Lush

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

Fogfehérítő és szájpadlás-tisztító hatású; minden kellemetlen ízt megszüntet a szádban. A leheletedet édesen frissé, a fogaidat pedig káprázatosan gyöngyfehérré varázsolja. Citrom, grapefruit, fekete bors és tengeri só keverékével készül. A fogaid szikrázóan fehérek, a leheleted pedig frenetikusan friss lesz tőle!

Egy doboz 40 tablettát tartalmaz.

Sisszy

2017. április 18.

Borzalmas élmény volt ezekkel a tablettákkal fogatmosni. Mintha egy adag szódabikarbónát rágnék. Ízre se és állagra se kellemes, pedig az ötlet jó. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Nekem nagyon bejött a tablettás fogkrém, főleg a Sparkle. Első pár alkalommal fura, de pl nem csípi a számat vagy szárad ki tőle annyira mint a fogkrémtől. Egyetlen problémája sajnos az ára, majd ha gazdag leszek csak ezzel fogok fogat mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

allebag2

2016. január 4.

Elég rossz íze van, és eleinte borzasztó érzés volt szétrágni a tablettát, de a végére megszerettem a borsos, csípő érzést a fogmosás végén, a fogaim pedig tiszták és fehérek lettek tőle. Azért adok csak 3 csillagot, mert a Lush újabb fogtablettái sokkal jobb ízűek (értsd kifejezetten finomak), és az állagon is javítottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

dettiii

2015. július 4.

Az íze valóban nem a legjobb, de melyik fogkrém finom? Az összes fogkrémet lepipálja, csak ez tartja rendben a fogaimat. A nap végére is hófehérek, tiszták a fogaim. Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

drzoerose

2015. május 16.

kicsit furi az íze,de nekem tetszik
egy fél tabletta elegendő volt minden fogmosásnál
szépen karbantartja a fogakat,nem lesz fehérebb,de rosszat sem tesz a színének
üdítő változás volt,ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

kicsit furi az íze,de nekem tetszik
egy fél tabletta elegendő volt minden fogmosásnál
szépen karbantartja a fogakat,nem lesz fehérebb,de rosszat sem tesz a színének
üdítő változás volt,ajánlom

dessy

2015. február 4.

Nekem nem vált be. Maradok a hagyományos fogkrémnél. Az íze szörnyű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Nekem nem vált be. Maradok a hagyományos fogkrémnél. Az íze szörnyű volt.

bernikrém

2014. december 29.

borzalmas,szétrági sem a legjobb,de várni kell kicsit mire a törmelék a nyállal elegyedik és elkezd habosodni hogy fogat lehessen mosni.fehéríteni nem fehérít de ez meg sem lep mert semmi olyan nincs benne ami fehérítene.az íze sem izlik, pedig külön tetszett hogy sok különböző ízvarríációban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Epetra90

2014. november 30.

Elsőre Füri volt az íze de el használtam az összes tablettát :) sokkal izgalmasabb vele a fogmosás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Liela

2014. május 15.

borzasztó az állaga, szörnyű érzés szétrágni, mállik, morzsálódik, a borsos íz kellemetlen, nem érzem hogy rendesen megtisztította volna a fogaim és nem is fehérít. hatalmas csalódás, pedig nagyon rmeénykedtem, hogy beválik, az ötlet tetszik meg a kis cuki és környezettudatos csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

zsanee84

2014. január 18.

nem rossz,inkább azt mondanám,hogy szokatlan:)a citromos íz az elején eléggé kellemes,de a borsos utóíz....fúúúúúúúúúúúj.
hogy mennyire fehérít majd meglátjuk:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

hogy mennyire fehérít majd meglátjuk:)

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Kaolin 0 0

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.