Best of Beauty 2019

Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Noyacska, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1790 Ft

A Lancome Tresor La Nuit parfüm utánzata.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 1600 Ft , Eladó: abodri
Állapot: Kép/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy postán maradó
Ár: 999 Ft , Eladó: Ginatural
Állapot: 50-55 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Adrienn1024

2019. május 27.

Nem akarom lehúzni, mert az édes illat kedvelőknek ez egy csodálatos parfüm.Én azért rendeltem meg, mert kíváncsi lettem volna a mélységére, füstösségére némi rózsával, de rajtam pont ez nincs. Helyette tömény-tömény cukrosság.Kár érte:-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

jazmera

2019. április 3.

Vakon rendeltem, a pozitív vélemények keltették fel a kíváncsiságomat. Nem csalódtam.
Édes, tartós, szép illat. Kifújás után néhány perc múlva kibontakozik az egyedisége. Nem fiatal kis csitriknek való-ezért is csodálkozom, hogy 9 éves kislányom imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Leoka

2019. január 18.

Nagyon akartam szeretni...Az itteni vélemények alapján vettem meg.
Kerestem egy dögös nehéz illatot, de sajnos rajtam tömény pacsuliszag üt vissza, amitől a saját fejem is megfájdul...
Tartóssága sem az igazi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nagyon akartam szeretni...Az itteni vélemények alapján vettem meg.
Tartóssága sem az igazi...

Linnn

2018. december 18.

Édes, gyümölcsös, karakteres, picit fűszeres, finom és kellemes illat .... lenne, ha nem szállna el az illata bőrről kb 2 óra alatt, ezért pedig súlyos pontlevonás részemről, mert a tartósság az, ami elengedhetetlenül fontos egy parfümnél akkor is, ha 1700.- és akkor is, ha 17.000.-.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

sly

2018. november 30.

Update: A kezdeti lelkesedés után változott a véleményem. Sajnos hamar megromlott a parfüm, megváltozott a színe és az illata is ez elég kiábrándító. Mielőtt kidobtam volna, akkor már csak tömény cukorillata volt.

Hűha! Nem ismerem az eredeti illatot, ezért arról nem tudok nyilatkozni hogy arra mennyire hasonlít, viszont a Hugo Boss Deep Red-re abszolút igen, mert az első amit megéreztem a bogyósgyümölcs volt, pontosabban feketeribizli, pedig az elvileg nincs is a Tresor La Nuit-ban. :))) Nagyon érződik még a vérnarancs és a mandarin is, legalábbis az én bőrömön a gyümölcsös jegyek domináltak, a kifújást követő kb. egy órában. Később fokozatosan gazdagodott édes, vaníliás felhangokkal, majd kb 3 óra múltán már alig érezhetők a gyümölcsök és a vanília veszi át a terepet. Nagyon izgalmas illat, nagyon erősen nyit, sokáig illatozik és finoman, puhán csendesül el. Nagyon jó vétel volt, örülök neki, hogy beszereztem. Inkább esti, vagy randiillat, irodába nekem túl édes, túl sok... de ez ízlés dolga. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Albertina

2018. november 12.

Hihetetlenül jó utánzat. Kicsit még jobb is, mint az eredeti, mert ebben kevesebb a rózsa, szerintem. Pont így jó! Tartós, dögös, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Timi01

2018. március 24.

Anyukám használja, nekem pedig az eredeti van meg. Igaz, hogy mindenki bőrén más egy parfüm, de én rajta egy az egyben az eredeti illatát érzem, nyilván nem szagolgatom órákig és lehet, hogy részletesen elemezgetve előjönnének különbségek de a külső “szemlélő” (szagló) számára teljesen ugyanaz az illat. Aki nem engedheti meg magának az eredetit vagy nem tudja, hogy mennyire tetszik neki és nem akar tízezreket kiadni érte, ez remek választás szerintem.
Még annyi jutott eszembe, hogy rendeltem más Luxure illatokat is, olyanokat, amiknek nem ismerem az eredetijét, max annyira, h magamra fújtam a drogériában de kíváncsi voltam rájuk. Azokból nekem elég a másolat mert bár tetszenek de egyik sem annyira, hogy megvegyem az eredetit, de nagyon örülök, hogy kipróbálhattam őket! 😊 A Cheri Monique-on kívül egyiken sem ereztem szintetikus vagy alkoholos mellékillatot, nekem telitalálat mindegyik eddig próbált Luxure.

Ma kipróbáltam amikor a szüleimnél voltam. Összehasonlítani nem tudtam mert mire hazaértem már eltelt pár óra. Az alapillat benne van, anyukámon továbbra is az eredeti illatát érzem, rajtam ez gyümölcsösebb. A tartóssága 4-5 óra míg a Lancome kitart egész nap. Ez nekem nem von le az értékéből, jól sikerült illat, az áráért pedig jó a tartóssága még ha újra is kell fújni akkor is nagyon rendben van :))).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Katabogár

2018. február 23.

Nem ismerem az eredeti illatot, abszolut vakon rendeltem, itteni vélemények alapján. Rajtam inkább a gyümölcsös jegyek dominálnak ebben a parfümben, annyira nem ájultam el tőle, de nem rossz. Szerintem nekem ez inkább tavaszi illat lesz, esetleg nyári.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

JuditTTT

2018. február 10.

Én az eredetivel vagyok nagy barátságban már a megjelenése óta. Szaglásomról érdemes annyit tudni, h. az átlagemberéhez képest kb. 2-3x erősebb (emésztési problémád van, a szaglásod kifinomul). Mivel az eredetit szeretem, de rajtam hamar elillan, ezért úgy gondoltam, blind- buy keretén belül vásárolok ebből az utánzatból, mert olcsó, és lássuk, mit tudnak az utánzók. Sokat tudnak. Majdnem ugyanazt. Tartóssága van olyan, mint az eredeti, legalábbis rajtam. Illatra: az elején picit szúr, rajtam, és sztem ez nem az illat hibája, minden szúr először rajtam, így bánik egymással a bőröm, a parfümök és az alkohol. Valóban nem üt annyira, mint az eredeti, nincs az a forró, szinte már túlzottan szexuális mélysége, nincs annyira "dög" de 90%-ban megegyezik, miután lemegy az első 10 perces összeigazodási időszakunk. És én nem is bánom, h. gyengébb a hatásmechanizmusa valamivel. A pralinés, vaníliás, és a többi melegsége megvan, picit hiányoznak a gyümölcsös részek... de ennyi. Ez egy remek másolat. Teljesen jó az illata és nagyon- nagyon hasonlít az eredetire. Tartóssága pedig kb. ugyanaz. Ruhán még másnap is, bőrön, nekem 2-3 óra. Abszolút megéri a pénzt.

És némi megjegyzés az oldalra, mert nem bírom megállni... Nagyon sok nevetséges, elnézést kérek a kifejezésért, de "sznob liba" kommentet látni a krémmánián, főleg az illatszekcióban. Hölgyeim... komolyan? "WC illatosító, megy a kukába" és barátnőik. Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Nincs semmi gond azzal, ha valaki nem akar, vagy tud x pénzt szétdobálni illatozásra és egyebekre. Én tudok, csak nem akarok mindig, mert el lehet azt dobálni másra, jobb célokra is akár. Nem kell bebizonyítani, h. mekkora sznob burzsuj vagy, még akkor se, ha megengedheted magadnak... Ismerek bőven ilyen embereket. Olyanok, mintha csecsemőkorukban benyeltek volna egy nagy karót, amire rávéstek jó pár márkanevet és úgy maradtak. Ettől nem leszel se jobb ember, se érdekesebb, se semmi, csak egy újabb unalmas pénzes, vagy annak látszani akaró közhely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Ginatural

2018. február 8.

Nagyon nagyon hasonlít az eredetire, amit én az eredetiben imádok az a pralinés illatjegy vaníliával és rózsáva,l az ebben is benne van. Tartóssága 4-5 óra, de nekem van még Lancome la nuit testápolóm azzal együtt 8 órát is kibír.
Alternatívának fantasztikus ennyiért! Csak így tovább luxure!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Alternatívának fantasztikus ennyiért! Csak így tovább luxure!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Amaranth, CI 42090