Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2018. április 23.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A fárasztó nap végén vár egy pezsdítő különlegesség, mely mangó- és avokádóvajjal kényeztet. Engedd szabadon a fürdődben ezt a kis trópusi vagányt, hogy a citrom, a citromfű és a lime olajainak frissességével tölthesse meg a kádat. Már rég vágysz egy kis mangós csintalanságra? Itt az ideje, hogy megnyisd érzékeid és kipróbáld  ezt az élénk narancsban és zöldben pompázó fürdőolajt."

RitaL

2018. február 22.

Szerintem borzalmasan műcitrom-szaga van, konkrétan a citromos Domestos jut eszembe róla. Hidratál, igen, hiszen olaj van benne, de a Floating Island nevű Lush fürdőolajnak a közelébe sem ér. Én nem fogom többet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

domcsismiracle

2018. február 2.

Csak az egekig tudom magasztalni ezt a kos csodát! Iszonyat száraz nagyjából állandóan a bőröm, így erre ajánlották a Váci utcai Lush-ban, ahol nem mellesleg hiperkedves és segítőkész eladókkal találkoztam. Fél órát ültem a kádban egy fél ilyen kis bombával és most a mennyekben érzem magam. SOHA életemben nem volt ilyen puha a kezem, és az illata pedig elképesztően energetizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Lolatapsi

2018. január 26.

A mangohoz kepest erosen citrusos illatu de remek termek. Mondjuk en inkabb a habfurdoket veszem toluk, de egy probat megert. Borom pihe puha lett tole csak a kezemet kellett utana hidratalni mert azon huzodott a bor furdes utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Pirkko

2017. november 16.

Puhává varázsolja a bőrt, szép színe van és nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Puhává varázsolja a bőrt, szép színe van és nagyon finom illatú.

Lorna

2017. január 1.

Most, hogy fontolgatom mit írjak rájöttem, hogy az illatának turpissága a leírásában is szerepel. You have been MANGOED a neve, "mangó- és avokádóolajjal kényeztet", viszont "citrom, citromfű, lime illattal tölti meg a kádat". Tehát aki magnó illatra számít vagy remél, az nem jól jár. Friss citromos illata van, nyáron vettem, hogy majd reggel fogok vele fürödni, hogy a citrom lime-kombó felébresszen.Végül este használtam, és gyönyörűen elaltatott. Bár azt hiszem a víz hőmérsékletének több köze volt hozzá, mint a szilárd fürdőolajnak. A víz nem a legizgibb zöld lett, az olajok viszont hidratálják annyira utána bőrt, és nem is kell utána külön testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Színezék. Barnás sárga.