Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Ez a láb alakú, frissítő radír rengeteg habkövet tartalmaz, mely lehámlasztja a kemény bőrt. A készítménybe olyan puhító hatású olajokat kevertek, melyek könnyen beszívódnak, így nem fogsz megcsúszni, amikor belépsz a zuhany alá. A kakaóvaj és a jojobaolaj anélkül puhítja a bőröd, hogy zsírossá tenné, a porított korpafű pedig gyengéden dezodorál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sisszy

2018. november 17.

Nekem ez a termék konkrétan megromlott és nagyon kellemetlen illata lett. Nagyon nem is éreztem, hogy csinált volna bármit is a lábammal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

kmaja

2013. július 22.

Meglepő, hogy milyen simává varázsolta az egyhetes strandolás után a sarkaimat.
Valóban hatékonyan radíroz, az olajok pedig gondoskodnak a bőr kisimításáról.
Az állaga viszont nem túl jó, amikor először törtem belőle, szétesett az egész. (Már a fele porállagú a dobozkámban.) De nem olyan baj, mert mikor vettem az eladó úgy mutatta a használatot, hogy törjek egy kis darabot és oldjam fel a tenyeremben vízzel, és az így kapott krémmel dörzsöljem be a lábam. Tehát a kinézete ellenére nem habkőként kell használni.
Szerintem 4 alkalomnál sokkal többször is lehet használni, nem kell belőle olyan sok egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Meglepő, hogy milyen simává varázsolta az egyhetes strandolás után a sarkaimat.
Valóban hatékonyan radíroz, az olajok pedig gondoskodnak a bőr kisimításáról.

amyesther

2012. augusztus 19.

Tyűűhaaaa!
Most a másodikat használtam el, pont az imént. Még mindig imádom!
Főként a dezodoráló hatását, pláne nyáron...
Használat után kicsit zsírosnak érzem a lábam a kádban (a kakaóvaj és a jojoba olaj miatt, gondolom), de törülközés után minden ok. :)
Finom az illata is.
Az előttem szólókkal ellentétben nekem ez lábra jobban bevált, mint egy testradír. És a sok bőrkeményedés miatt úgyis hamar elfogynak ezek a radírfélék nálam. :)))
Még egyszer újraveszem, hasít az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Tyűűhaaaa!
Most a másodikat használtam el, pont az imént. Még mindig imádom!
Főként a dezodoráló hatását, pláne nyáron...
Finom az illata is.
Még egyszer újraveszem, hasít az 5 csillag. :)

mayson

2012. július 6.

Nagyon könnyen olvad szét a vízben, nehézkes vele bánni, de utána szép sima lett a lábam, de tényleg egy testradír eredményéhez hasonlóan csak. Egyszer érdekes volt megvenni, de újra nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

horzso

2012. január 15.

Nagyjából 3-4 alkalomra elég. Víz alá nem szabad tartani, mert könnyen szétesik és úgy használhatatlan. Nekem nem vált be, nehézkes használni,a hatását tekintve pedig ugyanezt az eredményt egy sima testradír is adja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 15.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nem szabványos INCI összetevő. Jelentés: habkő por.