Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: browniee, Módosítva: 2020. július 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mi lehet jobb egy nagy kád eperturmixnál? Használd fel az egészet vagy oszd meg a felét egy szeretteddel. A szamócapor frissít és tonizál, a krémes töltelék pedig gyengéden lágyítja a bőrt. Egy kiskanálnyi feketeborsolaj segít előcsalni az édesen bogyós illatot."

Pajzs

2020. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, a gyümölcsösként hirdetett fürdőbombakínálatból nem igazán szoktam válogatni. Na, ez a beharangozással ellentétben leginkább krémes kakaóvaj illatú, egy picurka borsos-tömjénes beütéssel, de így is nagyon édes kategória. Mintha egy Lush boltban süteményt is árulnának. Félbevágott eperformájú fördőbomba közé vajas, zsíros krémet töltöttek, ami szépen puhította a bőrömet. A vizet korallszínűre színezte, nem habosította. Nem szárított, a kádat nem fogta be, csak csúszóssá tette, de ezzel együtt is könnyen ki lehetett pucolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

browniee

2020. június 26.

Én egy fürdésre elhasználtam, a vizet halvány rózsaszínre színezi. Az illata bőrön sokkal jobb, mint a fürdővízben, nem tudom pontosan beazonosítani, de tuti nem eper amit érzek rajta. :D Nem szárít, egyszer érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)