Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szilárd testradír, megy Fair Trade cukorral, vérkeringést serkentő édesköménnyel és gyömbérrel segít legyőzni a narancsbőrt.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Ezt a terméket pár hete kaptam ajándékként. Alapvetően a bőrradírok közül a cukorradírokat szeretem, úgyhogy maga a termék kiváncsivá tett, bár a cukrok esetenként nagyon erősen karcolnak. Maximum havonta egyszer tudnám használni annyira erős ,és ez rettenetesen karcol :(, de végül nagyon puha bőröm lett tőle mert a felső hámréteget lereszelte. Az illata finom, felpezsdül tőle az ember. Nagy hatást nem gyakorolt rám, magamtól nem veszem meg ismét. Használni, tárolni pedig rémálom. Ha az ember nem figyel oda , fele a lefolyóban landol annyira szétmállik. Nekem ez az adag nagyjából 2,5 alkalomra elég. (első esetlen bénáztam ). Fürdőszobában eszünkbe se jusson tartani ,mert pára tönkre teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Captainblonde

2017. február 1.

Akciósan vettem meg, mondván ilyen formátumban még nem próbáltam testradírt, próba cseresznye. Hááát, nem lett a kedvencem. Jó-jó kellemes illata van, viszont ha nem vizezed be kellően a tömböt, nem válnak le rendesen róla a cukordarabok, és csúnyán felsértik a bőrt. :( A maradékot nem tudtam tégelybe tenni, mert nem volt üres éppen akkor, hát a kád szélére mentettem el, a szappantartóba. Mire legközelebb használtam volna, a kerület összes hangyája odatömörült, és elkezdtek bulizni benne/körülötte, úgyhogy dobhattam ki a francba, szóval, annyira nem jött be, na.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

dandelion

2017. január 8.

Tetszik az illata, de sajnos számomra túlzottan durva, és karcolja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Tetszik az illata, de sajnos számomra túlzottan durva, és karcolja a bőrömet.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

Ajándékba kaptam.Szuper az illata, használni viszont nekem kicsit nehézkesebb volt. Ügyelni kell rá, hogy ne legyen a teljes termék vizes, mert akkor már csak iszap szerű kis trutyi marad belőle. Ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Suwun

2016. szeptember 22.

Hát... Az illata szuper, a durva szemcséi pedig jól radíroznak, ami nekem ideális. Azonban ha csak egy kicsi nedvességet kap, tönkremegy az egész. Elég, ha vizes kézzel érsz hozzá, vagy véletlenül párás helyen tartod, mert mondjuk a fürdőszobában marad. Az egész vagy megkeményedik, vagy elolvad. Gyakorlatilag lehetetlen úgy tárolni, hogy véletlenül ne kapjon nedvességet. Újra nem fogom megvenni, hiába jó a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Izabel

2016. június 6.

Nagyon fontosnak tartom a bőrradírozást, pláne így a tél után... Általában megoldom mézes/olivaolajos cukorral vagy kávéval, de néha elcsábulok. Ezt a terméket már többször használtam, nekem sokáig elég és nem szokott megkeményedni. Nagyon szeretem, szuperpuha lesz utána a bőröm és az ára is elérhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

nyuszita

2015. július 29.

Nekem sajnos nagyon nem jött be :( Hiába csináltam mindent előírás szerint, pár hét múlva annyira kemény lett, hogy nem tudtam belőle törni. Használat után hagyott rajtam egy számomra kellemetlen olajos érzést. Mindig az járt a fejemben, hogy ennyi erővel házilag is készíthetnék ilyen testradírt egy kis cukor, méz vagy olivaolaj hozzáadásával. Az pedig kicsit gazdaságosabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Timpi

2015. február 24.

Buta módon én sajnos nem olvastam el,hogyan kellene használnom,és így az egészet sikerült összevizeznem,DE még így is,hogy egy fél gombócot elpocsékoltam,azt kell mondanom,ez a termék megkoronázta a tegnapi napom. leradíroztam vele minden gondom-bajom,iszonyúan felpezsdítette a bőröm. Az illata pedig mesés aromaterápia volt.
Lehet,hogy újra veszem,csak majd megpróbálom gazdaságosan felhasználni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Lehet,hogy újra veszem,csak majd megpróbálom gazdaságosan felhasználni :)

Eszti24

2014. szeptember 23.

Eddig egyszer használtam ezt a radírt, de nagyon pozitív a véleményem róla :) nagyon szépen leszedi az elhalt hámsejteket, olyan sima lett utána a bőröm, mint még semmilyen más testradír után. Plusz pont, amiért már radírozás közben is van egy olyan érzésem, hogy ápol: és tényleg, utána nem hidratáltam, mert nagyon siettem, és nem lett száraz a bőröm :) az illata csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

annama

2014. szeptember 15.

Most használtam elôször, és nekem nagyon bejön. Radírozás után egybôl testápolóval hidratáltam, hogy megnyugodjon, és nagyon puha, sima lett a bôröm, sokkal finomabb, mint csak a hidratálótól. Én úgy használom, ahogy az eladó ajánlotta, zuhanyzáskor egy darabkát letörök belôle, benedvesítem, és eldörzsölöm a lábamon, hasamon, karomon, és így egyáltalán nem karcol, inkább kellemesen masszíroz. Bár figyelmeztettek a boltban, hogy a cukor miatt, ha nedves lesz, megkeményedik, úgyhogy el tudom képzelni, hogy ha rosszul tárolják vagy már nem elég friss, akkor durvább, és nem oldódik olyan szépen. Az arcomra kicsit durvának érzem, de nem is arcradírnak tervezték. Ráadásul nincs benne tartósító, nincs mûanyag csomagolás, szuper kis termék szerintem. Ha pedig a benne lévô édeskömény tényleg feszesít, akkor plusz egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Zöld színanyag.