Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2014-es karácsonyi kiadás

"Petárdaként ropogva pezsgő, a Rose Jam illatát árasztó fürdőbomba, mely a tűzijáték vidámságával tölti meg a kádat. Nyugalmas illatot áraszt, de közben pattog, pezseg és pörög, csillámló színörvényt varázsolva a fürdővízbe."

Mimik

2015. május 18.

Jó illata volt (bár ezt fürdőzés közben nem annyira éreztem, de a bőrömön utána lehetett érezni) tetszettek a kis csillámok benne és igazából az is hogy utána a testemen is maradt. Szorgalmi időszak utánra tartogattam, hogy pihenés képen majd ezzel lazítok kicsit és bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Hoagirl

2015. január 16.

Év elejei leárazások során rengeteg dolgot vásároltam a Lush-tól, többek között a Star of Wonder ajándékcsomagot is, amit ez a fürdőbomba (rúd?) is gazdagított. Szimatra számomra semmi extra, vannak az orromnak kedvesebb illatai is a Lushnak, de azért nincs kifogásom ellene. :) Ami meglepett, hogy olyan kis filigrán hatása van a duci fürdőgolyók után, hogy azt hittem a fele kevés lesz, ezért az egészet bepottyantottam a vízbe, de ez a feltevésem nem bizonyult megalapozottnak, mert bőven elég lett volna két pancsihoz is. Imádtam a szikrázást amit produkált, mintha egy csillagtenger közepén csücsültem volna, szemkápráztató élmény ezzel fürdeni. Rajtam maradt néhány csillám, de a kádat nem fogta be, könnyű volt leöblíteni. Van még egy belőle, úgyhogy ennek okán még kétszer szerencsém lesz hozzá, már alig várom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

judit.krasznai

2015. január 6.

Isteni illat, kiváló special effectek :D A felét használtam csak el egyszerre, pedig nem szoktam ezekkel spórolni, de ennyi is abszolút hozta az élményt: aranyosan csillogó víz és finom illatok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Monde de Fleur

2015. január 5.

Sajnálom, hogy karácsonyi kiadás, mert nagyon belopta magát a szívembe! Nagyon szeretem a Rose Jam illatát, ez a kis fürdőbomba pedig ezzel az illattal tölti be az egész szobát. Vízbe dobva szinte szétroppan, pezseg és arany csillámok is szétterülnek a kádban. Szikrázó víz a végeredmény, ráadásul a csillámoknak nyoma sincs fürdés után. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.