Luxure

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. október 26.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Carolina Herrera Bad Boy parfüm utánzat

Erika80

2021. január 2.

Hááát.. hááát... Én azt gondoltam nekem tetszeni fog ez az illat és szeretni fogom a férjemen, de nem. Az, hogy nem elegáns, még nem jelentene gondot, hisz nem kell minden illatnak elegánsnak lennie, nem mindig (és nem mindenki) jár olyan helyre, ahol csak elegánsan lehet/illik megjelenni. A hétköznapokban sem járunk állandó jelleggel elegánsan. Meg hát ahány féle illat és emberi karakter, annyi lehetőség a választásra, válogatásra is. Tehát a mindennapokra esetleg el lehet(ne) fújkálni. A Good Girl számomra szuper parfüm, de ebben olyan szúrósan van jelen a bors, hogy én ezt már nem szeretem. Édes illat, ez nem probléma, de ez a fajta fűszeressége, csípőssége számomra taszító. Nekem egyébként a CK Eternity férfi vonala (Flame for men és társai) jutott eszembe róla. Valahogy nekem azok sem jönnek már be. Elején még tetszett, de megcsömörlöttem tőle. Természetesen attól, hogy nekem nem, másoknak még tetszhet.
Fiatalok számára tipikus buli parfüm. Mint utánzat értékelem (ár/érték arány, tartósság, hasonlóság, saját benyomás), de számomra nem nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16185

Mesterséges színezék. Piros.