Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OneDa, Módosítva: 2020. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

• Semlegesíti a rezes árnyalatokat és fényesíti a hajat az ibolyaszín segítségével.
  • Hidratálja a festett hajat az argánolaj segítségével.
  • Az extra szűz olívaolaj erősíti a hajat.

ahalasz

2020. október 15.

Nem sok semmit csinált, erről is le kellett hogy mondjak, mint a szilárd samponról is. Amennyire a sampon kiszárította, ettől meg bezsírosodott a hajam :D Nem nekem találták ki sajnos pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Marcipancica

2020. július 12.

Szerintem összességében nem rossz. Ennek az egész Daddy-O termékcsaládnak van egy elég erőteljes illata, amit valaki vagy szeret, vagy nem, de az tény, hogy sokáig megmarad, így annak ajánlanám első körben, akinek ez az illat bejön. Szépen csillog tőle a hajam, és szerintem elég hatékonyan száll szembe a rezes árnyalatokkal. Csodát ne várjunk tőle, de szerintem sok drogériás "lila" terméket maga mögé utasít. Viszont azért vontam le két csillagot, mert a zuhany alatt egy óráig dörzsölgettem, masszíroztam, igyekeztem kiszaszerolni belőle valamilyen használható konzisztenciát, és csak elég nehezen ment... Szőkítve van a halyam, ami miatt eléggé száraz, így nagyon kell, hogy jó alaposan be tudjam balzsamozni, különben nagy tortúra a kifésülés. Ez a része ezzel a balzsammal elég nehézkes, és én ápolás tekintetében többet vártam volna tőle. Nem vészes, elhasználom, de nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e... (Egyébként mindenképpen kell utána valamilyen leave-in treatement szőkített haj esetén. Szerintem önmagában nem elég. Viszont nem is nehezíti el a hajat, ami pozitívum.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

rozsa98

2020. június 14.

Sajnos nem érem el vele a kondicionáló hatást.. Egyszer sikerült, nagyon sokáig dörzsöltem vele a hajamat, csak nagyon átitta az illatát, ami kifejezetten nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Hidratálók: PEG-7, Propylene Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)