Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dibiroli, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
FÚJÓS! Luxure I Miss You EDP
Ár: 10 ml 700.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, 10ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel

Kapat8

2020. január 27.

Update: Azóta is hármasával rendelem és használom szinte folyamatosan, szóval nem csak a kezdeti fellángolás volt nagy.🙂

Vakon rendeltem meg az internetes vélemények alapján. Itt sokat olvasni, hogy könnyű, könnyed, visszafogott és hasonló jelzők. Ezért mertem megrendelni így - egyébként az eredetit nem ismerem - gondoltam akkor baj nem lehet, egy kis hàttérben elbújó illat lesz. Ez is megfelelt volna,de...
Nos ez egy nagyon kellemes csalódás! Rajtam maga az intenzív NŐIESSÉG ez a parfüm. Ez az első és a legjobb jelző ami eszembe jut erre az illatkompozícióra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Burya

2020. január 22.

Sosem kedveltem az utánzatokat, és nem sznobériából, hanem mert akármelyiket próbáltam eddig drogériában, minddel volt valami gond, vagy túl alkoholos volt, vagy nem tartott 2 percig se, vagy köze sem volt az eredetihez... Nos, a Luxure illatokkal kellemes meglepetésben volt részem. Ezt például látatlanban rendeltem, mert még sehol sem láttam Luxure termékeket, de gondoltam egye penész, ennyi pénzért megéri a rizikót. Rajtam az első 1-2 percben az eredeti sokkal citrusosabb, de ez a citrusosság teljesen eltűnik, és onnantól egy ez egyben ez az illat fogad, mint amit a Luxure is produkált. A különbség valójában csak annyi, hogy míg a 25.000.- Ft-ért az eredeti maximum 2 órán át tartja magát, addig ez 1890.- Ft-ért még másnap is érezhető a ruhámon is, amire még csak nem is fújtam, csak magamra vettem. Piszok jó utánzat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Adrienn1024

2019. május 27.

Könnyed, finom, citrusos-virágos illat. Nekem egy tavaszi esküvő képe ugrik be róla:-)Mikor használom, mindig megjegyzik hogy nagyon kellemes illatom van.Egyetlen hátránya hogy nem a megszokott "Luxure tartóssággal" bír:-(, legalábbis én nem érzem magamon pár óra elteltével.De az is lehet hogy csak hamar megszokja az orrom, mivel olyan légies:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

M3li

2018. november 7.

Az eredeti Dior illat nagyon tetszik, ezért a vélemények alapján rendeltem meg ezt az utánzatot remélve, hogy én is ilyen elégedett leszek vele. De sajnos az én bőrömön egyáltalán nem hasonlít az eredetire, olyan mintha egy tusfürdő illata lenne. Ha valaki szeretné megvenni szívesen továbbadom neki, csak egy kipróbálásnyi fújás hiányzik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

cattitude

2018. május 11.

az üveg rettenetesen gagyi ezzel az igénytelen szalaggal, de hálistennek könnyen le lehet szedni. az illat szerintem szinte tökéletesen ugyanaz, mint az eredetié: könnyű, légies, virágos, picit rózsás. én a pézsmát nem érzem ki belőle, bár az eredetiből se nagyon. hatósugara minimális, tartóssága szintén nem a legjobb. ártatlan illatocska, nem lehet melléfogni vele szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

nagyerika28

2018. április 19.

Nagyon finom virágos illat! Csak finoman körül leng, pont ahogy szeretem. A vidámság, boldogság illata, szikrázó napsütésben egy lenge ruha és irány fagyizni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

nickye94

2018. április 12.

Nagyon jó utánzat, abszolút hasonlít az eredetire. Könnyed, virágos,enyhén citrusos,púderes illat, tökéletes számomra a tavaszi/nyári időszakra. Egész nap tart, nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Erika80

2017. április 17.

Kedves kis "virágcsokor". Tavaszra, nyárra tökéletes, könnyed, csupa vidámság illat. :) Nem különleges, mégis nagyon tetszik az illata. A reggel nyíló rózsákban gazdag virágoskert jut eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Blackxentric

2016. augusztus 5.

Azt a béna szalagot nem tudom mire vélni :D Le is szedtem amint kibontottam a dobozt. Kellemes virágos illata van és az árához képest eléggé tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Torpece

2015. december 2.

Az üvege nagyon cuki, bár a kis szalag dísz éppen a legrosszabb helyen van szerintem az üvegen, de ez talán mellékes. Maga az illat kellemes, visszafogott finom illat. Kicsit púderes, de leginkább virágos viszont nem érzem nagyon tartósnak. Tesztelem még tartósságra, de így elsőre tetszik, jó választás volt azt hiszem. Azt, hogy mennyire hasonlít az eredeti illatra sajnos nem tudom, őt nem ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Citral
Színezékek: Amaranth