Luxure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dibiroli, az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Chloé Roses De Chloé parfümutánzat

nygigi

2018. július 11.

Nagyon jól sikerült másolat, szinte megszólalásig hasonlít az eredetijére és rajtam a tartóssága is nagyon hosszú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Kendralinx

2017. február 19.

Kellemes púderes rózsás illat de hamar elillan, egy másik utánzatra nagyon hasonlított az erősebb volt, ennek viszont nincs bántó szaga kellemes nagymamás rózsás illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Brigitt

2016. december 12.

Egyszerre vettem a Look on Elite-el. Finom,puha rózsaillat. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

Egyszerre vettem a Look on Elite-el. Finom,puha rózsaillat. Csillagos ötös.

Torpece

2016. október 27.

Már volt két Luxure parfümöm, ezt választottam most de ezúttal csalódtam. Nem az én illatom sajnos.. .viszont a szokásos tartósság, finom tiszta illat itt is megvan, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

foxinthebox

2015. július 18.

a chloé parfümökről sokan áradoznak az interneten, ezért nemrég betértem a müllerbe, megillatoztam párat, és a Roses de Chloé tetszett a legjobban. kipróbáltam a csuklómon, tetszett, tetszett, de nem dobtam hátast tőle, nem éreztem, hogy ez igen, ez vagyok én! na meg az ára sem kedvez egy egyetemista pénztárcájának...:)
aztán csak éreztem egész nap az illatot magamon, nem hagyott nyugodni, de nem változott a véleményem. azonban sejtettem, hogy (mint szinte mindennek) van dupe-ja, meg is találtam a fent említett oldalt, és kevesebb mint kétezer forintért megrendeltem a hasonmását.
annyira nem aggódtam, hogy gagyi lesz, mert láttam, hogy más luxure termékeknél jókat írtatok:) és igazatok volt!!
már amikor levettem a kupakot éreztem, hogy ez bizony szinte ugyanaz az illat. természetesen először sokkal alkoholosabb, mint az eredeti, de nekem az alkohol kb. 1-2 percen belül elillan és jön az a rózsás csoda:) ugyanúgy viselkedik a bőrömön mint a Chloé, először rózsás, aztán átalakul egy édesebb, púderes illattá, nagyon fini. talán nem annyira intenzív az illat, mint az eredeti, de én teljesen meg vagyok vele elégedve. szerintem a tartóssága is szuper, a ruháimon még este is érezni.
szóval összességében nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenkinek ezeket a parfümöket, ha nem vagytok biztosak az illatban, vagy éppen nem engedhetitek meg magatoknak az eredeti illatos vizet:) én tuti fogok még rendelni mást is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Lyral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Amaranth