Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   130g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izabel, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   130g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Reggeli dörzsi. Mindnyájunknak van mit leradíroznia magáról, és ezzel a cuki tömböcskével nem is nehéz.

aidanne

2020. január 10.

Egyszeruen fantasztikus! Selymes, puha bor. Engem nagyon bantott a kis cukor radir igy en a kezemmel szedtem le a kivant mennyiseget es ugy vittem fel, nem kozvetlen a tombbel. Nagyszeru illata van de rajtam sajnos nem tartos. Nem irritalt semennyire sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

mona82

2019. augusztus 28.

Engem a Lush termékei az illatukkal vettek le a lábamról, ez a kis tömb sem kivétel- hamisítatlan Lush élmény, és a bőrön is sokáig megmarad. Lustábbaknak kötelező darab, a radírozás és a testápolás egy füst alatt megoldható vele. Isteni földes-fűszeres illata van, engem is a Karmara emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Lolatapsi

2018. január 26.

A Scrubee mellett a masik szuper borradir. Nekem a karmara emlekeztet az illata, narancsos, orientalis, eroteljes es frissito. A borom extran puha lesz a hasznalata utan es nem is kell testapolo. Isteni ez is mint a scrubee ujravevos bar mas kategoria de a kettot valtogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

MormiOrsi

2017. október 18.

Egy kedves krémmániás eladótól jutottam hozzá ehhez a szuper kis testradírhoz, utólag is köszönöm neki ;) Az illata csodálatos, a radírozó hatása se nem túl durva se nem túl kevés, pont jó (de mindenképpen erősebbnek érzem egy TBS-es testradírnál). Nagyon szeretem használni, és nekem elég sokáig ki is tart, mert többnyire csak a lábaimon használom. Mióta megvan imádok bemenni a fürdőszobába, mert konstans lehet érezni a kellemes illatát. Tutira újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

bankia

2017. május 30.

Nagyon erős radírozó hatása van, imádom! A kellemes illata sokáig megmarad. Nekem egy tömb kb. 3 fürdéshez elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

deezsina

2017. május 4.

Inkább a hidratáló hatása és nem a radírozás miatt szuper ez a termék, mivel a cukorszemcsék relatíve gyorsan elolvadnak. Ennek ellenére csillagos ötös, télen kifejezetten szükséges a bőr számára egy ilyen intenzitású hidratáló, nyáron pedig azért jó mert a krémek olyankor nem funkcionálnak túl jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

diahlin

2016. október 22.

Beleszerettem. Nagyon jól radíroz, de ugyanakkor annyira jól hidratál, hogy nem is kell utána testápolót használnom, az illata pedig isteni és nagyon tartós. Ahogy Izabel is írta, érdemes hűtőben tartani, mert megolvad a fürdőszoba meleg gőzében, meg így nincs kísértés, hogy minden alkalommal használjam, ha csak a közelébe megyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Izabel

2016. július 2.

Eredetileg a Sugar Scrub-ért tértem be a LUSH-ba, de ahelyett végül ez a kis murumuru vajas csoda jött velem. Fürdés/zuhanyzás után szoktam vele átdörzsizni az egész testem és eddig nagyon tetszik! Nem olyan "durva", mint a Sugar Scrub, így én a mindennapos használatot is el tudom képzelni, már csak azért is, mert sokkal lassabban fogy, mint a Sugar Scrub és nem keményedik meg, sőt hűtőben is lehet tárolni, mert a murumuru vaj megolvadhat benne. Összességében szerethető termék, szépen frissíti és hidratálja a bőrt, az illata is kellemes; az ára pedig elviselhető, ha azt vesszük, hogy milyen hosszú időre elég. Viszont én azt hittem, hogy az összetevői lényegesen szebbek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Piros.