Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Jukka

2021. december 1.

Talán háromszor is megvettem, mert szeretem az illatát, szuperül habzik. És ezzel egy időben szétmarta az érzékeny fejbőröm. Szárítás után pár óráig élveztem a puha hajam, majd elkezdett viszketni a fejem. Mára már több alternatívát kipróbáltam. Lusht többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

firelyl

2021. július 2.

nekem kicsit erős az illata, de szépen tisztít, hajbalzsam mindenképp szükséges utána

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

legjobb Lush sampon amit eddig használtam! Az American cream hajkondicionálóval együtt mintha egymásnak teremtették volna őket. A zsíros hajam tovább bírta hajmosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

mokushka

2021. május 14.

Az illata csodás, jól habzik, és nem zsírosítja de nem is szárítja túl a hajam. Nagyon tartós, és utazáshoz is optimális vinni magammal. Már a másodikat koptatom, az első bőven kitartott több mint egy évig, így végső soron nem is drága. A kis növénydarabkákkal néha figyelni kell, hogy ne maradjon a hajadban, de emiatt nem veszít az értékéből. Kellemesen nyugtatja a fejbőröm. Barátomnak is vettem egyet ajándékba, mert tetszett neki az illata, és ő is szereti használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

heliofilia

2021. április 8.

Nagyon száraz a hajam, kb hetente mosom,és másfél éve használom ugyan azt a darabot. Környezet védelmi okokból vettem ezt,tök jó érzés hogy nem dobálok el samponos flakonokat. Nem zsirosítja és nem szárítja a hajamat, jól habzik. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

balazskrisztii

2021. január 24.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg az illata miatt. Leginkább azért húzom le, mert nagyin idegesítettek a samponban található növény (?) darabkák és nagyon sprőd lett tőle a hajam, pedig alapból nem lenne az

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

kirabauer

2020. december 17.

Én nagyon akartam szeretni... Azt hittem, hogy megtaláltam a nekem való samponszappant. Hát nem így történt. Második próbálkozásom volt, először a nature box samponját próbáltam, ugyanaz lett az eredmény: zsíros, ragacsos csomókban állt össze a hajam mindkettő után. Sajnálom nagyon, nekem ez most pénzkidobás volt :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

viragdobradi

2020. november 14.

Én nagyon imádom, már egy használat után láttam a hatását. Kondícionálót sem használok utána, így is puha lesz a hajam szárítás után. És mintha alapból is ápoltabbnak tűnne. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

ahalasz

2020. október 15.

Páromnak vettem az érzékeny bőrére, neki nagyon bejött, szépen helyretette a fejbőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

EunBin

2020. október 13.

Nagyon nem jött be... Kifejezetten az érzékeny, korpás fejbőrömre vettem, de szörnyen rontott a helyzeten, pedig azt hittem, a jumping juniper szilárd samponnál már nem lehet rosszabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.