Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Krémesen vajas, bőrpuhító olajakkal, növényi sziromfőzettel, és egy csipetnyi talkummal, hogy a kezeidet ápolttá varázsolja, a talkumnak köszönhetően pedig gyorsan beszívódik a bőrbe. Az argánolajnak köszönhetően csodás antioxidáns, Omega 6 és 9 telítetlen zsírsavakkal küzd a mindennapi stressz ellen. Szilárd, így megvannak azok az előnyei, amelyeket a többi szilárd terméknél is élvezhetünk: tartósítószer-mentes, pucér (így megkíméljük környezetünket  a felesleges csomagolóanyagoktól), annyit használsz belőle, amennyire bőrödnek éppen szüksége van, és nem utolsó sorban, ha utazol, a repülőre is felviheted magaddal!

heather

2015. december 30.

Anno egy leárazott karácsonyi csomagban vettem meg. Az illatáért odavoltam teljesen,de hatása az gyakorlatilag semmi sem volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

bioleves

2013. május 11.

Épp ma vettem egyet...Jó kiadósnak néz ki, és gondolom az is, illatával semmi bajom..A hatása teljesen ok. Annyit vesz fel a kezem amennyi kell, gyorsan beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

ccp

2012. július 27.

finom de kisse erdekes az illata, en a talpamra hasznalom, klonleges hatasa nincs de praktikus es kreativ a külseje

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 18.

Én is karácsonyra kaptam, de a használata problémás volt és a hatékonysága sem a legjobb, amit az előttem véleményezők már le is írtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 18.

Picieri

2012. július 5.

Egy karácsonyi csomagban volt így annyira nem volt drága. Érdekes a használata, melengetni kell és utána már kenhető a dolog. Viszont eltenni használat után körülményes, egy illuzionista simán megirigyelné a mozdulataimat. :) Utána mindig ráhúzom az essence kesztyűt és akkor nincs gond azzal, hogy mást összekenek. Nekem végülis nagyjából bevált, hidratál, de használtam már jobb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Bibi

2012. január 29.

Egy vagyonba került, de abszolút hatástalan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Egy vagyonba került, de abszolút hatástalan volt.

morning_glory

2012. január 29.

Csatlakozom Horzso véleményáhez, sajnos csalódás a termék, nemcsak hogy nem használ, de nem is praktikus, ellenben viszont jó drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

encimokus

2012. január 27.

Nekem pont ellenkező a véleményem, mint horzsonak. Egy-két mozdulattal megfelelő mennyiség jut a kezembe, este használom csak, reggelre pihe-puha lesz a kezem. Finom az illata is, sokáig kitart. Sajnos a tárolása tényleg nem egyszerű, de ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 27.

horzso

2012. január 14.

2011-ben jelent meg ez a termék, gondoltam, kipróbálom, mert a Handy Gurugu kézkrémmel nagyon jó tapasztalataim vannak. Hát, ezzel nincsenek. Először is, nem szívódott be a bőrömbe, akármilyen keveset tettem. Másrészt nehézkes tárolni, keríteni kell egy dobozkát, amibe bele lehet rakni. Harmadrészt, púderes réteget hagy a bőrön felvitel után, ami nagyon zavaró munka közben, tehát max éjszakára használható. Annak viszont nem elég kiadós, és a nagy része az ágyneműre kenődik. Mint minden szilárd LUSH terméket, hosszasan kell a kézben melengetni, hogy a hatóanyag feloldódjon, és kenhető legyen, ez nem lenne baj, viszont így nem lehet megoldani, hogy a tenyeremre ne kerüljön, és mivel nem szívódik be, muszáj letörölni. Akármennyire jók az összetvevők, szerintem használhatatlan a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint a bőrön alkalmazva allergiát (contact dermatitis) okozhat az arra hajlamosaknál.