Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Luxus fürdőbomba, mely tele van fűszeres szegfűszeggel, bőrnyugtató szójajoghurttal és érzéki ylang-ylanggal.

zsazsa

2016. május 21.

Nagyon finom illata van, egyszerűen imádtam. Szép sárga lett tőle a víz. A fürdőbomba hamar feloldódott, de a benne lévő kis vajas kockával át tudtam magam dörzsölni, így tényleg nagyon jó puha és hidratált lett tőle a bőröm. Egyszerűen nem tudok nem rajongani a Lush karácsonyi limitált fürdő készítményeiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

agiv

2016. január 1.

Egyik kari ajándékom.ma próbáltam ki.tök jó meg minden,viszont én biztos nem adnék ki ennyi pénzt érte :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

neakardtudnihogyki

2015. október 12.

2 napja kaptam meg a barátomtól ezt fürdőgolyót mert addig áradoztam a karamell illatáról hogy nem bírta tovább.... :D:)
Felezve próbáltam ki aznap, tömény sárga színű lett a fürdővizem, apro kis csillámokkal vegyítve.. Szerintem egy órát tuti áztattam magam benne, átmosva az arcomat is vele..
Nagyon kellemes az illata, én amugy is imádom az ilyen mézes, karamellás dolgokat, a hatása is nagyon jó volt teljesen puha lett tőle a bőröm, még az arcom is, és csodák-csodájára pedig nagyon érzékeny az arcom mindenféle "változásra", nem pattogott ki tőle egyáltalán.

Sajnos az áráról objektív véleményt nem tudok írni, mert én imádom a fürdőgolyókat így ésszerű kereteken belül nekem nincs pénzhatár hogy ne vennék egy-két darabot belőle.. :)

Ez volt az első Lush cucc amit próbáltam és meg voltam vele elégedve arról nem is beszélve, hogy nem tesztelik kis nyuszkókon a termékeiket!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.