Lush

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kmaja, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Lábhintőpor teafa- és dióolajjal.

Ár: 1990 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

babolka

2020. március 6.

Nyáron szandálba, cipőbe must have. Kevésbé izzad tőle a láb és kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

RitaL

2018. szeptember 27.

Csak ajánlani tudom. Nagyon jó termék. Nem akadályozza meg az izzadást, ezért ha nagyon-nagyon meleg van, akkor azért "érezhető"., hogy az ember lábfeje megizzadt. De a piacon kapható termékek közül szerintem az egyik legjobb - és higgyétek el, rengeteget kipróbáltam. Több, mint egy éve használom ezt, és újra fogom venni, nem keresek tovább. Nagyon kiadós, nagyon sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

deezsina

2017. október 19.

A sportcipőimbe használom illetve pl edzés után ha nem tudom garantálni a lábam szárazságát. Én kedvelem, az illata is meggyőző, okés termék, de már azt hiszem nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

szilardz

2017. június 10.

A lábamra és a cipőbe is szoktam szórni belőle. Valóban kevesebbet izzad tőle a láb és az esetleges szagokat is 100%-ban elfedi.
Akinek ilyesmi problémája van annak kifejezetten ajánlom. Az illata kellemes, sokszor még a nap végén is érezni.
Kis kiszerelésnek tűnik, de nagyon sokáig elég, mivel keveset kell belőle használni de azt jól elolszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

slytherclaw

2017. május 12.

Ez tipikusan egy olyan dolog, amiről nem tudtam, hogy szükségem van rá, amíg el nem kezdtem használni. Elsősorban mezítláb használom, a lábujjaim közé és a talpamra szórok belőle, ha ballerinacipő van rajtam, akkor a cipőbe is. Pár hét rendszeres használat után vettem észre, hogy nem csak hogy kevesebbet izzad a lábam, de még a makacs bőrkeményedések is enyhültek a talpaimon. Az illata kellemes, friss, a teafaolaj dominál benne. Nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

wasp

2015. június 25.

Nagyon jó termék, mezítláb vagy anélkül, mindegy, hogy használja az ember. A Silky Underweart szórtam egy darabig a lábfejemre is, amíg egyszer véletlenül meg nem néztem jobban, hogy erre a célra van külön hintőporuk. Nagyon jól bevált, nem kell belőle sok, nekem még félig van a flakon, hét hónapos használat után, igaz, nem érzem szükségét minden nap. Szerintem megéri az árát, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

risaedla

2014. szeptember 20.

Nagyon szeretem, jó olyan cipőkhöz amit csak mezítláb lehet hordani, de sportcipőkhöz meg futócipőkhöz is nagyon jó. Utóbbiakba csak beleszórom este és reggelre sokat javít az "illatukon" :) Karácsony után vettem leértékelve, lehet hogy teljes áron már nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

kmaja

2013. július 21.

Amíg nem találkoztam ezzel a lábhintőporral, nem szerettem mezítláb balerina cipőt húzni, bőrből készültet sem.
Ha ezzel bedörzsölöm előtte a talpam, akkor viszont valóban nem izzad be a lábam, a teafaolaj pedig köztudottan antibakteriális hatású, tehát valószínű, hogy egy sima hintőpornál ez sokkal jobb megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Emolliensek: Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance

Kaolin 0 0

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.