen drága gyógyszertári sampon se segített hosszútávon. Hajpakolást használok mellette, mert úgy érzem nagyon szárít. Viszont ami számomra nagy öröm, az az, hogy eddig akármivel mostam hajat, mindig nagyon hamar zsírosodott. Általában 2 naponta muszáj volt hajat mosnom, mert 1 nap után már csúnya volt. Emelett a sampon mellett viszont 3 napig vígan el vagyok és kb. 1 hónapja használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.