LYL

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Az ampulla hatóanyagai: hyaluronsav, méhpempő, ceramid liposzóma.

A méhpempő a természetes bioszintézis csúcsának tekinthető. Megtalálható benne mindenféle anyag, amely szükséges a növekedéshez, a test fejlődéséhez és a szervezet normális működéséhez: építő anyagok (fehérjék), energiát adó anyagok (zsiradékok és szénhidrátok), szervetlen anyagok (ásványok) és védő anyagok (vitaminok). A hialuronsav látványosan normalizálja a bőr nedvességtartalmát. A ceramid visszaállítja a bőr vízmegtartó képességét.

Annai

2019. június 26.

A Lyl termékek közül én az 5 minits ránctalanítót próbáltam ki. Valóban működik, percek alatt kisimítja az apró szarkalábakat, frissíti a karikás szemeket.
Azt érdemes tudni, hogy ez a hatás nem tart örökké :)
Fél nap- egy nap körülbelül. Rendszeres használata szükséges, de bőven hozza az árát. Lekörözi a legtöbbet reklámozott, borsosabb árú ránctalanító termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Azt érdemes tudni, hogy ez a hatás nem tart örökké :)

drozsi

2016. november 22.

Anyukam hasznalja:) nagyon szereti. Friss es kisimult lesz tole az arca es a szeme. 5minutes ampullaja van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Gabriella1979

2013. július 2.

Isteni! A Ránctalanító szérum is tökéletes. Jobb mint a 20.000 forintos árkategória feletti szérumok. Éjszaka csak ezt a két szérumot használom, reggelre olyan a bőröm, mintha 10 évet fiatalodott volna. Gyakran teszem az algás pakolás alá, amit egyszerre vettem a szérumok kiegészítése képpen. És a 3 cuccért fizettem 5 ezret!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

annamarialado

2012. szeptember 7.

Finom selymes tapintású lett a bőröm tőle,,nem neheziti a bőröm,,nem zsirositt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Finom selymes tapintású lett a bőröm tőle,,nem neheziti a bőröm,,nem zsirositt.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.