Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Szomorú tény, hogy évente sok-sok tengeri teknős hal meg az óceánokban található műanyagszemét miatt. A vízen úszkáló zacskókat összetévesztik a medúzákkal, de a hínárba akadó apró műanyagdarabokat is elfogyasztják. Ha te is irtózol a műanyagtól, ezt a pucér Jelly Bomb zselébombát neked találták ki; engedj egy kád trópusi forróságú vizet és engedd szabadon a teknőst - ezúttal biztosan nem sérül meg egyetlen tengeri állat sem. Engedd a vízbe és dőlj hátra a virágoszöld takaró alatt, míg a bőrlágyító zselé elterül a víz színén. A ciprus- és szantálfaolaj megnyugtat, a fenyőabszolút pedig felfrissít. A teknős gyomrából agar agar hínár szálai emelkednek ki, emlékeztetve a veszélyre, ami az élő teknősökre leselkedik. Hagyd a műanyagot, válaszd a pucérságot."

Pajzs

2019. október 19.

Nem egy körben fürödtem el. Egyrészt, mert nem engedem tele a kádat, másrészt mert eltört és elrepedt a teknőske, mire hazaértem vele a boltból. Az első fordulóban a feje, lábai, a farkincája és a páncélja egy része került a vízbe. Algaillat szállt fel, mikor a kádba dobtam, de szárazon is éreztem. Kisebb-nagyobb zöld darabkák úsztak a vízen, mint moszatok, amik érintésre csúszósak, puhák voltak, dörzsölésre szétmállottak, illetve amiket nem sikerült elkapnom (játék fürdés elején), azok egészen sokáig úszkáltak a felszínen, mielőtt feloldódtak volna; de néhányuk a testemen porladt szét zöld foltokban, egyesek pedig a kád aljához tapadtak. Ezek egyébként jól össze tudnak kenni mindent, ahova kerülnek.... Hab nem képződött, egy picike pezsgés volt érezhető.
A páncél maradékának elfürdésekor ugyanúgy úsztak a vízen a kis moszatok, a teki belsejében lévő agar-agar levelek átlátszó rudacskákká váltak, emlékeztetve a tengerben szemétként hányódó műanyagokra.
A vizet méregzöldre festette, csak úgy itta be a szemem a látványt.
Testápoló jól jöhet utána. Meg súrolókefe és szűrő a kádhoz.
Aktivista sellőknek jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

A vizet méregzöldre festette, csak úgy itta be a szemem a látványt.
Testápoló jól jöhet utána. Meg súrolókefe és szűrő a kádhoz.
Aktivista sellőknek jó választás.

Closet

2018. július 28.

Édes alakja van, az illata pedig csodás. Nagyon szép zöld lett a víz tőle, élmény így a fürdés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Szamari

2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon cuki, relaxáló hatású. Tetszik a képviselt üzenete is és támogatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

annabanana

2018. június 23.

Annyira cuki és az üzenete is nagyon fontos, már amikor megláttam, biztos voltam benne, hogy ez kell nekem! Ajándékba is tökéletes, főleg a természetszerető barátoknak, ők igazán értékelni fogják. Az illata valami mesebeli, mintha egy fenyőerdőben lennék, a többi illóolajtól pedig olyan fűszeres, sejtelmes hangulata van. A zselé jópofa, tápláló hatását viszont annyira nem éreztem, szerintem ez inkább egy lazító, illatos fürdőnek való :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Szintetikus zöld festékanyag, melyet elsősorban olyan kozmetikumokban használnak, melyek nem érintkeznek nyálkahártyával, így samponokban, habfürdőkben és szappanokban.

Színezőanyag. Zöld.