Lux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kingalaura, az összetevőket feltöltötte: -Juti-, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Hecate

2018. augusztus 14.

Egy közeli illatszerdiszkontban leltem rá. A neve ugyanez, a színe sötétlila, a hölgy más a lila csomagoláson. Jól tisztító, tartós, kellemes illatú szappan. Kemény állaga miatt sokáig tartós. A csomagolópapír is elegáns. Nagyon elégedett vagyok vele. Élmény használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kozlokova73

2013. május 14.

Nagyon regen hasznaltam ,meg ha jol emlekszem zoldet lehetett nalunk kapni. Mit a furdoszobaban meg a konyhamba is aradt ki az illata. mindig ujra es ujra folvaltva vasaroltam hol a zoldet hol a lilat. aztan bizonyos ok miatt tobbet nem vettem. Nem a szappan hibajabol. Kulomben akkoriban nem hasznaltam testapolot,a szappanoknal csak az illatara figyeltem ami ennel a szappannal fantasztikus volt,nem erdekelt szarit e vagy sem. Az az igazi jo szappan aminek a hasznalata utan nem egy egy masik ceg szappanjait kutatjuk. Kiveve ha megszuntetik vagy erzelmi oka van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

bandita

2012. augusztus 15.

A Lux szappanok isteni, tartós illatúak, valódi élménnyé varázsolják a tisztálkodást. Ebben az esetben még az összetevőlista sem izgat, egyszerűen örülök, hogy itt látom az Oldalon a terméket.
Fogalmam sincs, hogy szárít-e, kíméletes-e, pszichésen vezet az orromnál fogva. Kihagyhatatlan!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Pirosas színezék.