MAC

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz

MAC bronzosító púder 4 árnyalatban: Golden (csillámló bronzos bézses-arany), Refinded Golden (finomra préselt gyöngyház arany), Matte Bronze és Bronze (csillámló bronz).

Ár: 5300 , Eladó: Futrinka
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Posta vagy személyes átvétel (Mom park)
Sparklingdiamond

2019. július 26.

A vélemények alapján, most én leszek a rossz ,de kövezzetek meg ,akkor sem egy tartós termékről beszélünk,hiába “a nagy Macről” beszélünk.
Olvasom a véleményeket és H&M bronzosítóval hasonlítjuk össze? Ez komoly? Hát elhiszem, hogy annál tényleg többet tud😅
Pont egyidejűleg vettem egy Mac-Refined Golden árnyalatot, (mert bronzosítóm még nem volt a Mactől, és kíváncsi voltam, hát ne lettem volna..) és egy Bobbi Brown-Aruba árnyalatot.Ég és a Föld.Aki x éve komolyabban sminkel,tudja miről beszélek.
Arra jó tényleg,hogy elrontani nem lehet vele a sminket,egy kis nesze neked semmi fogd meg jól...mégis odanyomtál valamit az arcodra és az pont nem kaki hahahaha😀😀😀 ;)
Barátnőm -Matte bronze árnyalata még ennyire se muzsikál sehogyan se, hiába mondják hogy jól építhető ez a titka, hát építhetnénk napestig.
Nyugodtan próbáljatok ki egy Bobbi Brown bronzosítót is, és érezni fogjátok a különbséget, kár is nagyon tovább firtatni a dolgot..Árban igaz drágább,de megvan az a bizonyos miértje.Amikor belemártod az ecsetet,leütögeted, és még akkor is akkorát szól ,mint a ház..!Egy fárasztó nap után,este hazaérve,ugyan úgy tündökölt a pofimon.
Akartam szeretni,de nagy szívfájdalmamra ,sajnos ez egy nagy NEM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Akartam szeretni,de nagy szívfájdalmamra ,sajnos ez egy nagy NEM!

Geva74

2019. július 8.

Matt bronze árnyalatban van meg. Nekem nem vált be, mert világos bőröm ellenére is alig látszik rajtam. Nagyon gyengén pigmentált. Több fajta ecsettel is próbáltam használni, de a végeredményen sajnos a kísérletezés sem változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

schnau.adelle

2019. április 23.

A Matte Bronze árnyalatban van meg nekem. Szeretem, nagyon jól építhető ez a púder.Természetes végerdeményt kölcsönöz.
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Ajánlom mindenkinek! :)

betty007

2019. március 23.

Matte bronz árnyalatot ajánlott a hölgy a Váci utcába, köszönet utólag is neki. Mindennap használom, nagyon -nagyon szeretem. Nem lehet vele túlzásokba esni, viszont életre kelti a sápadt arcom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

DodoSztmkls

2019. február 27.

Matte bronz van meg, valoban teljesen természetes hatást kelt, en ezert szeretem.
Rétegezni nem próbáltam mert irtózom az erős sminktől. Pigmentáltságával egyáltalán nincs bajom! Nem minden nap használom, ezert kb 4-5eve megvan, most mar csak egy centis kis peremben.... lassan betérek a Macbe:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

topsminkotti

2018. szeptember 24.

Én általában kritikus vagyok (főleg ár érték arányban), de csak jókat tudok mondani a termékről. Szép Inci, nagyon sokáig jó minőségben használható. A tükrös kiszerelés szuper. Én sminkesként az összes színt használom. Talán a Matte bronze a legjobban kihasználható, akár arcformázásra is, de világos bőrön sárgásnak tűnhet. Erre az arcszínre jobban szeretem használni a golden árnyalatot. A bronze igazán csak szépen lebarnult bőrön mutat igazán jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Anheszenamon

2018. július 13.

Na, akkor én leszek itt a mumus. Néhány használat után nekem csalódás, teljes áron semmiképp nem venném meg. Matte Bronze árnyalatban vásároltam meg. Alig pigmentált, jó erősen kell belemártanom az ecsetet és körözni benne, mire valami szín az arcomra kerül. Egyelőre úgy gondolom, hogy az UD Beached bronzer vagy a TheBalm Bahama mama bronzosító sokkal jobban teljesít.
Most próbálom úgy hasznàlni, hogy megkapargatom a felületét, hátha jobb eredmènyt érek el. Kèsőbb jövök mèg update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

Fruity Juicy kollekció, 2017 - Baiana Bronze: hát ő is megérdemelte volna, hogy többen méltassák.. Ha ránézek, már a napsugár és a nyaralás jut róla eszembe... Örülök, hogy utólag sikerült itt, a KM-en megvásárolnom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.

brethalia

2017. október 8.

Sosem gondoltam volna, hogy a sápadt bőrömhöz bronzosítót akarnék használni, de aztán nyár végefelé bekattant valami... :)

Próbálgattam a színeket az üzletben, nézegettem swatchokat, de mégsem sikerült biztosan eldöntenem, melyik állna igazán jól. Végül a Bronze színű bronzosítót szereztem be, remélve, hogy a csillámok nem lesznek zavaróak benne - és szerencsére nem csalódtam. :)
Nem csillog, rétegezhető, így a sápadt arcomon is szépen mutat. Segít szolidan formázni a (számomra) kicsit túl széles arcomat.

Ősszel már csak akkor használom, ha úgy érzem, a sminkemhez jobban illik, mint a pirosító (vagy esetleg ha kedvem támad keverni a kettőt).

A -1 csillag az ára miatt van. Hiába tartom jó terméknek és lesz évekig elég még, illetve sikerült Douglas webshopból 25% kedvezménnyel beszereznem, eredeti áron túlárazott terméknek tartom.

(Igaz, a MAC rúzsokat, szemfestékeket és a pirosítót is, ezeknél a termékeknél mégis valahogyan nagyobb a szerelem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Rekmr

2017. augusztus 28.

Nekem annyira nem vált be. A matt árnyalat van meg. Pigmentálása nagyon gyenge, ötször kell belemártanom az ecsetet csak hogy a fél arcomat kontúrozzam. Emiatt nagyon gyorsan fogy, 4 hónapja van meg de már nagyon a vége fele járok. Arcomon nem tart valami sokáig, 3-4 óra múlva mint ha ott se lett volna, pedig setting spray-el fixálom. Nem néz ki rosszul, csak nem a legpraktikusabb. Viszont a szememre szoktam rakni egy picit szemhéjpúderként, és gyönyörűen kiemeli a kék színt. A csomagolása viszont nagyon szép, mint minden mac terméknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol