Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dibiroli, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Lancome La Vie Est Belle parfüm utánzat.

Luxure La Buena Vida egy virágos – gyümölcsös – gourmand illat nőknek. Az egyszerűség és a szépség illata, szabadnak és boldognak érzed magad tőle.

Fej illat: fekete ribizli és körte,
Szív illat: írisz, jázmin, narancsvirág,
Alap illat: pacsuli, tonkabab, vanília, praliné.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

scintilla

2021. április 15.

Azt gondoltam, a J Fenzi után kipróbálom egy másik gyártó utánzatát is, de nem kellett volna. Ahhoz képest ez borzasztó szúrós, alig hasonlít! Nem bírtam elviselni, ezért el akartam adni (teszterként rendeltem, így jelképes összegért), de az én kolleganőim nem kapkodtak utána, szerintem ingyen se kellene senkinek. Sajnálom, a Luxure-t nagyon szeretem,és az eredeti illatot is, de ez nem sikerült jól. Már megérkezett a J Fenzi utánzata, inkább azt vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Adrienn1024

2019. május 27.

Nem ismerem az eredetit, de mindig izgatta a fantáziámat hogy milyen lehet, így megrendeltem ezt az utánzatot.
Első benyomás: hmm..milyen finom illat.Szagolgattam a csuklómat. Aztán egyszer csak azt vettem észre hogy megfájdult a fejem, de nem kicsit, és míg le nem mostam hasogatott. Aztán eszembe jutott hogy én mindig így járok az édes meleg illatokkal, de titkon reméltem hogy ebben lesz "valami" pl. a narancsvirág, vagy a jázmin, ami nem visz el cukorkaországba, de tévedtem....Nyakamon nem maradt, kolléganőim 10 körömmel kaptak érte, így hamar gazdára lelt:-)Új gazdájának véleménye szerint nagyon hasonlít az eredetire,és tartós is, így mint utánzat megérdemli a max csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Erika80

2018. január 1.

2017. október: Szerintem ő igazi hideg télre való illat. Kellemes, finom illatú marad a bőrömön. Mély, édes-gyümölcsös illat. Rengetegszer éreztem más nőkön, és ennek a változatnak nagyon jó a hasonlósága. Hisz úgyis alapból mindenkinek más a bőre, a kémiája. Egyébként meg nagy általánosságban számomra úgyis az a fontos, hogy tetszik az illat vagy sem. Ha pedig igen, akkor lehet az 2 ezer forintos, avagy 80 ezres. Ami jó, az jó így is és úgy is. Nem az ára határozza meg.

Update: Valami történt velem. Kezdem nem preferálni a túlzottan édes illatokat. Helyesebben magamon nem szívesen viselem az ilyesfajta parfümöket. Másokon egyáltalán nem zavar, de valamiért magamon nem kívánom érezni órákig avagy egész napon át. Vannak édes illatok amik még beleférnek, de ami ennyire mély, cukorkás, mézes vonal, az valami oknál fogva egyre jobban nem. Ettől függetlenül a korábbi véleményem helytálló, de jómagam nem fogom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

pomme

2017. szeptember 7.

Közepesen tartós, szerintem nagyon hasonlít az eredetire, bár azt bőrön sosem teszteltem, de tesóm nemrég kapott egy LVEB-t ajándékba (hát mi mást kapjon szerencsétlen a pasijától egy Black XS és egy Lady Million után?). Ha megszereti az eredetit, megmutatom majd neki ezt, mert szerintem nagyon jó másolat, ő valószínűleg észre sem venné a különbséget, ahogy a Cote D'Azure Cherry in the Air másolatánál sem tűnt fel neki, hogy nem Escada. Az elején nem nagyon tudom hova tenni a parfümöt, de leszáradáskor nagyon tetszik, nem túl édes, és nem túl pacsulis. Majd ha lesz hely a kezemen, magamra kenem ezt is és update-elek.

Update: rajtam ez mint az eredeti. Leszárad és csupa pacsuli lesz. Még mindig utálom a pacsulit :D De ez nem von le a másolat értékéből, biztos vagyok benne, hogy tesóm imádná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dorina9211

2016. október 31.

Nagyon jó! Egy az egyben az eredi :) örülök hogy rátaláltam,és az ára is pénztárcabarát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 16.

Ez valami borzalom. Nem akarom megbantani azokat akik szeretik. Szabalyosan megfajdult tole a fejem. Ennyire nem szoktam illatot lehuzni valami jot mindig talalok bennuk. Na de most...egy felol sajnalom a penzt amit kidobtam ra de kisebbik hugom elfujkalja szoval nem kellett kidobnom. Masfelol nem ertem amikor ugy velemenyezik hogy szintiszta LVEB masolat???
Az illat melyik taktusaban? Mert az elejen szur a szaga aztan budos gyumolcsos es a vegen valami enyhe dohanyos illat csap meg es mintha ereznem a tonkababot benne... szoval aki szereti hasznalja. De en tobb Luxure illatot ki nem probalok annyi szent! Total penzkidobas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

ami2015

2016. március 10.

Kíváncsiságból rendeltem meg, mert szeretem az eredeti illatot. Nos, valóban hasonlít egy idő után az eredetire, de sajnos az én bőrömön abszolút nem tartós, akár óránként lehetne újrafújni. Pedig szerettem volna, ha nálam is működik, de sajnos nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok, már a másodikkal rendeltem. Az eredeti változattól (Lancome La Vie est Belle) nem sokban tér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

hjh666

2015. április 12.

Finom, édes,meleg, és tartós. Egyáltalán nem bántam meg a vásárlást. Nagyon jó minőségűek a Luxure termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Bunnylove92

2015. január 23.

Akciosillat.hu-ról rendeltem és meglepően jó! Kb. egy az egyben az eredeti illata! A tartóssága 5*...az eredeti mellett az egyik legtartósabb parfümöm. Imádom úgy ahogy van és 100ml-t potom pénzért árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol