Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dibiroli, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Versace Bright Crystal parfüm utánzat.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

ZoeK

2021. augusztus 24.

Számomra egy az egyben hozza az eredetit. Most van belőle 30 ml-es kiszerelés is, elsőre csak azt mertem megrendelni, mert nem tudtam, tetszeni fog-e. Tetszik, szóval ha elfogy ez a kicsike, jön hozzám a nagy, 100 milis. :) A tartóssága nem túl jó, de az eredetinek sem a véleményem szerint. Az ilyen kevésbé markáns illatok tapasztalatim szerint kevésbé tartósak. De ennyi pénzért ugye akár fürödhetünk is benne. ;P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Esztuci

2021. február 25.

Nagyon szeretem ezt az utánzatot, biztosan újra fogom még venni. Nagyon hasonlít az eredetire, kevésbé tartós, de ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 25.

annajeney

2019. október 9.

3 féle 'Bright crystalhoz' volt eddig szerencsém. Az eredetihez, ehhez, és az agyon reklámozott Parfumeshopos utánzathoz. Azt kell mondjam a két replika közül ez az ami hasonlít az eredetire, majdnem teljesen megegyezik vele ráadásul az ára is pénztárcabarátabb. Őszintén szólva nem szeretek egy repiért 5 ezret kiadni főleg hogy meg se érte....
Az elején kissé alkoholos érzete van, de kb fél perc után eltűnik. A tartósságáról: 2-3 órát stabilan hozza, én meg kicsit utána is ereztem. Csajok, vegyétek ezt ha másolatot kerestek mert nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Nagyon jó utánzat, viszont nagyon gyenge és hamar elillan..viszont ennyi pénzért nem bánom fújkálni akár többször is egy nap....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

p.monicica

2019. július 20.

Nagyon jó az illata, de nagyon nem tartós max 2 óra sajnos. Magamon egyáltalán nem is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

jazmera

2019. május 7.

Up: Lepontozni jöttem...harmatgyenge a tartósságát tekintve.
Megszólalásig hasonlít az eredetire, összetett szép kis virágillat. Nagyon jó utánzat, mint minden Luxure és JFenzi. A tartósságát még tesztelgetem, de annyit biztosan tud, mint az eredeti. Igaz azt nem nehéz tartósságban lekörözni :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Up: Lepontozni jöttem...harmatgyenge a tartósságát tekintve.

JuditTTT

2019. április 11.

Ez is egy nagyon jó utánzat. Az eredeti kissé markánsabb és sztem olyan 1-2 órával tartósabb, de ennyi pénzért semmi panasz nem érheti ezt a terméket. :D
Az elején nagyon alkoholos, de olyan 10 perc múlva előjön az eredetire tökéletesen hasonlító illat. Tényleg nincs mellékszag, se szúrósság, se semmi. Az eredetit nálam ez elkaszálta. Amúgy se rajongom körbe annyira, h. mindenáron azt akarjam megvenni. Nem drága illat a Versace, de nem is annyira ütős, tartós és fantasztikus, hogy ne cseréljem le egy utánzatra mindenféle szívfájdalom nélkül. Ráadásul ez is eléggé tartós. Kb.1x kell utána fújni. Tavasz- nyárra tökéletes illat lesz.

Sajnos le kell pontoznom. Pár nap használat után egyértelmű, h. tartóssága igen gyenge. Olyan 1 óra. Ellocsoltam sztem 3 hét alatt. A Blue Up Bohemian Crystal-ja jobban tart és az is kb. ugyanaz, mint a Versace illata. kicsit füstösebb és az elején erősen szúr, de az elillan kb. 2 perc alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Erika80

2019. január 15.

Nagyon szeretem a Bright Crystal illatát, de nem ruházok be rá. Tartósságát tekintve sem ér meg számomra annyit amennyiért kínálják. Ám az utánzatokat szívesen kipróbálgatom, és mivel egy másik verzióm már elfogyott, így beszereztem most ezt. Nagyon fincsi, tényleg hozza az eredetit, ennyi nekem elég. Ár-érték aránya szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Ennie86

2018. október 28.

Megszólalásig hasonlít az eredeti Bright Crystalra. Nem is hittem el, amikor most hétvégén volt alkalmam kipróbálni a Luxore-t. Van egy eredeti kis mintám. Azt az egyik csuklómra, a Luxore-t a másikra. Míg az eredeti 2-3 óra alatt megszűnik illatnak lenni, a másik stabilan kibírja az egész napot. :) Nem hittem volna! Akinek túl drága az eredeti, az bátran ruházzon be a Luxore-ra. Én is ezt fogom tenni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

capcarapcap

2018. szeptember 5.

Nekem ma érkezett meg az akciosillat.hu-ról nagyon nagyon tetszik, inkább fizetek 2000Ft-ot 100ml tökéletes Versace másolatú parfümért, minthogy inkább az Avonból rendeljek több ezerért nem tartós és kisebb kiszerelésű parfümöt. Kaptam én is tollat, persze ez dísz. Nekik ez a jelképük el kell fogadni és nem fújjogni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Amaranth