M. Micallef

Ár:   €195   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Clementine95, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   €195

Fej: zsálya, licsi, mandarin, rozmaring, keserű narancs, gyümölcsös tónusok, üröm, barack, pelargónia

Szív: szantálfa, menta, magnólia, ylang-ylang, rózsa, gyöngyvirág

Alap: zuzmó, kókusz, pézsma, vanília

M. Micallef Ylang In Gold 30 ml
Ár: 24.500 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

mandarin

2020. október 10.

Egyszerűen semmi, de semmi nincs ebben a parfümben, ami megragad, csak a túltolt vanília és a semmilyen - egy idő után alig érezhető - súlytalan ylang-ylang. Középszerű, unalmas, egysíkú. Tartóssága kb. 3 órahossza.
Szóval semmi izgalom, közepes katalógusillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Szóval semmi izgalom, közepes katalógusillat.

micsmics

2020. július 2.

Chopard Casmir.
Nem hasonlít.
Hajszálra ugyanaz.
Mindkét parfüm megvolt, azért merem ezt leírni. Amikor ezt kifújtam, abban a pillanatban bevillant mi ez. Ezen úgy bepöccentem, hogy ment a háztól. Chopard maradt.
Most Facebook csoportokban esztelen áron kínálják az 5ml-s portékákat.
5 ezerért bárki megveheti a Müllerben a 30 ml-s Chopard verziót. Igaz nincs csillogó kő az üvegen, de nagyjából itt, és persze az árban kimerül a különbség.
Mondjuk 5 ml esetén üveged úgyse lesz, és azért a Casmir üvege se csúnya, lássuk be.
A Micallef egy db csillaga a valóban szépséges üvegének szól.
A Casmir 1992-es, ez 2012-es: tehát megvan ki koppintott kiről, -2 csillag
Ár/érték:-2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Chopard Casmir.
Nem hasonlít.
Hajszálra ugyanaz.
Most Facebook csoportokban esztelen áron kínálják az 5ml-s portékákat.
A Micallef egy db csillaga a valóban szépséges üvegének szól.
A Casmir 1992-es, ez 2012-es: tehát megvan ki koppintott kiről, -2 csillag
Ár/érték:-2 csillag

Mila1102

2016. december 15.

Nem tudom, hogy az ízlésemmel vagy a szaglásommal van-e baj, de nekem ezek a drágább, "puccos" illatok valahogy nem jönnek be.

Első csalódásom az Amouage Sunshine volt, ami nagyon nem tetszett magamon, sűrű, vaníliás, barackos, egysíkú illat. Igen, valamiért barackos, pedig az nincs is benne elvileg.
Az Ylang in Gold rajtam pont ugyanolyan. De ebben tényleg van barack. A vanília és barack páros a többi összetevőt szinte teljesen elnyomja, kedvenc alkotó elemem az ylang-ylang csak nyomokban fedezhető fel.
Biztosan szép lehet valakin, akinek a bőre nem hozza ki ennyire a vaníliát, de rajtam ha csak egy csepp is van belőle egy parfümben, az biztos, hogy azonnal dominál és mindent háttérbe szorít.

Azt hittem tetszeni fog, mert a youtube-os fickó (aki felsorakoztatja a legjobb 5 női parfümöt férfi véleményre alapozva) ezt tette az abszolút első helyre.
Véleménye alapján szereztem be a Juicy Gold Couture-t, ami egy csodás parfüm. A La Nuit Tresor-t is berakta az 5-be, hát gondoltam jó ízlése van!
Erről meg valami olyasmit mondott, hogy "a legcsodásabb illat, amit valaha érzett...az illat, amit a Nőn érezni szeretne mindig..."
Hát, akkor csak szagolgasd kishaver!
Nekem nem kell, passzolom.

Tartóssága és ereje miatt kap hármast, mert azt mindig értékelem a parfümökben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

Hát, akkor csak szagolgasd kishaver!
Nekem nem kell, passzolom.

Tartóssága és ereje miatt kap hármast, mert azt mindig értékelem a parfümökben.

andrea91

2016. október 19.

Nagyon finom, én kb semmit nem érzek ki belőle külön - szerencsére. Olyan allinone joker illat, végtelenül nőies, és minden évszakban, minden alkalomra tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Salicylate, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.