Luxure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dibiroli, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Calvin Klein Eternity parfüm utánzat.

A Luxure Entirety Woman egy virágos illat nőknek. Keveréke a klasszikus és kortárs illatnak, igazi elegancia modern stílusban.

Fej illat: zsálya, frézia, mandarin,
Szív illat: nárcisz, gyöngyvirág, fehér liliom, jázmin, rózsa, körömvirág,
Alap illat: pézsma, ámbra, szantálfa, pacsuli.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Adrienn1024

2019. május 27.

Érdekes ez az illat. Ha magamra fújom, nagyon erős, szegfű. Ha csak kifújom a levegőbe, akkor nagyon kellemes és már más összetevőket is érezni.Nem tudom..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Brigitt

2018. augusztus 1.

A Luxure-t úgy gondolom nem kell bemutatni a parfümkedvelőknek, most is bizonyított, hogy mennyire jól tudnak másolni. Ez a parfüm egy az egyben ugyanaz, mint az eredeti. Semmi különbséget nem érzek köztük. Nagyon szerethető, friss virágillat, tartóssága kiváló. Melegebb időszakra való szerintem, de négy évszakos illatnak is simán használható. Öt csillag:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

kundus

2018. április 20.

Csak mintám volt az eredetiből, de nagyon akartam egy üveggel, és a luxure mellett döntöttem. Érdekes módon, ha a csuklómon szagolom, kicsit eltér, de ha az illatfelhőm megcsap, az egy az egyben ugyanaz, mint a CK. Szóval próbálok távol maradni a csuklómtól, és élvezni az illúziót ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

Ariel001

2017. április 16.

Az eredetivel kicsit se veled, se nélküled a viszonyom, ha valakin megérzem hiányzik, amikor volt alig vártam hogy túladjak rajta. Most hogy beköszöntött a jó idő néha megkívántam ezt az elegáns és friss illatot, így gondoltam ennyi pénzért beruházok rá és nem bántam meg! Az illatazonosság teljesen stimmel, a hatósugár és a tartósság pedig mindent visz! Legjobb döntéseim egyike volt mostanában -már ami a vásárlásaimat illeti-hogy beszereztem ennyi pénzért!!!Kár hogy Luxure parfümből szerintem beszereztem már az összeset ami számomra érdekes, alig várom már hogy újakkal álljon elő a gyártó, ugyanis nem megy nekik a hibázás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

egetoerika

2017. március 28.

Jó pár évvel ezelőtt az eredetit használtam. Aztán megéreztem valakin, aki elárulta, hogy bizony ez utánzat. Meg is rendeltem. Alig várom!

Nem bántam meg a vásárlást. éppen olyan különleges, kissé fanyar virágos illat, mint az eredeti. Ugyanaz az élmény! Hihetetlen, hogy ennyire el lehet találni egy másolatot! Biztosan újra fogom venni ha ez valaha elfogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.