Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Mit gondolsz, mit esznek az unikornisok? Áfonyás muffint! Mélyeszd a fogaid ebbe az ínycsiklandó ajakradírba és fedezd fel a szilva és a bio jojobaolaj mágikus keverékét. Ha titokban arra vágysz, hogy beszélhess az állatokkal, a robbanócukor varázsigéje segít megértetned magad az unikornisokkal."

lapale

2021. július 30.

Legalább annyira hatásos mint amennyire finom.
Puhítja az ajkaimat, tisztítja a lehámlott részeket.
Sokáig tudom használni, mert kis adag is elég belőle.
Nem karcolja és sebzi meg az ajkaimat, lágy szemcséi vannak.
Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Legalább annyira hatásos mint amennyire finom.
Puhítja az ajkaimat, tisztítja a lehámlott részeket.
Sokáig tudom használni, mert kis adag is elég belőle.
Nem karcolja és sebzi meg az ajkaimat, lágy szemcséi vannak.
Ár érték arányban nagyon jó.

b.Rose57

2021. június 16.

Nekem nem sokat használt, hogy őszinte legyek, a csomagolása nagyon cuki, az illata nagyon jó, a számról talán elvétve eltüntetett egy-egy száraz bőrdarabot, amit nem, azt pedig befogta kékre (persze le tudtam mosni), hát ennyi kb. Egy próbának jó volt, sokat nem ért, de "legalább" jól néz ki....:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

mafalda

2021. június 12.

Nagyon finom volt, szerettem használni. Pont mint a többit. Hatása bársonyos pihe puha ajkak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Pajzs

2021. január 11.

Vásárlásnál kaptam ajándékba egy kis tégellyel, de az is bőven elég volt több alkalomra, mivel kis mennyiség kell belőle a radírozáshoz. Alaposan eltávolítja az elhalt bőrt, nem karcol, nekem nem színezte be a számat, de nem lanyaltam a használati utasítás szerint, hanem lemostam. A színe kék, az illata sütis, az íze édes, az eredeti tégelye cuki, szóval összeségében hangulatos, de szerintem ennyit (puha ajkakat, radírozást) el lehet érni az alábbiakkal is, jóval kevesebb pénzért: ajakbalzsamot egy zsepivel jól ledörgölni, csak erre a célre fenntartott fogkefe vagy kisebb törülköző, darált kávé vagy nem túl durvaszemű cukor valami növényi olajjal keverve, illetve vannak egyéb olcsóbb, szintén hatásos radírozós ajakírek is a piacon (akár illatosított, ízesített is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

IIvikiII

2020. szeptember 9.

Nem egy csodaszer, kicsit puhább a szám használat után, de egyúttal kék is :D Időnként elég száraz szokott lenni a szám és ez az ajakradír nem birkózik meg vele, bár valóban elég masszívan ki tud száradni, nem tudom, hogy egy ajakradírnak egyáltalán képesnek kell-e lennie arra, hogy ilyen szintről helyrerakja... Viszont ezeket az elhalt rétegeket nagyon-nagyon könnyen megfogja a szín, úgyhogy alaposan le kell mosni. A hatásossága elhanyagolható, illetve az illata is elég mű nekem. El fogom használni, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

anitaanett

2020. augusztus 21.

Az üzletben az eladó "rám beszélte", igaz a csomagolás miatt erre semmi szükség nem volt, mert amúgyis megvettem volna. :D Az illata eszméletlen jó, apró csillámok vannak belekeverve, a kék szín miatt kicsit fog, de hamar lekopik, úgyhogy nem kell megijedni. A szobában nagy nyári hőségtől kicsit elkezdett megolvadni, úgyhogy olyan helyen kell tárolni, ahol hűvös van. Hatását tekintve abszolút teszi a dolgát és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Boudica

2020. március 27.

Nagyon jó kis cucc. Mind az íze, mind az illata nagyon finom és nagyon alaposan radírozza az ajkakat, mindig puha és hidratált lesz az utána. Alaposan le kell mosni, mert hajlamos egy kicsit beszínezni az ajkakat, de határozottan megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

Esztii78

2020. március 15.

Nekem tetszik ez a termék. Az illata rendben, az íze is jó és szépen leszedi a számról a lehámlott részt és hidratálja is utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.