Lush

Ár:   4990 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csipcsiripp, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   4990 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ebben az illatban a valódi vanília- és jázminkivonat édes és érzéki illatát a tonkabab égetett karamellre emlékeztető árnyalata emeli ki. Ez a felnőtt gourmand ízlése. A Vanillary karaktere a bőrön felmelegedve nagyszerűen kibomlik. Ezt a virágos gourmand illatot eredetileg a Vanilla Fountain nevű fürdőgolyó számára fejlesztették ki, a kompozíció megalkotására Heston Blumenthal The Fat Duck nevű éttermének különleges desszertjei ihlették.

Ár: 12000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml két fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Parfuwoman

2019. szeptember 30.

Up: A pozitív véleményemet fenntartom. Amiért végül mégis továbbadtam az üvegemet,az,hogy unalmasnak találtam . Finom ,minőségi és tartós,de már a nap végére untatott önmagában.

Most kezdem felfedezni a Lush illatait,maguk a kozmetikumaik nem annyira érdekeltek ,csak a parfümök miatt néztem be az üzletbe .meg kell mondanom ,nagyon magas minőségű,tartós és izgalmas ,egyedi illatokat lehet náluk találni . Mikor egy szaglászós délutánon magamra fújtam 8 féle illatot ,köztük volt ő is ,s gyakorlatilag ő dominált. Megdicsérték az étkezdében az eladók ,hogy milyen isteni strandillatom van,pedig volt köztünk 2–3 méter távolság . Először nem is értettem ,mondom miféle strandillat ? Aztán rájöttem ,hogy fél órája ez mászik az orrom a,s tőlem jön :) Tehát a szillázsa erős . Tartóssága 8 óra simán ,hidegebb időben még jóval több is. Rajtam másfél órán át krémes madagaszkári vaníliaillat,mint amikor a sütihez használom ah eredeti vaníliarudat,olyan az illata ,kicsit finomitva persze . Aztán másfél óra múltán kezdődik a varázslat , s egy az egyben az az isteni strandillat lesz,amit imádok s amit Bronze Goddessnél is kerestem,de nem találtam meg. Nagyon ajánlom és az ára is kedvező . Télre ki is néztem magamnak a Cardamom-coffee illatot ,az is imádatos,valamint a Rose jam testpermet is az enyém ,azt is csak javasolni tudom . 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 30.

RitaL

2019. szeptember 30.

Tényleg vanília és jázmin. Hát, engem eléggé meggyőzött, ráadásul érzem az illatát egész nap. Egyetértek az egyik értékelővel, hogy valami mézesség van benne. Meg fogom vanni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

kertesznorka

2018. december 6.

Van egy jelenet a Harry Potterben, amikor valami bájitalt szagolgatnak a roxforti diákok, és mindenki a kedvenc illatát véli felfedezni a varázsital gőzében. Valahogy én is így jártam ezzel az illattal. Befújtam magam Mikulás reggelén: (egy óvatos fújással, mert nagyon erős) rajtam/nekem isteni vaníliás vajaskeksz, ez az, amit így karácsonyváró időszakra kerestem magamnak. Fél perc múlva odaért a parfümfelhő a gyerekszobába, ahonnan az egyik gyermekem felkiált: honnan jön ez az nagyon finom fahéjillat? A másik a fürdőszobából: nem tudom, Te mit érzel, de mintha kókuszillat jönne valahonnan. Férj: összevissza beszéltek, ez kakaóillat. Végül mindhárom orr a csuklómnál kötött ki, és mondták, hogy igen, ezzzazzzz :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

googles

2018. szeptember 15.

Jo is lehetne, de emelygek tole ☹

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Jo is lehetne, de emelygek tole ☹

Una

2018. szeptember 1.

Nagyon megszerettem, az illata nekem nagyon erős mézes és vaníliás, kicsit óvatos duhaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

slytherclaw

2017. július 21.

Hát én teljesen bele vagyok szerelmesedve ebbe a parfümbe. Egy céltalan Lush-látogatáskor a parfümök felé tévedtem, kipróbáltam őt és hetekig nem bírtam kiverni a fejemből az illatát. A tartósságáról az is árulkodik, hogy a teszteren még másfél hét elteltével is volt mit szagolgatni. A szilárdat vettem meg végül, most gyűjtök a 30ml-sre/célozgatok a családnak, hogy vegyék meg a születésnapomra :)
Az illat csodálatosan édes, sütis-vaníliás, egészen mélyen kakaós is, anélkül, hogy a legkevésbé is émelyítő lenne. Csupa melegség és puhaság, de nem gejl. A krémparfüm három-négy órán át változatlanul ott van a csuklómon, utána kezd el halványodni. A fújós ezzel szemben konkrétan levakarhatatlan, tegnap fújtam egy picit délelőtt a boltban a csuklómra és este tízkor, zuhanyzás után még mindig ott volt nagyon enyhén.
Ez mellékes, de akinek tetszenek a mostani üvegek/dobozka, az vegye meg hamar, mert Lush Summiton mondták februárban, hogy meg fog változni az összes parfüm csomagolása. A címkék egységesen fehérek lesznek, az eddigi fémdobozokat pedig üvegtégelyek fogják felváltani.

ui: A kiskutyám teljesen meg van veszve ezért az illatért. Amikor érzi rajtam, jön utánam és félig behunyt szemmel szimatol a levegőbe. Ha meg leguggolok hozzá, akkor a tenyerembe teszi a fejét és boldogan szagolgatja a csuklómon a parfüm helyét :))

Update: Megvettem a 30 ml-s üveget, rajongásom továbbra is töretlen. Hihetetlenül tartós, egy fújás egész nap kitart, legfeljebb a krémparfümmel szoktam felfrissíteni, ha még megyek valahova este. Végre megtaláltam a "signature scent"-emet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

AlmásiKriszta

2017. február 15.

Használom a fújós, tömény változatot és a krémparfümöt is. Imádom a vanília illatot. Ez kicsit más, mint a megszokott, hiszen kombinálva van más illattal, de a nagyon finom. Érdekes, hogy ennyire megszerettem, mert a boltban vagy két évig szagolgattam, kacérkodtam, barátkoztam vele. Mindig nagyon soknak találtam és zavartak a pluszok amivel kombinálták. Lehet, hogy magamnak éppen ezért meg sem vettem volna, de megkaptam. :) Lassan elfogy mind a kettő, de még mindig lelkes vagyok. A környezetemet azonban megosztja az illat, van aki tolakodónak érzi, más meg "hol vetted, mi ez?". Ha elfogy már csak a krémparfümöt fogom venni, mert az is elég intenzív és tartós... és nem utolsó sorban nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 15.

Katica13-D

2016. május 6.

Chemotox!!! Ez volt az első gondolatom. És a második, és a harmadik...
Én szenvedélyesen imádok mindent, ami jázmin, és mindent, ami vanília. Azonban kétségbeesetten keresem, hol van ebben a jázmin? S hol van ebben a vanília? Ellenben amit érzek, az szúrós, tolakodó, kicsit sem krémes, kicsit sem lágy, abszolút nem kifinomult. Mi több, engem rovarirtóra emlékeztet. Kifújás után néhány órával valamelyest szelídül, de még így sem. Nem, nem és nem. Ellenben veszettül tartja magát. Még hosszú órák múlva is rendkívül intenzív az illat. Ezért jár a pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Chemotox!!! Ez volt az első gondolatom. És a második, és a harmadik...

Orsi86

2015. november 3.

A krémparfümöt használom és imádom :)diszkrét vaníliaillat ami akárhányszor újrakenhetek:) viszont a fújós változat a boltban sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Kardvirág

2015. július 27.

Imádat! Annyira finom, meleg, krémes illat, mégsem öreges. Én erre mondom, hogy igazi vanília illat, nem az a mű szag, amit általában el akarnak adni vanília címszó alatt. Nekem a krémparfüm van meg, elégedett vagyok a tartósságával. Legközelebb a fújósat próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil