Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A borongós tonka, a levendula és az ylang ylang felhői elbűvölnek és elvarázsolnak. Édes dallam, mely felkészít az éjszakára, bárhol is fekszel le. A csábító és érzéki ylang ylang füstösen virágos jegyekkel egészíti ki a tündérien édes tonkát, ebben a kényeztető, mégis izgalmas, incselkedő illatkompozícióban. Egy kevés is elég, és a finoman vonzó illat sokáig megmarad a bőrödön."

Fujosok! Lush Twilight Testpermet
Ár: 1000 Ft /5 ml , Eladó: niki84balazs
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Bp, fizetés: Plusz posta

Pajzs

2020. június 6.

Nyers, vad levendulára vágytam, ami szép lassan ölelésre és világszeretetre ösztönző levendulává szelídül, de egészen más lett belőle. Az elején erősen levendulás, de ez gyorsan elcsitul, és a bőrömön marad helyette egy édeskés habfürdőre emlékeztető illat. Tartós, felfújás után jóval később, fürdés után is simán érezhető, és egyetlen spriccnek is nagy a hatósugara, egész nap körbelengett a Twilight. Tisztának és frissen fürdöttnek érzem magam tőle, ez a lefekvés előtti készülődésre emlékeztet, de a vadócos melegszívűség hiányzik belőle nekem. Mondjuk, kedvesnek kedves, és esetleg szép álmokat is ígér.
(2019. október 25.)

Megszerettem, mióta sajátom van. Másnak érzem, szívesen burkolózom bele, tetszik a levendulája, ami immár friss és zabolátlan, a tejessége, az életöröme, a mélyén megbúvó puhaság. Mesterkéletlen, bájos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

(2019. október 25.)

Petyuska

2020. január 20.

Egyszerűen szerelem. Hihetetlen illata van. Kifújáskor dominál a levendula, de pár perc után az édes tonka előbújik, és belemászik a bőrbe, a ruhába. ahol több napig is megmarad. Nálam nagyon tartós, a hajamon és a ruháimon is érzem másnap sőt harmadnap is. Egyelőre a kisebb "zseb' verziót használom, rengeteget fújkodtam, de még mindig van belőle, ha elfogy, a nagyot fogom megvenni. A bőrömön sem okozott irritációt, a nyakamra is szoktam fújni belőle. Sokszor, mikor nincs kedvem parfümöt használni ezt vetem be, remek alternatíva, szerintem nagyon megéri az árát. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Kremcica

2019. december 16.

Imádom! Különleges téli kuckózós gourmand illat, ha csak levendulára vágytok nem fog tetszeni. Ha próbáltátok már a Twilight fürdőbombát vagy Sleepy tusfürdőt na ennek pont olyan illat van csak kifinomultabb és erőteljesebb. Ahhoz képest hogy testpermet elég erős, simán parfüm erősségű. A tartóssága is elég jó. A 200 ml-es kiszerelésre hamarabb rá lehet unni mint hogy elfogyna, érdemes előbb kisebb kiszerelésben ismerkedni. :) Maga az illat bár itt nincs feltüntetve bezoint is tartalmaz a levendula, ylang-ylang és tonka mellett. Erre már az első fújáskor rájöttem, mert azonnal kiéreztem benne valamit (jobban mint az ylang-ylangot) amit a Prada Candy leszáradásában is éreztem anno. Kifújáskor édeskés levendulás, leszáradásában jön elő a bezoinos tonka. Ami nagyon fura az a csomagolása. Ez a tisztítószeres flakon kissé fura. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, segít elaludni. Főleg a párnámra, ágyneműre, pizsamára szoktam fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

barbusus93

2019. augusztus 2.

Ez a termék valami csoda. A takarómra és a ruhámra szoktam fújni lefekvés előtt és tényleg segít elaludni. Néha még napközben is ezt használom, mert az illata nagyon tartós és megnyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

kjancsa67

2019. július 19.

Azért "csak" négy csillag, mert nem ezt vártam tőle. Tudom, igazságtalan vagyok, de mint minden értékelés, ez is rendkívül szubjektív és nekem most tényleg "csak" ennyit ér. Miért? Mert mostanában a levendulára vagyok ráindulva, ajánlásra vettem meg ezt a testpermetet. Sajnos pont a levendula érezhető ki belőle nagyon rövid ideig, amit én legtovább szeretnék magamon érezni. Miután elillan a levendula, marad egy édes-krémes vaníliás illat, ami diszkréten ugyan, de nagyon tartósan megmarad a bőrömön. Ez viszont egy óriási plusz egy testpermet esetében!
Engem amúgy emlékeztet Mugler Angyalkájára, viszont ebben semmi tolakodót nem érzek, csak a vaníliát, karamellt - ami az összetevők felsorolásában nem is olvasható.
Mindent egybevetve ajánlom, mert ahhoz képest, hogy testpermet, sokkal tartósabb, mint némelyik parfüm és finom is. Tegyetek vele egy próbát, melléfogni nem lehet vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

renatainsanity

2019. március 3.

A fürdőbombája a kedvenc illatom a Lush-tól ezt pedig még csak az üzletben fújkáltam magamra de annnnnnnyira tartós hogy még másnap is éreztem magamon két fürdés után is. Azt hiszem nem kérdés,hogy ez lesz a következő amit meg fogok vásárolni. 🙈

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

tillisilli

2019. február 7.

A levendula nem túl erős, hamar elillan, marad a tonka. Tartós, komfort-illat de mégsem unalmas (értsd nem hétköznapi, hanem különleges, de a hétköznapokra). Én tespermetnek, ill néha ruhára hasznalom, nyáron is, télen is. Ruhán sokáig megmarad, de valóban a tartóssága messze túltesz egy testpermettől várható tartósságon, ezért ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

maryszab

2019. január 29.

IMÁDOM! Annyira sokan megdicsérik, ha ez van rajtam, pedig nem parfüm, én mégis annak használom. Először a levendula domináns benne, de aztán a tonkabab átveszi az uralmat, és a kettő együtt valami iszonyatosan finom illattá alakul. Nekem komolyan tartósabb, mint a sima parfümjeik. A ruháimról csak mosáskor jön le. Ha fel kell hogy viduljak, tuti ezt fújom magamra mindig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

gangix

2019. január 12.

A pozitív nyilatkozatok alapján szereztem belőle 10 ml fújóst, mert a webshopból sajnos kifogyott. Azért remélem, lehet majd még kapni... Nagyon nőies, vaníliás sütis, meglepően tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

További info az összetevőről a KM-blogon >>