Lush

Ár:   2590 Ft, 5190 Ft, 8490 Ft és 13 990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 275 g, 550 g és 1100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: JBobi, Módosítva: 2019. október 2.

Ár:   2590 Ft, 5190 Ft, 8490 Ft és 13 990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 275 g, 550 g és 1100 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Ha vége az ünnepi vacsorának és tele hasad, már csak egy dolog van hátra - a puding! Csillapítsd édesség utáni vágyad a zuhany alatt ezzel a karamellás tejsodóra emlékeztető illattal. Kend be magad tetőtől talpig a juharszirupvíz, a karragénkivonat és a bio jojobaolaj bőrlágyító keverékével. A melengető szegfűszegolaj és a vidám ylang ylang olaj fényűző habja biztonsággal és örömmel tölt el. A legkiválóbb karácsonyi kényeztetés."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cattitude

2021. október 5.

a testápoló téli beszerzése után nemrég megvettem a tusfürdőt is. nagyon szépen csillognak benne a mikrocsillámok, mondjuk azon kívül, hogy gyönyörködöm benne 3 másodpercig fürdés előtt, sok értelme nincsen. nagyon sűrű az állaga, a habzása is elég fura, az általam használt tusfürdők könnyebben habzanak fel, ez meg inkább darabosan csúszkál a vizes bőrömön. amúgy megfelelően tisztít, visszafogottan szárít csak. ami miatt megvettem, az az illata, a testápolóé nagyon hozzámnőtt, hát a tusfürdő ezek után egy picit csalódás, mert nem olyan erőteljes az illata, fürdés után nem annyira érzem magamon :( testápolót meg nem láttam az üzletben és nem is kérdeztem, hogy lesz-e. mindenesetre fürdés közben jólesik érezni az illatát, de csak emiatt nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

HelloSziaIvett

2021. február 26.

Isteni illata van, és fürdés után még sokszor megcsap nap közben is, szóval tartós. Ezek a csillamok nem tudom mi célt szolgálnak, nagyon fancy de teljesen felesleges. Jól habzik, az én bőrömet nem is szárítja, ennél sokkal durvább szárító tusfürdőim voltak. A legjobb tusfürdő lehetne, amivel valaha találkoztam. Lehetne... Viszont nem tudom elhasználni mert gyulladt göböket okozott a hát és váll részeken. Nem csak nekem de akinek odaajándékoztam emiatt, annak is. Persze remek hogy természetes, meg cruelty-free, meg paraben free, meg anyámkínja free... de ez már a sokadik lush termék, amit nem tudok elhasználni mert vagy teljesen hatástalan, vagy ront a bőrömön, hajamon (hello r&b hajkondícionáló). Szóval kezdem a márkát nagyon túlárazott natur hypenak látni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

mafalda

2021. február 13.

Nagyon finom puding illatú tusi, az hogy szárít tény és való, muszáj utánna testápolózni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

HontiAgi

2020. november 28.

Amennyire beleszerettem az illatába annyira elszomorít, hogy borzasztóan viszketek tőle.... pedig nekem azt mondta a Lush kislány hogy nincs benne SLS és ahogy néztem, a flakonon sem szerepel az INCI-ben, itt viszont igen, szóval ez felettébb érdekes. Elég drága pofára esés volt.

UPDATE:
Eggyel fentebb pontozom, mert az illata annyira jó, hogy így is használom, szerencsére az elég sokáig megmarad a bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

UPDATE:

kincsokinga

2020. november 17.

a márka kedvenc terméke számomra, nagyon jó és hosszantartó az illata, jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Bettina1984

2020. október 23.

A flakonba bele szagolva a Michelle Ma Belle szappan jutott az eszembe, vagy egy karácsonyi sütemény illata, aranyló csillogás, viszonyt bőrre kenve már valami egészén más szag fogadott.
Nem igazán nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 23.

Nem igazán nyerte el a tetszésem.

lushaholic

2020. június 1.

Nekem a pucér verziója van meg, annyira beleszerettem az illatába tavaly karácsonykor, hogy leárazáskor kapásból kettőt is vettem.. Viszont így a nyár közeledtével elmúlt a varázs, és jobban esnek a kicsit kevésbé tömény illatok tusolushkor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Lanie

2020. április 24.

Fantasztikus meleg fűszeres karamell illat, sűrű lekváros állag, nagyon sokáig kitart nekem aki amúgy sem locsolja a tusfürdőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Vitelotte

2020. március 11.

Sajnos a bolti szimpatikus szagteszt eredmény ellenére a testemen kifejezetten kellemetlen, romlott dohányszaga van, amit nem segít feledtetni a temérdek csillám. Egyébként kellőképp krémes és esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

balazskrisztii

2020. január 5.

Ajándékba kaptam és a termék külseje kilóra megvett... Olyan gyönyörűen csillog amikor kinyomom, hogy instant jó kedvem lesz :)) nem habzik szépen, az is fehér színű, nem csillámos-aranyos :( számomra tolakodó az illata, hatásról nem igazán tudok nyilatkozni, mert mindig használok testápolót, de az a pár másodperces öröm, amit kinyomáskor okoz 4 csillagot érdemel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol