Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. május 13.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ravaszul vidám és földobós habfürdő-kaland, dús, gazdag kakaó- és tonkaillatba öltözve. A grapefruit könnyedsége és a bergamottolaj lendít egyet a kedveden, a kakaó meg a tonka pedig lágyan és mélyen szól a szívedhez. A kókuszolaj és a sheavaj ápolja a bőröd, amíg a kádban csücsülsz.

draculina

2018. március 24.

Nagyon jó az illata, azonnal tudtam hogy ezt veszem meg :D Jó sok hab lett belőle, úgyhogy szerintem egyszerre elég a felét is elhasználni. Puha lett tőle a bőröm és nem fogta meg a kádat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Lorna

2018. január 29.

Az illata finom, tonka-kakaó nyamiság, de sok Lush fürdőgolyó elfogyasztása után arra az elhatározásra jutottam, hogy van a Lushnak elég nagy fürdőcucc választéka, ahhoz hogy ne kelljen azt a habfürdőt választanom, amitől majd sárga színű fürdōvízben kell áztatnom magam. Sajnos ez mindig zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Fruzsci

2017. január 29.

Juuuuj ezt nagyon szerettem!!! :D Az illata csodálatos, a színe is nagyon szép! Tuti veszek még belőle:-) Ja és nekem tök bejött a külseje, olyan kis cuki nyomott :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

makeupmaniac

2015. október 3.

Elképesztően jó illata van, első szaglásra beleszerettem, tervezem a tusfürdő változat beszerzését.Nagyon édes, de nem olyan fullasztó snow fairy-jellegűen , kellemes és megnyugtató.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

Azura

2015. augusztus 31.

Első Lush termékem. Imádom az illatát, ez volt az első illat ami megragadt az orromban, az összes cuccot végig szaglásztam a polcon hogy honnan jön ez a finom illat. A yuzu megfogott magának. :D A felét használtam el, nagyon jó az illata, puha a bőröm tőle, nem szárít, de ezen kívül semmi csoda nem történt. Az illata sem maradt meg sokáig. De persze néha-néha, mikor jól esik egy kis ejtőzés a kádban jó lesz ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Lills

2015. július 27.

Az illata tipikus édes, tömény Lush-illat, viszont fel lehet fedezni benne egy pici frissességet is, de sajnos sem a bőrön, sem a vízben nem érződik sokáig, nem is elég intenzív. Szerintem nem szárít, érezni a shea hatását. Amúgy rendben van, lehet hogy újraveszem már csak azért is mert most csak a felét használtam fel és kíváncsi vagyok milyen lenne, ha az egészet beledobnám a vízbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

blanchee

2013. január 15.

Ez volt az első lush termékem, imádtam az illatát. Viszont, ha a csak a felét használtam el, akkor a hatás eléggé semmilyen volt, úgyhogy legközelebb az egészet beledobom a vízbe. Amúgy nagyon kellemes a fürdőzés vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

zitesz

2012. október 8.

Sokszor vettem már, imádom az édes, nyami-nyami illatát :) Az biztos, hogy jókedvre derít, de túl drágának találom, pláne, hogy csak kb 2 alkalomra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

kisvacok

2012. augusztus 23.

Nagyon szeretem az illatát! Tényleg érezni a kókuszt a fürdővízben!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Nagyon szeretem az illatát! Tényleg érezni a kókuszt a fürdővízben!:)

naani

Korcsoport: >54
2012. július 18.

Az illata mennyei, az egészet a kádba dobva tényleg nagyon dús a habja, és élmény vele a pihentető fürdőzés :) Sajnos az összetevők miatt egy csillagot én is levonok, de azért újra kipróbálnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipteryx Odorata Bean Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Coumarin, Limonene, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510

Színezék. Narancssárga.