MAC

Ár:   18 100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   18 100 Ft
Kiszerelés:   17,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A M∙A∙C Pro Artistjai által kifejlesztett szemhéjpúder paletta, 12 erősen pigmentált árnyalattal.

3 változatban kapható

Lencseee

2020. április 25.

A legjobb mac palettak,amiket probaltam, igaz eddig kb 5-6 lehetett, tehat nem az en velemenyem a mervado😜 azt hittem, hogy a flame boyant lesz a befuto, de megis kiutessel myert a nude model verzio, ami elsore unalmasnak tunt, de hasznalat kozben kiderult, csodalatos a minoseguk es a kombinaciok, a szinek osszetetele. Ha a D-ban akcios, erdemes beruhazni ra, mert a maga 12 ezreert(akcioban ennyiert kifoghato) igy 12 csodas, egymassal szep egyseget alkoto, jol pigmentalt szemfesteket kapunk. Nekem megerte mimd a ket paletta, mert egymassal is jol kombinalhatok. A mattok nalam 4 es 4.5 kozott mozognak, de a csillogosak es a szantenek siman 5 csillagot ernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

farkaslivia

2020. január 29.

Egyszerűen tökéletes. Akár egy mindennapos vagy akár egy buli smink elkészítésére is. A minősége hozza a szokásos MAC minőséget. Nagyon hosszan tartó, pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

bugeyes

2020. január 27.

Gyönyörű paletta, jól kihasználható színekkel. A csomagolása is jó minőségű, ízléses, nagyon szuper benne a tükör is. Nem annyira voltam oda a márka termékeiért, mert pl. az arcpalettám, ami volt tőlük, nem volt valami pigmentált, egyedül a highlighter volt belőle nagyjából használható. A Nude paletta kapcsán rengeteg swatchot, videot néztem és mivel nagyon tetszettek a színei, végül beszereztem. Szerencsére nem csalódtam összességében. Nagyon jó minőségű, pigmentált színek találhatóak benne, a fényes árnyalatok nagyon intenzívek, színte krémesek. A két sötétebb, lilás beütésű árnyalattal több ideig kell dolgozni, tovább kell satírozgatni, újra építgetni, hogy szép legyen és ne legyen foltos, de egyébként egyik szín sem porózus. Csak emiatt nem tudok max. pontot adni. Amúgy egy nagyok sokoldalú, szolid és extra smink elkészítésére is alkalmas paletta, melegebb és hidegebb árnyalatokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

viva885

2019. május 13.

Nude paletta van meg és azt kell mondjam gyönyörűen pigmentált színei vannak! Könnyen lehet vele dolgozni elég csak kevés anyagot felvenni. A csillàmozott színekből érdemes ujjal dolgozni mert sokkal intenzívebb a végeredmény. Szerencsére akciósan vettem mert különben elég borsos ára van ahhoz képest hogy csak 12szín. Mindenesetre nagyon örülök hogy a birtokomban tudhatok egy ilyen palettát😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Mancsoska

2019. május 9.

A Nude Model változat van meg. Szokásos MAC formula és minőség. A színek jól eldolgozhatóak, pigmentáltak és szépen építhetőek. A csomagolás minőségi, tetszik, hogy van benne egy nagy tükör. A színek nagyon jól kihasználhatóak a mindennapokban, jól összeválogatott paletta. Szerencsére a 12 szín közül még egyikkel sem rendelkeztem eddig, szóval szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.