Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   70g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 1.

Kiszerelés:   70g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

A szétáradó borsmenta és fahéj illata felmelegít, stimulálja a vérkeringést és kiváló izomlazító.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Pont az imént írtam egy véleményt, hogy minden Lush masszázstömbnek jár az 5 csillag, nos ez a termék kivétel. Bár jó illata van, meg tényleg picit felpezsdít, de egyrészt a benne lévő bogyók ugye nem használhatóak fel, tehát grammra nézve nem éri meg, másrészt meg szanaszét potyognak a végén. Biztos nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Az illata miatt vettem meg, és nem is csalódtam benne, még másnap is érezni az illatát, és elképesztően hidratált lesz tőle a bőröm. Egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

malnakiralyno

2017. augusztus 30.

Ajándékba kaptam páromtól még karácsonyra, azóta használom. Még csak most fog elfogyni, nagyon szeretem az illatát, jól hidratál, az illata nagyon sokáig megmarad, ha este bekenem magam, reggel még érezni, olyan erős! Egy ponot vonok le ezek a bogyók miatt benne, ami nem masszíroz, ellenben amikor elkezd fogyni a termék, hullik szanaszét ez a bogyó, ami mindig elgurul, és lehetetlenség összeszedni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kisstimi93

2017. március 28.

Eszméletlen illata van, nekem nagyon bejön. Gyorsan fogy, de arra is jó, hogy a téli ekcémás kezemen segítsen néha napján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

KuSza

2017. január 3.

Nagyon szeretem! Amikor megvettem, akkor éppen kb egész fokozott fizikai terhelés alatt álltam és akkor még finoman fogalmaztam.. Úgyhogy amikor az eladó lány elkezdte mondogatni, hogy ez jót tesz a különböző izomfájdalmak, izomláz, stb esetén, akkor szíve szerint rávágtam volna, hogy akkor hármat kérek! Nagyon jól esett a sajgó mindenemnek egy kis élénkítés, én az illatát is nagyon szeretem, amikor éppen nem használom, akkor szekrény illatosítóként funkcionál. És nagyon kis puha lesz utána a bőröm, tehát nekem elég jól bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

RitaL

2016. július 20.

A kedvencem lenne hátmasszírozáshoz, csak értelmetlen benne az a sok kis babocska, amik kipotyognak, aztán lehet egyesével összeszedni... ezért inkább a Hottie-t veszem, pedig ennek az illata sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

drzoerose

2016. július 5.

Imádom, mindig van a hűtőmben :)
Parfümnek is kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Imádom, mindig van a hűtőmben :)
Parfümnek is kiváló

diahlin

2016. április 18.

Alapvetően jó cucc és nagyon szeretem az erős, vietnámi balzsamot idéző illatát, csak annyira nem praktikus, hogy azt el se lehet mondani. Egy ideig jó buli, hogy van masszírozós oldala, csak aztán ellaposodik, széttörik, és elkezdenek kihullani belőle a babok – ez sem lenne tragédia, csak hát este fáradtan egyenként felszedegetni a szemeket, hogy reggel ne lépjek bele, az nem jó móka. Ráadásul sok van benne és picik. Jó, tudom, lóbabot beletenni kevésbé lenne fancy, de használat szempontjából sokkal jobb lenne. Emellett én izomlazító hatásról sem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

UzuRose

2016. január 26.

Napi 10-12 órában álló munkát végzek mikor a Lushba panaszkodtam a Lush lányoknak, hogy egy mozgó hulla vagyok és remegnek a lábaim a fájdalomtól rögtön beajánlották nekem ezt a csodát. Napi szinten ezt kenem fel a lábamra és masszírozom vele végig. Serkenti a vérkeringést, a borsmenta hűvösség lehűti a lábfejem és elmulasztja a lüktetést. Az illata engem annyira nem nyert meg d a hatása valami zseniális. Azóta havonta elhasználok egy-egy tömböt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Kittina01

2015. november 18.

Imádom az illatá és ahogy a bőrömhöz ér! Elvarázsol :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Imádom az illatá és ahogy a bőrömhöz ér! Elvarázsol :)

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.