Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   18 100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   18 100 Ft
Kiszerelés:   17,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A M∙A∙C Pro Artistjai által kifejlesztett szemhéjpúder paletta, 12 erősen pigmentált árnyalattal.

3 változatban kapható

MAC Flame Boyant Paletta
Ár: 13000 , Eladó: Zsolci
Állapot: Párszor próbált/kép, Helyszín: Kerepes, fizetés: Személyes átvétel Kerepes, max. Örs vezér téren, vagy postán maradó
viva885

2019. május 13.

Nude paletta van meg és azt kell mondjam gyönyörűen pigmentált színei vannak! Könnyen lehet vele dolgozni elég csak kevés anyagot felvenni. A csillàmozott színekből érdemes ujjal dolgozni mert sokkal intenzívebb a végeredmény. Szerencsére akciósan vettem mert különben elég borsos ára van ahhoz képest hogy csak 12szín. Mindenesetre nagyon örülök hogy a birtokomban tudhatok egy ilyen palettát😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Mancsoska

2019. május 9.

A Nude Model változat van meg. Szokásos MAC formula és minőség. A színek jól eldolgozhatóak, pigmentáltak és szépen építhetőek. A csomagolás minőségi, tetszik, hogy van benne egy nagy tükör. A színek nagyon jól kihasználhatóak a mindennapokban, jól összeválogatott paletta. Szerencsére a 12 szín közül még egyikkel sem rendelkeztem eddig, szóval szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.