Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Rosefan, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

2014-2015-ös karácsonyi limitált kiadás

"Elkészítettük a krémes karácsonyi itóka szappanváltozatát, mégpedig hidratáló szójajoghurttal és egy csipetnyi ünnepi fűszerrel. Válaszd a Yog Nogot és kényeztesd érzékeid a szegfűszeg és az ylang ylang olaj karamellás keverékével! A szappantömböt bőkezűen megszórtuk aromadús kakaóporral, így ez a 100%-ban pálmaolajmentes különlegesség karácsonyi választékunk egyik leginkább ínycsiklandó darabja lett."

Mona29

2018. június 4.

Az illata kellemes, viszonylag tartósan megmarad a bőrön. Nem szárít, de nekem kicsit kicsi habot képez. Nem tud többet, mint egy sima szappan, így egy kicsit túlárazottnak érzem, de akcióban kis kényeztetésnek felfogva elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

brigitta001

2016. november 18.

Külsőre és illatra is karamellás sütemény. Karácsony környékén elérhető, de nem minden évben. Nekem a Snowcake illata jobban tetszik, de ez sem rossz. Az ünnepek utáni leárazásnál megéri megnézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Cocobello

2016. szeptember 28.

Mennyei karamell! Kedvenc szappanom egyike!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Mennyei karamell! Kedvenc szappanom egyike!

Fruzsci

2016. szeptember 22.

Nem tudja valaki, hogy idén vajon lesz ?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Nem tudja valaki, hogy idén vajon lesz ?

ildinyo

2016. szeptember 10.

Karamellás tej. Vagy tejeskávé. Vagy mézeskalács. Vagy habos kakaó. Puszedli? Madártej? Vaníliapuding..? Vajkaramella, vagy habcsók, nem is tudom. Nagyon szeretem, jókedvre derít és a fürdőben is jó illat van tőle. Kár, hogy limitált kiadás, nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

biankax

2016. szeptember 4.

Tavalyròl megmaradt egy amit most vettem elő és azon kívül,hogy tiszta karácsonyi hangulatban vagyok nagyon jòl tisztít az illata pedig csodás legszívesebben megenném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 4.

SzaszaK

2016. augusztus 4.

Januárban vettem, kézkrémmel volt szettben leárazva. Azért vettem meg, mert a fürdőgolyó illatát nagyon szerettem és amúgy is szappanmániás vagyok. Az illata valami isteni, tusolás után még bőven lehet a bőröm érezni az illatát. Most fogyott csak el, szóval elég jól bírta. Ha valakinek kiszáradásra hajlamos a bőre, akkor ezután azért kell egy jó kis testápoló. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszett, lehet télen újra fogom venni, ha épp akkor nem lesz másik szappanom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

RitaL

2016. július 20.

A legjobb Lush szappan szerintem. Kár, hogy csak karácsonykor kapható. Én olyankor jó alaposan bevásárolok belőle, mert szekrényillatosítónak is ezt használom. Olyan sok víz/illóolaj (?) van benne, hogy a mérete a szekrényben 1 év alatt kb a felére szokott csökkenni. Viszont minden finom illatú marad, molyt pedig még életemben nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

neakardtudnihogyki

2016. április 11.

Nincs az a mennyiség.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Nincs az a mennyiség.......

3tara2

2016. április 3.

Teljesen elégedett vagyok vele! Azt tudja,amit egy nagyon jó minőségű szappannak tudnia kell!
Elképesztő finom karamellás az illat,krémesen lágy és legnagyobb örömömre hosszan tartja magát a bőrön.
Nem szárít egy cseppet sem!
Családi közkedvenc - be is speizoltam belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 3.

Nem szárít egy cseppet sem!
Családi közkedvenc - be is speizoltam belőle!

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: szójajoghurt. A wikipédia információi szerint szójatej, joghurtbaktérium (Lactobacillus bulgaricust és Streptococcus thermophilust) és néha édesítőszerek (fruktóz, glükóz vagy cukor) elegye. Az összetevő állítólag lágyító, hidratáló hatással van a bőrre és a hajra, valamint gazdag B-vitaminban.

További info a LUSH oldalán.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.