Lush

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Sűrű és hatékony lábpakolás – agyaggal, mely a bőr mélyéből is eltávolítja a szennyeződést; tisztító hatású friss papajával és citrommal; dezodoráló paradicsommal; bőrfeszesítő gyógynövény-kivonatokkal és gombaölő illóolajokkal.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Nagyon jót tett a kis tappancsaimnak, de nagyon nem tartom gazdaságosnak, mert 1 alkalommal elfogyott a fele, és ehhez képest kissé drágállom. Illetve csatlakoznék a korábbi kommentekhez, macerás a használata, én úgy oldottam meg másodjára, hogy a kádba bemászva kentem be a lábamat, hogy ne legyen minden krémes körülöttem. Ellenben a hatása szuper volt, nagyon szépen leszedte a bőrkeményedéseket, és nagyon jól felfrissítette a lábaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

janka.s

2017. július 13.

Talán az első Lush termékem, amit igazi pénzkidobásnak érzek. Kezdjük azzal, hogy egy 125g-os termékről beszélünk, aminek a használati utasítása azt javasolja, hogy kenjük be vastagon a talpunkat, majd csomagoljuk be alaposan. Teljesen átlagos méretű lábakkal rendelkezem, ehhez képest a doboz fele elfogyott egy használattal. Ez azt jelenti, hogy 1250 Ft/alkalom, ami valljuk be: nem túl kedvező. Második problémám: macerás a felvitel-becsomagolás menete, mivel félig agyagos-krémes kézzel kell megoldani, én mindent összekentem kb. :) Rajta hagytam a megadott időt, lemostam/dörzsöltem, majd kerestem a változás t- nem volt. :D De még a puhább részek sem lettek puhábbak. Sőt a reszelés folyamatát sem könnyítette meg.. A szaga a tűrhető kategóriába esik. Összességében nem nagyon tudnék pozitív tulajdonságot kiemelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

szilvia.bano

2015. január 23.

Nem rossz termék, ajándékba kaptam. Én csak felrakom, majd a megadott idő után pedig lmosom, de nem csomagolom be a lábam, mert attól kiráz a hideg. Jó illata van, és a Pedi Spin használata után egyenletesebbé teszi a bőrt a lábamon, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Yndre

2013. július 24.

Nagyon kellemes illatú, nagyon jól frissíti a lábat és a melegítő hatásnak köszönhetően élénkíti a vérkeringést, viszont a bőrkeményedésekkel nem tesz semmit, így inkább csak lábáztatásra alkalmas. Miután a hatóidő letelte után kicsomagolom a lábam a folpackból és a zacskóból, néhány percig áztatom a lábam akkor tudok reszelővel vagy habkővel rámenni a durvább felületekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

zsoficza

2012. május 6.

Az illatát meg az állagát imádtam, de az én sarkammal nem tett csodát. Ráadásul a szavatossági idő lejártának közeledtével kőkeménnyé száradt. Még megpróbálom feléleszteni egy kis vízzel vagy aloe géllel, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

kiskozmi

2012. március 3.

Eléggé száraz a sarkam,ez nálam ilyen örökletes dolog.Kenhettem rá eddig bármit,csak nem akart javulni.Aztán nemrég felfedeztem a Lush-t és szép sorban kipróbáltam a kiszemelt termékeiket.Ezt is felvettem a listára és nem bántam meg!
Én előbb beáztatom a lábam,szárazra törlöm,felkenem a pakolást,zacsit és zoknit húzok rá és így hagyom kb 20 percet.Utána vizes kézzel leradírozom vele a bőrömet,lemosom,habkövezek;majd bekenem a Lemony Flutter-rel és a Fair Trade lábápolóval.A végeredmény isteni puha lábak,és a sarkam is egyre szebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

BabyDoll

2011. október 12.

Annyira sokan istenítették, hogy égető vágyat éreztem a beszerzésére. A boltban pont készlethiány volt, de az eladó nagyon aranyos volt, és a kint levő tesztert odaadta. Amit ígérnek: bizsergető érzés, fantasztikus lábélmény(van ilyen szó?), pihe-puha bőr... Én a bizsergető érzésig jutottam, utána takarítottam, mindenhonnan fura szürkés-agyagos darabokat szedegettem, még úgyis, hogy zoknit és zacskót is húztam a lábfejemre. Szóval a legelső dolog: macerásnak bizonyult számomra. A pihe-puha érzés is csak erős túlzással valósult meg. Azóta próbálkoztam még párszor, semmi extra. Lehet valamit én csináltam rosszul, de elment a kedvem a további kísérletezésektől. 3 csillagot a bizsergető érzés és a meglepően kellemes illata miatt kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Kaolin 0 0

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.

Bentonite 0 0

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.