Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: slytherclaw, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

"Ha friss lábakról van szó, ne botladozz: csak egy lépés ez a babér- és bergamottolajjal, valamint benzoégyantával gyógyító hintőpor. A lábak boldogsága nem porhintés: hintsd be őket ezzel a könnyű porral és élvezd, ahogy a muskátli vidám illata átölel az illatával. Szórj egy kicsit a cipődbe is, hogy elnyelje a felesleges nedvességet és friss léptekkel haladhass tovább az élet útjain."

tiffanyriti

2019. január 5.

Nagyon jó hintőpor, hatásos is, tartja amit ígér. Nem szárítja a lábam, nem tapad össze. Én testre is szoktam nyáron néha használni, úgy is elégedett vagyok vele. Kellemes, friss illata van, ami nem túlzás, nem bódító. Én érzek benne gyógynövényes illatot, és az külön tetszik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

szilardz

2017. május 26.

A Lush legjobb lábra (és cipőbe) való hintőpora, teljesen elfedi a kellemetlen szagokat és magába szívja az esetelges izzadtságot.
Érdemes a lábra és a cipőbe is szórni a legjobb hatás elérése érdekében.
A nap végére is friss marad a cipő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Érdemes a lábra és a cipőbe is szórni a legjobb hatás elérése érdekében.
A nap végére is friss marad a cipő.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzoin Extract, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide

Kaolin 0 0

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.