MAC

Ár:   18 100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   18 100 Ft
Kiszerelés:   17,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A M∙A∙C Pro Artistjai által kifejlesztett szemhéjpúder paletta, 12 erősen pigmentált árnyalattal.

3 változatban kapható

MAC Art Library Paletta -Flame Boyant-
Ár: 9800 , Eladó: zsani1990
Állapot: Párszor próbálgattam, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp-en àtvehetőd, Foxposttal is küldhetem
Ár: 12000 , Eladó: zsani1990
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten vehető át, Foxpost

potyike

2021. január 4.

Nagyon szeretem, színeket tekintve egy nagyon jól kihasználható paletta - ebből az összes szint használom, ilyen még nem volt. Jól építhető, kiválóan működik nedves ecsettel. Kevés kell belőle, régóta használom, de alig látszik, hogy fogyott volna belőle. A csillámos árnyalatokhoz az ujjbeggyel való felvitelt javaslom én is. A színek egymással nagyon jól variálhatók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 4.

Egykettoharom

2020. december 27.

A nude model nevű paletta van meg nekem, és naaaaagyon szeretem. Valamiért úgy érzem, jobb minőségű a festék, mint mondjuk egy dusky rose times nine vagy egy power hungry palettában. Álomszép színei vannak, állandóan használom, sosem csalódok. Tartós, pigmentált csoda, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Maria2n

2020. december 18.

Nem gondoltam volna, hogy fogok bármit is szeretni a MAC-től, de ez a paletta vmi ÁLOM. A Nude model verzió boldog tulajdonosa vagyok. Fantasztikus paletta. Kedvenc mindennapi palettámmá nőtte ki magát. Simán letaszította a trónról a Huda, Tarte stb. palettáimat (Jó, használom azokat is) de amióta ez megvan, azóta szinte csak ezért nyúlok. Black Friday keretein belül Look Fantastic-ról rendeltem. A szemhéj festékek minősége csodás, nagyon könnyen szép smink készíthetóő vele. Nagyon szépen, könnyen variálhatóak a színek, jól passzolnak egymással, jól pigmentáltak, szemhéj alappal nekem egész nap fent marad, nem kenődik, nem mosódnak össze a színek (bár én mindenhez használok alapot) egyszerűen IMÁDOM. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Lencseee

2020. április 25.

A legjobb mac palettak,amiket probaltam, igaz eddig kb 5-6 lehetett, tehat nem az en velemenyem a mervado😜 azt hittem, hogy a flame boyant lesz a befuto, de megis kiutessel myert a nude model verzio, ami elsore unalmasnak tunt, de hasznalat kozben kiderult, csodalatos a minoseguk es a kombinaciok, a szinek osszetetele. Ha a D-ban akcios, erdemes beruhazni ra, mert a maga 12 ezreert(akcioban ennyiert kifoghato) igy 12 csodas, egymassal szep egyseget alkoto, jol pigmentalt szemfesteket kapunk. Nekem megerte mimd a ket paletta, mert egymassal is jol kombinalhatok. A mattok nalam 4 es 4.5 kozott mozognak, de a csillogosak es a szantenek siman 5 csillagot ernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

farkaslivia

2020. január 29.

Egyszerűen tökéletes. Akár egy mindennapos vagy akár egy buli smink elkészítésére is. A minősége hozza a szokásos MAC minőséget. Nagyon hosszan tartó, pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

bugeyes

2020. január 27.

Gyönyörű paletta, jól kihasználható színekkel. A csomagolása is jó minőségű, ízléses, nagyon szuper benne a tükör is. Nem annyira voltam oda a márka termékeiért, mert pl. az arcpalettám, ami volt tőlük, nem volt valami pigmentált, egyedül a highlighter volt belőle nagyjából használható. A Nude paletta kapcsán rengeteg swatchot, videot néztem és mivel nagyon tetszettek a színei, végül beszereztem. Szerencsére nem csalódtam összességében. Nagyon jó minőségű, pigmentált színek találhatóak benne, a fényes árnyalatok nagyon intenzívek, színte krémesek. A két sötétebb, lilás beütésű árnyalattal több ideig kell dolgozni, tovább kell satírozgatni, újra építgetni, hogy szép legyen és ne legyen foltos, de egyébként egyik szín sem porózus. Csak emiatt nem tudok max. pontot adni. Amúgy egy nagyok sokoldalú, szolid és extra smink elkészítésére is alkalmas paletta, melegebb és hidegebb árnyalatokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

viva885

2019. május 13.

Nude paletta van meg és azt kell mondjam gyönyörűen pigmentált színei vannak! Könnyen lehet vele dolgozni elég csak kevés anyagot felvenni. A csillàmozott színekből érdemes ujjal dolgozni mert sokkal intenzívebb a végeredmény. Szerencsére akciósan vettem mert különben elég borsos ára van ahhoz képest hogy csak 12szín. Mindenesetre nagyon örülök hogy a birtokomban tudhatok egy ilyen palettát😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Mancsoska

2019. május 9.

A Nude Model változat van meg. Szokásos MAC formula és minőség. A színek jól eldolgozhatóak, pigmentáltak és szépen építhetőek. A csomagolás minőségi, tetszik, hogy van benne egy nagy tükör. A színek nagyon jól kihasználhatóak a mindennapokban, jól összeválogatott paletta. Szerencsére a 12 szín közül még egyikkel sem rendelkeztem eddig, szóval szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.