Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Ennek az üde dezodornak olyan az illata, mint a citromnak és a teafaolajnak. Mindegyik olaj ebben a rudacskában hatékony a kellemetlen szagokat okozó mikrobákkal szemben, de friss illatuk nem vonja magára annyira figyelmet.

viktoria37

2019. október 13.

Sajnos nagyon szárít, eltömítette a pórusokat, begyulladt a hónaljamban egy csomó. Hamar összeáll a nedvességtől, nehéz használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. március 27.

Nekem nagyon bejött ez a dezodor. Nyílván nem izzadásgátló, hiszen nem is így hirdetik. Nap végén is érezni az illatát. Használata kicsit körülményes, de nem lehetetlen.
Update:
Miután sikerült elhasználnom az egész tömböt, 2 óriási csomó keletkezett mindkét hónaljamban. Alig bírtam felemelni a kezeimet. Eltömődtek a pórusok, és mire kitisztultak elég sokat szenvedtem! Soha többet!!!🤮🤮🤮🤮

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 27.

Update:

Putrus

2019. február 7.

Az illata nagyon kellemes, levendulás. Reggelente szoktam használni. Az első pár alkalom után megkeményedett nagyon, mintha egy habkővel dörzsöltem volna a hónom alját. Próbáltam lekapargatni, de nem jött be.. majd rájöttem, hogy a legjobb mód a használatára, hogy be kell nedvesíteni a bőrfelületet, majd végighúzni rajta a dezodort, egyszer-kétszer, így pont annyit hagy ott magából, hogy az bőven elég legyen estig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

pixxie94

2019. január 7.

Nekem kellően semlegesítette a szagokat, de nagyon marja a hónaljamat, egy nap használom, utána két napig nem tudom használni, így eléggé pénzkidobás volt, pedig tetszik a koncepció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

hzsvitamin

2018. december 22.

Sokaknak bejön, nekem nem. Büdi leszek a használata során. És még be is keményszik, és lehetetlen használni. Meg törik. Minden baja van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Mona29

2018. június 4.

Nagyon, de nagyon bánom, hogy pénzt adtam érte. Nem használt sem az izzadás, sem a szagok ellen, cserébe viszont mindenhová potyogott és minden ruhán megmaradt a nyoma, némelyik pólón megkeményedve, maradandóan. Nagyon-nagyon csalódás, sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

gingerbloo

2018. január 23.

Egyszerűen nem értem miért ezt választottam bármelyik másik helyett. Az illata tetszik, meg hogy sokáig elég, de ahogy az ember rákeni a a hónaljára, úgy a bőrén lévő legminimálisabb nedvesség vagy elhalt bőr rátapad a tömb felületére, amitől az elszineződik és használthatatlanná válik. Annyira durva és kemény, hogy nem lehet rendesen felkenni. Alapvetően az ára nekem megérne ennyit, ha nem tömb, hanem sima por formájában lenne. Eddig még csak egyszer használtam izzadós sport órára, akkor szó szerint bűzlöttem, amit korábban soha életemben nem tapasztaltam, de nem tudom, hogy ez amiatt van, hogy csak keveset tettem-e fel és túl régen. Én valamivel leraparom a felületét, hogy por legyen belőle és úgy használom. Miután először használtam mindkét hónaljamon pont a hajlatban egy vöröses foltot vettem észre, de nem allergiának tűnt, lehet hogy csak a nagyon szűk felső volt amit aznap viseltem. Na mindegy, nem jó, nem fogom újravenni, de elhasználom és majd updatelek.

UPDATE: minél többet használtam, annál vörösebb lett a bőröm, ráadásul esküszöm büdös lettem tőle. Soha többet.

UPDATE: Azóta sem használtam, de még midngi annyira ideges leszek, ha rágondolok, hogy muszáj volt ideírnom. Azóta rájöttem, hogy a szódabikarbónától lett vörös a bőröm, sok ember érzékeny rá, egyénfüggő. alkohol van benne, ami szétcsípte a bőröm különben. Eddig a legjobb dezodorom az otthoni sajátkészítésű kókuszolaj+kukoricakeményítő+cink oxid por.. Lényeg a lényeg, kijelenthetjük, hogy ez a lush dezodor a világ talán legrosszabb dezodorja, nem tudok ennél szarabbat elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

mnodulus

2017. január 13.

Nagyon megbántam, hogy kiadtam ennyi pénzt érte. Kezdteben még oké volt, legalább az állaga, de pár használat után teljesen bekeményedett, és olyan, mintha egy kőtömbbel dörzsölném a hónaljamat. Az izzadásgátlás sajnos szintén nem ment. Az illata finom, de ez az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

svivko

2016. április 24.

Nem nem nem és nem. Ez és az Aromaco elmehet a búsba felőlem az örök feledés homályába. Amíg az egy hétig csodaként működött, ez sosem. Újként bőséges por jött a tömbről, tehát nem volt probléma a használt mennyiséggel, de elképzelni nem tudom, hogy ez a porcukor szerű por mégis mitől kéne, hogy egész napra a hónaljamra tapadjon, mert kb 3 óra múlva semmi nem volt ott, csak az izzadtság, és a kellemetlen szagok. (Kb 4 hónapja voltam alumentes teljesen, mikor ezt használtam, így volt görényszag rendesen.) 2 használat után körömreszelővel kell reszelgetni, mert ahogy a bőrrel érintkezik minden természetes zsírt és nedvességet magába szív, és "magára süti" baked pirosító szerűen.

Én nem is tudom, lehet ez csak úgy működne, ha szikszalaggal egész napra a hónunk alá kötöznénk, mert amúgy légyszellentésnyit nem ér. Ne dőljetek be a citrusos zselésszaloncukor illatnak, ahhoz legalább ért a márka, hogyan illatosítsa a termékeit....

Alig használtam emiatt, próbáltam aromaco-ba tapogatni, hátha a kettő együtt jobban szuperál, de csak még jobban szétcseszték a hónaljaim bőrét, vörös, égés szerű allergiás reakciót váltottak ki, bőrgyógyász kellett a kikezeléséhez.

Pénzkidobás
Ezerszer inkább egy Dr Organic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Pénzkidobás
Ezerszer inkább egy Dr Organic.

drzoerose

2015. május 16.

volt ilyenem,de nem használt semmit
viszont jó illata volt
egy kici cillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

volt ilyenem,de nem használt semmit
viszont jó illata volt
egy kici cillag

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.