Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

Misse25

2019. május 30.

Azért vettem meg, mert a dm már nem forgalmazza a sajátját. Pedig az bevált.
Bementem a lushba, kb 20 perc alatt sikerült eldöntenem melyiket vigyem haza. Valljuk meg nem olcsó. Ennél döntöttem. Az illata valami fantasztikus. Imádom! Kicsit aggódtam, mert haza fele elkezdtem olvasni a véleményeket és sok a negatív is. Na de ha már megvettem csak kiprobalom és reménykedtem hogy nem lesz rossz tapasztalatom.
A hajamról és a fejbőrömről 2 szó: vállig erő fényes festetlen vékonyszálú. A fejborom: amióta nem festem a hajam nagyon érzékeny és fura. Vannak rajta kis viszkető pattik, néha korpás is, de hamar zsírosodik. Szóval a legjobb fajta. Erre a fejbőrre elég nehéz megfelelő sampont találni, ami nem szárít, nem zsírosít és a hajam is fényes marad.
Na ez a sampon ez az. Meglepődtem én is, de nekem nincs bajom vele. Kb 1 hónapja használom. A zsirosodast kitolta 1 nappal. Néha viszket a fejborom és néha van meg száz hamlas is (ha viszket kicsit vakarom) de lényegében teljes mértékben meg vagyok elégedve a samponnal. Ha elfogy tuti újra veszem, utalok keresgélni és kockáztatni. Amíg jó addig marad ez.
Aki meg a hajaba dugja a sampont és úgy mossa a hajat az ne csodálkozzon hogy virágos lesz és alig bírja kiszedni. Nem szabad az egész sampont a hajhoz dörzsölni. Csak a habbal kell hajat mosni, így a virágok nem mennek bele az ember hajaba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Azért vettem meg, mert a dm már nem forgalmazza a sajátját. Pedig az bevált.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Korpás fejbőrre vettem. Arra bevált, valóban csökkent a korpa (nem szűnt meg, ahhoz egy samponnál többre van szükség). Viszont eléggé szárít, ezért én a Roots pakolással és egy másik samponnal együtt használom (The Body Shop zöldteás): hajmosás előtt felteszem a maszkot, aztán megmosom a hajam a Soak and float-tal, végül a Body Shop-ossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

zfruzsi

2019. április 7.

A valaha volt legjobb korpásodás elleni sampon amit használtam - pedig nem egy-két márkától próbáltam már ki erre a problémára sampont az évek során... Nekem sajnos elég durva a korpásodásom és tényleg ezelőtt semmi sem hozott látványos eredményt és mindig azt éreztem, hogy felesleges pénzkidobás volt... ez volt az első termék, ami már az első használatkor látványos javulást hozott nálam - bár nekem nem tüntette azért el elsőre, ahogy előtte egy-két embernél hallottam. Viszont néhány használat után eltűnt a korpa nálam, amit el sem tudtam előtte már évek óta képzelni... Az az egyetlen szépséghibája van a dolognak, hogy nálam ez nem örökké tartó dolog, hanem csak olyan kb. 4-5 napig tart, ugyanis ha addig nem mosok hajat, ami nálam a heti egy miatt eléggé előfordul, szóval ennyi nap után nekem már mindig előjön kisebb-nagyobb mértékben a korpa, de nekem még ez sem vett le soha a szeretetéből és az értékéből. Nagyjából 3 évig csak és kizárólag ezt használtam korpásodás elleni samponként és maximálisan elégedett voltam vele, így mindig újra és újravettem. Pár hónapja viszont úgy éreztem, hogy ideje lenne kipróbálnom mást is, ugyanis a 3 év alatt olyan márkák is jöttek ki korpásodás elleni samponnal, akik előtte nem vagy ismertem meg olyan márkákat, amikről előtte nem hallottam. Úgyhogy most újra kísérletezgetek, de vissza fogok térni hozzá, erősen úgy érzem, ugyanis azóta már a második korpásodás elleni sampont tesztelgetem és csak egy volt elfogadható, a másik nem igazán, úgyhogy ha beleunok újra a kísérletezgetésbe, akkor tuti visszatérek hozzá, mint működő hű társhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

vagabond

2019. április 7.

2-3 hónapja használom és nagyon reménykedtem, hogy segít a korpámon, de sajnos nem nagyon látok eredményt. Kár, mert minden másban szuper, kellemes az illata, csomagolásmentes, sokáig tart, nem zsírosodik tőle a hajam. Még a benne lévő virágdarabok zavaróak néha, amikor beleakadnak a hajamba, de könnyen ki lehet mosni. Még keresem a csomagolásmentes alternatívát korpás hajra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Orsika89

2019. március 11.

Imádom! Jól habzik, tiszta, fényes és puha lesz a hajam tőle. Korábban a Jason and the argan oilt használtam, de az nem volt az igazi, nehéz volt kimosni és száraznak is éreztem utána a hajam. Ez viszont tökélesen az amúgy kényes hajamra: könnyen zsírosodik a vége viszont száraz.
Boldog vagyok, hogy végre megtaláltam a tökéletes csomágolásmentes samponomat :)
Ja és szeptember óta használom és most fog csak elfogyni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Ja és szeptember óta használom és most fog csak elfogyni ;)

Doryca007

2019. február 8.

Eros fustszaga miatt olyannak ereztem magam, mint egy jofele fustolt sajt :) a hajat jol tisztitja, de a korpammal semmit nem tett sajnos, ezert, es az illatert sajnos kevesre tudom ertekelni. Az uriage sprays korpa elleni valtozata ugyan dragabb valamicsket, viszont 2 alkalom utan lathatoan hat, 5 nap alatt pedig rendbehozza a fejbirt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

sannabella

2019. február 7.

Korpa ellen semmit nem tett (igazából szinte csak emiatt vettem meg), szóval aki a gyógyhatása miatt venné meg az szerintem nézelődjön egy kicsit még vásárlás előtt. VISZONT, egy kiváló samponkorong. Csodálatos az illata, nem is kell mellé balzsam, szuperül habzik, és sokáig jó (kb októberben vehettem, most tört össze és raktam át harisnyába a kis darabokat, így használom most).
Sajnos a korpán tényleg egyáltalán nem segít (sőt, néha még jobban észrevettem, mint használat előtt), így csak 3 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

MormiOrsi

2018. december 12.

Nekem nagyon bevált, valóban jó a korpa ellen és 3 napig nem kell utána hajat mosnom. Ami pl egy Head&Shoulders-nél is így volt, csak ott a 3. nap már erősen határeset volt, ennél a samponnál meg teljesen vállalható (néha a 4. napot is bevállalom vele :) Emellett nagyon tetszik az illata, szuperül habzik és nincsen műanyagban. Ez már a második szilárd samponom a Lush-tól, az elsővel is meg voltam elégedve, de a korpára nem volt jó, így már akkor eldöntöttem, ha elfogy, akkor ez lesz a következő és örülök, hogy nem kellett csalódnom benne.
De azért azt szeretném itt megjegyezni, hogy szerintem nem tart tovább egy flakonos samponnál (3x tovább tutira nem), az előző nekem kb. fél évig tartott, így azért az ára nem annyira baráti, de évente 2x belefér.

Update: le kell vennem a csillagokat, mert egyáltalán nem jó hosszútávon korpa ellen és mégiscsak erre lett kitalálva. A többi tulajdonsága rendben van, de vissza kellett térnem a Head&Shoulders-hez, hogy megoldódjon ez a problémám. Kár érte... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

svivko

2018. november 26.

Nem kifejezetten korpás a hajam, zsíros seborrheám van. Nem vált be. Nagyon jól tisztít, de ezek a darabkák egy idő után csak húzzák a hajamat és beletapad minden szöszmösz, hajszál stb.
Nem használom el, mert baromira belobbantja a seborrheám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nem használom el, mert baromira belobbantja a seborrheám.

Mania4

2018. november 23.

Kíváncsiságból vettem meg. Jól habzik, sokáig elég. Nekem viszont szalmabálát csinált a hajamból. Fénytelen, kifésülhetetlen és viszketett a fejbőröm. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.