Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   30g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. március 21.

Kiszerelés:   30g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"A mézes hetek nevet adtuk neki, de egy „sima”, édes hétvégén is bármikor szóba… illetve bőrre jöhet! Amikor már a csokoládés résznél tartotok, bárhol vagytok, terítsetek magatok alá egy régi, szakadt fürdőlepedő, amin büntetlenül lehet masszírozni még nyakig csokisan is."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

babolka

2020. március 6.

Kellemes az illata, jól kenhető, télen ideális. Az egyetlen problémám vele, hogy kiesett a csokidarabka és nem igazán tudok vele mit kezdeni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

VickyV

2019. április 8.

Nagyon finom illata van, kellemesen puhává varázsolja a bőrt, és az összes hátránya, hogy meg akarom enni😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

BRebi

2018. szeptember 14.

Kedvenc masszázstömbön a Lush-tól.
Az illatát imádom, könnyű használni, nagyon jól hidratálja a bőrt.
Sokáig kitart, viszont az ára picit borsos, de megbarátkozom vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kedvenc masszázstömbön a Lush-tól.
Az illatát imádom, könnyű használni, nagyon jól hidratálja a bőrt.
Sokáig kitart, viszont az ára picit borsos, de megbarátkozom vele :D

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Nagyon szerettem az illatát, és a bőrömmel is jót tett, nem engedte kiszáradni. Viszont a benne lévő csokit feleslegesnek tartom, csíkot húzott a bőrömön, amit nem tudtam rendesen eldolgozni, tartottam tőle, hogy megfogja a ruhámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Lolatapsi

2018. január 26.

Finom csokis csoda konnyem olvad en kepes voltam ket masszazsra elhasznalni annyira tetszett az olajos allaga es az illata. A bor puha es finom lesz tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

boglarkab

2017. január 3.

Évekkel ezelőtt kaptam egy ilyet, emlékszem, mennyire odavoltam az illatáért. Most egyik nap megint betévedtem a Lushba (ami az utóbbi évben egyre gyakoribb esemény, az én örömömre, de a pénztárcám bánatára), és megint "összetalálkoztunk". Imádom az állagát, éjszakára istenien hidratál, a tömény fehércsoki illatát, na, mindent, és olyan kis cuki ez a szív alak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Chootie

2016. április 22.

Nem leszek ezzel népszerű, de utáltam ezt a masszírozót. Émelyítően édes. A kis mérete miatt állandóan kicsúszott a kezemből, arról nem is szólva, hogy a benne lévő csokinak esze ágában sem volt olvadni, így jól meggyötörtem vele a Párom hátát. :(
Elhasználtam valamikor télvíz idején, amikor nagyon kiszáradt a könyököm és a kezeim, de BIZTOS, hogy az életben nem veszem mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Zenobia

2016. március 2.

nagyon finom az illata és sokáig megmarad. Azért nem 5 csillag, mert nekem elég nehezen szívódik be. Csak este használom pizsama alá. :) Viszont így dunszttal csodás a hatás. és utána 2 napig nme kell krémezni a lábszáramat ami egyéként fehéren hámlik annyira kiszárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Kardvirág

2015. július 31.

Ezt mennyire szerettem! Nagyon finom, meleg édes illata van ami sokáig megmarad. Táplálja, puhítja a bőrt, bár nem igazán szívódik fel, de nem is ez a feladata. Én leginkább akkor használtam, amikor kellett egy kis boldogsághormon. Csoki helyett is teljesen jó. :) Sokszor csak beleszippantottam és máris jó kedvem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 31.

Hirannis

2015. június 4.

Csodás az illata, jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Csodás az illata, jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik

Hidratálók: Honey, Glycerin

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.