Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   30g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. március 21.

Kiszerelés:   30g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"A mézes hetek nevet adtuk neki, de egy „sima”, édes hétvégén is bármikor szóba… illetve bőrre jöhet! Amikor már a csokoládés résznél tartotok, bárhol vagytok, terítsetek magatok alá egy régi, szakadt fürdőlepedő, amin büntetlenül lehet masszírozni még nyakig csokisan is."

babolka

2020. március 6.

Kellemes az illata, jól kenhető, télen ideális. Az egyetlen problémám vele, hogy kiesett a csokidarabka és nem igazán tudok vele mit kezdeni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

VickyV

2019. április 8.

Nagyon finom illata van, kellemesen puhává varázsolja a bőrt, és az összes hátránya, hogy meg akarom enni😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

BRebi

2018. szeptember 14.

Kedvenc masszázstömbön a Lush-tól.
Az illatát imádom, könnyű használni, nagyon jól hidratálja a bőrt.
Sokáig kitart, viszont az ára picit borsos, de megbarátkozom vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kedvenc masszázstömbön a Lush-tól.
Az illatát imádom, könnyű használni, nagyon jól hidratálja a bőrt.
Sokáig kitart, viszont az ára picit borsos, de megbarátkozom vele :D

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Nagyon szerettem az illatát, és a bőrömmel is jót tett, nem engedte kiszáradni. Viszont a benne lévő csokit feleslegesnek tartom, csíkot húzott a bőrömön, amit nem tudtam rendesen eldolgozni, tartottam tőle, hogy megfogja a ruhámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Lolatapsi

2018. január 26.

Finom csokis csoda konnyem olvad en kepes voltam ket masszazsra elhasznalni annyira tetszett az olajos allaga es az illata. A bor puha es finom lesz tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

boglarkab

2017. január 3.

Évekkel ezelőtt kaptam egy ilyet, emlékszem, mennyire odavoltam az illatáért. Most egyik nap megint betévedtem a Lushba (ami az utóbbi évben egyre gyakoribb esemény, az én örömömre, de a pénztárcám bánatára), és megint "összetalálkoztunk". Imádom az állagát, éjszakára istenien hidratál, a tömény fehércsoki illatát, na, mindent, és olyan kis cuki ez a szív alak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Chootie

2016. április 22.

Nem leszek ezzel népszerű, de utáltam ezt a masszírozót. Émelyítően édes. A kis mérete miatt állandóan kicsúszott a kezemből, arról nem is szólva, hogy a benne lévő csokinak esze ágában sem volt olvadni, így jól meggyötörtem vele a Párom hátát. :(
Elhasználtam valamikor télvíz idején, amikor nagyon kiszáradt a könyököm és a kezeim, de BIZTOS, hogy az életben nem veszem mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Zenobia

2016. március 2.

nagyon finom az illata és sokáig megmarad. Azért nem 5 csillag, mert nekem elég nehezen szívódik be. Csak este használom pizsama alá. :) Viszont így dunszttal csodás a hatás. és utána 2 napig nme kell krémezni a lábszáramat ami egyéként fehéren hámlik annyira kiszárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Kardvirág

2015. július 31.

Ezt mennyire szerettem! Nagyon finom, meleg édes illata van ami sokáig megmarad. Táplálja, puhítja a bőrt, bár nem igazán szívódik fel, de nem is ez a feladata. Én leginkább akkor használtam, amikor kellett egy kis boldogsághormon. Csoki helyett is teljesen jó. :) Sokszor csak beleszippantottam és máris jó kedvem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Hirannis

2015. június 4.

Csodás az illata, jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Csodás az illata, jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik

Hidratálók: Honey, Glycerin

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.