Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Rozmaring, teafa és zsálya illatosít és dezodorál nem csak a hónaljnál, de a lábujjak között is.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nagyon szeretem. Edzés után meg napközbeni frissítésre a legjobb dolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Nagyon szeretem. Edzés után meg napközbeni frissítésre a legjobb dolog.

kleokiki

2018. december 3.

A párom lepett meg ezzel a dezodorral, mert pálmaolajmentes. Emiatt nagyon örültem neki, de kb. 1 hónapos használat után ( nem minden nap használtam) feladtam a használatát. Leginkább csak estére használtam mert nappalra nekem ez nagyon kevés volt (nem érdekel ha izzadok, de szagos voltam). Teljesen kivörösödött a hónaljam tőle másnapra, úgy hogy extra érzékennyé vált a bőröm, így 1-2 napra nem tudtam semmilyen dezdorot használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Nemrég vásároltam, nagyon izzadós vagyok. Nem vártam tőle, hogy nem fogok izzadni, de gondoltam, alumíniummentes terméket szeretnék, hát legyen ez, mert deostiftből nagyon nem árulnak alumíniummenteset. Sosem voltam izzadságszagú, még akkor sem, ha semmit sem használtam. Ezzel szemben ezt használva a második napon reggel 10-re már olyan szagom volt, amit még sosem tapasztaltam. Konkrétan izzadságszagom volt. Így még adok neki 1-2 esélyt, de azt hiszem inkább más célra használom el. Nagyon elégedetlen vagyok, mert ha izzadásgátlásra nem képes, akkor szagosításra se legyen. 2 pont, mert jók az összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

aidanne

2018. július 10.

Meg mielott osztanam az eszt: Ez egy fantasztikus keszitmeny! Tokeletesen fel tudom vinni, kezfejemre szorok picit es a honaljamba dorzsolom. Volt ugyanis egy irritaciom a honaljamon es csak ez a por tudott rajta segiteni. Kellemesen hus illata van, es nagyon pozitivat csalodtam benne. Egesz nap tartja az illatot, nem vagyok tole izzadsagszagu.
Es ami az izzadast illeti. Miert gondolja mindenki, hogy az izzadast meg kell gatolni? Az egy termeszetes folyamat. En biztosan nem hasznalnek olyan termeket ami total megakadalyozza az izzadast. A szagokat, azt nagyon is eltunteti ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

brti

2018. január 23.

Nem igazán vált be számomra. 😔 Felvinni hónaljra nehézkes, a földön és ruhámon hatalmas fehér foltokat hagy ahogy mindenhova szétszórodik. Ugyanúgy izadzam tőle, semmit se csinált. Jelenleg lábdezodornak használom, ott bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

rayeri

2017. június 16.

A Happyskin árnikás deója fölé szoktam ebből paskolni és a kettő kombója nekem hatásban eléri az alus deókat pedig izzadékony vagyok. Nagyon kevés elég belőle, nekem egy flakon több mint egy évig elég volt, ehhez képest az ára rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Wee

2017. február 8.

Volt szerencsém egy kis termékmintát kapni belőle kipróbálásra, mivel aggódtam hogy megfogja a fekete ruhákat.
A ruhákat ugyan nem fogja meg, és csodás az illata. De a hatása még télen se elég. Már a 3-as metróra felszallva érzem hogy izzadok. Nap végére pedig nem érezni semmit belőle. Nem hogy az illatát, meg semlegesítő hatása sincs. Nap végére honaljszagu leszek.
Kicsi a kiszerelés és nagyon drága. Két csillag az illatnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Kicsi a kiszerelés és nagyon drága. Két csillag az illatnak.

Etee

2016. május 14.

Én elsődlegesen éjszakára használom, mert nagyon izzadós vagyok és nappalra nem dezodorál eleget, de néha reggel a krémes dezodor fölé is felteszem, mert jó az a száraz matt érzés :) és finom illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

dlmkvcs

2015. december 10.

Nagyon jó a kis por, teljes mértékben meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását. Nem gondoltam volna, de nagyon megszerettem, bár igaz ami igaz, meg kell tanulni használni, hogy az ember fürdőszobája ne úgy nézzen ki a reggeli dezodorálás után mint egy droglabor! :D Nagyon durva hőségben aromaco-val együtt használom, hát meg kell hogy mondjam, verhetetlen páros! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

soakau

2015. augusztus 9.

Ez tényleg csodaszer! Teljes mértékben osztom diahlin és CandyCurses véleményét. Első deóm (nem csak alumentesek között), aminél nem aggódom, hogy nap végére kellemetlen szagom lesz.
Magában még nem próbáltam, mindig egy alumentes, nedves dezodor felé viszem fel, hogy jobban megtapadjon (nekem a CD citromos deója vált be). Az illata egész nap megmarad halványan, nem tolakodó, bármilyen parfümmel használható. Főleg szagsemlegesítésben jeleskedik, de izzadásgátló hatása is van.
Hátránya, hogy mivel por állagú, a sötét pólókon hónalj környéken könnyen nyomot hagy. Szerencsére vízben jól oldódik.
Kb négy hónapja használom, ez idő alatt el is fogyott egy üveggel, de még van mit gyakorolnom a felvitelével, néha túl sokat öntök és kb a fele a padlón köt ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Thymus Zygis Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 75810

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.