Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Íme a Lush találmányának, a kétrétegű fürdőgolyónak a húsvéti megtestesülése! Ha megrázod ezt az üreges tojást, hallhatod, hogy a belsejében egy meglepetés csörög! Törd fel a habfürdőből és fürdőgolyókeverékből készült héjat, és egy csibe vagy nyuszi alakú mini fürdőbombát találsz legbelül. Akár az egészet egyszerre bedobhatod a kádba, de beoszthatod három alkalomra is – a vaníliakivonat, az ylang ylang és a grapefruit illata mindig ünnepivé varázsolja a fürdődet. Két színösszeállításból választhatsz: a zölddel díszített sárga tojásban nyuszit találsz, a sárgával vagy kékkel díszített rózsaszín tojásban pedig csibét. Mindkettő igazi húsvéti élmény!

ÚJ TALÁLMÁNY - KÉTRÉTEGŰ FÜRDŐGOLYÓ!

Candush

2014. április 19.

Nagyon szeretem az illatát, tetszik ez a kétrétegű megoldás is, de az igaz, hogy nagyon halvány színe van a vízben. Az illata egészen tartós, a belsejében cuki a második fürdőgolyó, de nem ér 3 ezer forintot. Ajándékba sem biztos, hogy ezt venném, mert ennyi pénzért akár 3 másik golyót/habfürdőt kaphatok. Ami miatt 4 csillagot adtam, az, hogy eléggé jól hidratál, selymesebbnek éreztem a bőröm a fürdő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Yndre

2013. február 26.

Nagy csalódás volt ez a fürdőgolyó. Semmivel sem tud többet, mint bármelyik másik Lush fürdőgolyó, de kétszer annyiba kerül. Azt hittem beoszthatom két használatra, de a külső tojás rész alig színezte be a vizet, úgyhogy beleettem a belsejét is. Így már egészen kellemes, jó illatú fürdővizet kaptam, de semmi különleges extrát nem tapasztaltam ennyi pénzért. Ráadásul még a kád szélét is befogta ami nálam alapból mínusz pont. Ár-érték arányban nagyon nem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Színezék. Narancssárga.