Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   150g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   150g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Narancsillatú és nevetősen napsugaras. Mindegyik új habfürdőnk arra készült, hogy a napjaidat könnyebbé és élvezetesebbé tegye. A Sunny Side veled lesz a sötét és komor napokon, amikor tényleg szükséged lenne egy jó kis sétára a tündöklő napfényben. A felhőket sajnos nem tudjuk elkergetni, de adhatunk neked egy arany napfénnyel csillogó habfürdőt, mely az édes narancs és a mandarin mosolygós illatát árasztja. Tarts belőle otthon jó sokat, hogy minden sötét napot felragyogtathass."

Candush

2018. május 23.

Az egyik kedvencem, mert hatalmas habokat képez, és elég kb a negyede egy fürdőhöz. Az illata isteni, tényleg mindig feldobja a hangulatomat és csillám - őrült énem kifejezetten élvezi hogy a bőrömön is megmarad a csillám. Szintén annyi megjegyzés ehhez is, hogy a kádat érdemes jól kimosni utána :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Mancsusz

2018. február 13.

Nagyon finom az illata és a csillámok is szépek. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, de ez a termék egyáltalán nem bántja. Egy tömb általában több használatra is elég nekem, én igazából nem a csillámok miatt veszem (ami amúgy nem látszik fürdés után a bőrön), inkább mert a bőröm is szereti. Nagyon jó minőség, mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

meszitimi

2017. július 3.

A legelső Lush habfürdőm, amit azóta is nagyon szeretek. Az illata csodás, de a legjobb az az, amilyen szép lesz tőle a víz, csillog meg örvénylik benne az arany meg sárga szín, szóval egész elképesztő. A bőrömön sokáig megmarad az illata és még puha is lesz tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

picibalang

2017. január 20.

nagyon nagyon jó az illata, sokáig csak az szobámban állt, de teljesen belengte az egész helyiséget, nagyon durva! :D és használat közben is iszonyat király, nagyon tetszik a színe, és nekem a bőröm sem maradt csillogós :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kriszta217

2017. január 5.

Kapható csak más a formája.
Isteni illata van és nagyon sokáig megmarad a bőrön,és apró fényt ad neki. Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Kapható csak más a formája.

GNóri

2016. december 25.

Én most karácsonyra kaptam, illetve a Lush weboldalán is fenn van, úgyhogy gyártják ezt a habfürdőt. Nálam nagyon betaláltak vele, sajnos vagy nem sajnos, imádok mindent, ami csillog. Főleg ilyenkor az ünnepekkor fokozódik a csillámmániám, így a külseje nekem egy álom. Az illata erős, citrusos, beteríti a fürdőt, és a bőrön is sokáig érezhető. Csak amiatt voltam szomorú, hogy a sok csillám fürdés után nem rajtam kötött ki, hanem a kád alján:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Angel9377

2013. augusztus 27.

Néhányszor kaptam/vettem ilyen habfürdőt. Az illata nagyon tetszik, tényleg narancsvirág. Egy tömb két használatra elég, de amíg nem dobjuk a kádba, addig érdemes jól elzárva tartani,mert a kis csillámok mindenre és mindenkire ráragadnak. Rengeteg habot képez, alatta a vízben pedig egy arany sivatag "homokvihara" ad okot a gyönyörködésre. Szerencsére fürdés után zuhannyal könnyen lejönnek a csillámok,viszont pasiknak így sem ajánlatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Petronella

2012. december 13.

Én nagyobb csillogásra számítottam (a boltban úgy adták elő, hogy mintha folyékony aranyban fürdene az ember), ehhez képest kicsit csalódtam, de összességében nagyon aranyos kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

vivuss87

2012. szeptember 29.

nagyon szeretem, tényleg olyan mint egy napocska. Kinézetre, illatra is:) nekem mindig jó kedvet csinál. Az aranyló csillámok pedig csak hab a tortán. Csillámfüggőknek kötelező. Szuper!!!
Vele garantált a jó kedv, borús napokon is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Vele garantált a jó kedv, borús napokon is:)

Yndre

2012. szeptember 28.

Már régen kinéztem magamnak ezt a habfürdőt, de féltem, hogy túlságosan csillámos leszek tőle. Már annyira kíváncsi voltam rá, hogy csak megvettem. Szerencsére vízbe dobva már nem tapadnak a csillámok a bőrre, hanem szép, aranyló örvények úszkálnak az ember körül. Nagyon látványos, ráadásul a kád oldalára sem tapad fel leengedéskor. Az illata visszafogott citrusos, nem túl erős. Szerencsére nem szárítja a bőröm, de nem is hidratál. A férjemnek is tetszett, pedig ő is félt a csillámoktól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Limonum Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77492, CI 77491

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.