Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2015. február 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2013 limitált téli kiadás

"Kapj el egy hullócsillagot és dobd be a fürdődbe! Már régóta dolgozunk ezen a karácsonyi luxusfürdőn – a szikrázóan ragyogó csillag extrakülönlegessé varázsolja a fürdőt, mely megtelik fénnyel és csillogással. Fantasztikus karácsonyi ajándék.
A luxusfürdő belsejében levő puha, sheavajas mag sűrű és tápláló, a fürdőt lággyá és krémessé teszi. Amikor a csillag elolvad, az ezüstcsillám szétterjed a vízben varázslatos csillagfény-sávokat hagyva maga után. A frissítő gyömbér és a bizsergető lime-olaj pozitív szemléletre hangol és megújítja a belső energiákat."

csill87

2019. február 11.

Most próbáltam ki, gondoltam legyen a náthában valami jó is.:D késsel elvágtam 3 darabra, és a legkisebbet tettem a vízbe, de így is elég színt és illatot adott. Egyébként nem értem miért a karácsonyi kollekcióban van, én most elteszem nyárra a megmaradt darabokat, mert nekem ez nagyon nyárias. Isteni kóla illata van (már amennyit most éreztem belőle) a színe pedig nagyon szép , lilás, rózsaszínes. A csillámok ebben is ugyanakkorák, mint a legtöbb lush bombában, szerintem nagyon szépek, jól mutatnak a vízben, nekem a bőrön is megmarad, de nem zavar. Egyébként is, látszik rajta, hogy tiszta csillámtenger ez a cucc, nem árulnak zsákbamacskát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

annabanana

2018. november 20.

Ketté vágtam, annyira nagy, hogy sajnáltam volna, ha nem használhatom kétszer, szóval így írok most róla: nagyon fog és kenődik a csillám megfogva, de én fürdés után nem éreztem azt, hogy túl sok maradt volna rajta (a kádon meg semmennyi). Inkább sajnáltam, hogy nem nyáron gyártják, ennyi kis csillogás nagyon jól mutat. A sheavaj inkább kellemes volt, mint intenzíven ápoló. A pezsgése és a színkavalkád szerintem csodás, a kék és a rózsaszín nagyon izgi, aztán szép lilára festik a vizet. A kóláért nem vagyok oda, úgyhogy az illatért nem lelkesedtem, de mivel nem iszom kólát, az illata legalább számomra nem hétköznapi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

ramici

2018. november 11.

4 részletben használtam el. Szerencsére igyis lehetett érezni az ápoló hatását. Egy hosszú nap végén nagyon megnyugtató a lush termékekhez nyúlni. Nem okoznak csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

SaraH213

2018. november 9.

Nagyon tetszik, igazi élmény. Finom puhàn, illatosan, csillogoan szàlltam ki a kàdbol

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

DorothyHK

2018. március 4.

Eléggé vegyes érzelmek dúlnak bennem erre a termékre gondolván. Kóla illatú unikornis fürdő - leginkább így lehetne jellemezni. Mivel az egészet ezüst csillám fedi, nem feltételezné az ember hogy egy rózsaszínes kékes lilás színkavalkád lesz a végkifejlet. A kádban lubickolás igazi élmény volt de ami azután következett már nem igazán..a fürdőzést egy gyors zuhannyal zártam hogy leöblítsem a csillámot magamról. Ez olyannyira sikertelen volt, hogy még az elkövetkezendő 4 napban is láttam csillámokat a bőrömön/ruháimon. Több csillámos bath bombot próbáltam már és egyikkel sem volt hasonló problémám :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Imádtam ezt a kis csillagot. Az illata fantasztkus volt, a színei is csodásak, remekült hidratált, és imádtam a csillámokat, amik szó szerint teljesen beborítottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

deezsina

2017. november 2.

Szuper ez a fürdőbomba is, a csillámok egy napig intenzíven megmaradnak (nekem még az arcom is ilyen maradt), kádról cserébe simán lejön. A tápláló hatás nagyon erős, az illat kicsit a kólára vagy gyömbér üdítőre hajaz, kék és rózsaszín belül ami halványlila színt eredményez. Eléggé nagy adag, szerintem két fürdésre is elég lenne (ezzel próbálkoztam, a 4 éves unokahúgom kapta az egyharmadát, kevésnek találta, valószínűleg nekem jutott a csillámok nagy része) csak nagyon nehéz elfelezni, mert nem törik magától, mert eléggé kemény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

yokkoa

2015. március 27.

Tavaly volt egy ajándékcsomagomban. Már nem gyártják? Nem lep meg, nem hiányzik ez senkinek.
Azon totál megdöbbentem, hogy mindenkire ragadt a csillám, mert rajtam aztán egy darab nem maradt!
A kád fala olyan lett, de lejött simán vízzel.
Lehet, hogy az enyém "hibás" volt??? xD
Illatra se volt egy nagy szám, ápolást se vettem észre, lehet, hogy túl száraz a bőröm és kevés volt neki?
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

A kád fala olyan lett, de lejött simán vízzel.
Lehet, hogy az enyém "hibás" volt??? xD
Nem venném újra.

Hoagirl

2015. február 3.

Nagyon kellemes az illata, én két részletben használtam el, valamiért ez nálam becsípődés hogy nincs tékozlás-pazarlás... Egyszerűen sajnálom egyszerre elhasználni az egészet na! :D Egyébként fele is elégnek bizonyult, pedig ez nem túl terjedelmes darab, mégis nagyon gazdag lett tőle a víz, szépen ápolta és tápláló olajokkal vonta be a bőrömet, talán csak a víz lett halványabb a kelleténél, csak nagyon lágy kék színnel festette meg. A csillámokat alapvetően imádom, született szarka vagyok, minden ami csillog az jöhet, de ezt még én is túlzásnak érzem. Egy hete használtam a csillagomat, de még mindig tele vagyok tokától-bokáig, sőt ami azt illeti még az arcomon is itt-ott csillámporral, pedig eskü hogy minden nap szoktam fürdeni... A kádat már sikeresen kisikáltam, de a bőrömhöz valamiért notóriusan ragaszkodnak a kis nyomik. De én még jól jártam, ugyanis a párom is csilli-villi lett mert állandóan ölelget. :D És lássuk be, a csillámpor egy szakállas, megtermett, szép szál legényen mégiscsak más fényben tündököl... :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Monde de Fleur

2015. január 5.

Amint bedobtam a kádba, rögtön utat tört magának a töménytelen mennyiségű csillám, amit sajnos utána sehogy se tudtam leszedni se magamról, se a kádról. Ezt leszámítva igazi luxus vele a fürdés, remekül hidratálja a bőrt és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.