MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz

MAC bronzosító púder 4 árnyalatban: Golden (csillámló bronzos bézses-arany), Refinded Golden (finomra préselt gyöngyház arany), Matte Bronze és Bronze (csillámló bronz).

Ár: 5500 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Debrecen, Budapest, fizetés: Személyesen Db/Bp vagy előreutalással postán.

angelavaradi

2020. április 15.

Matte Bronze árnyalatot vásároltam és a végeredmény csodás! Nagyon jól pigmentált, elég belőle egy picit felvenni az ecsettel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Tempete

2020. március 6.

Nekem nagyon tetszik <3 Közepesen sötét bőröm van, és még ezen is szépen mutat a Golden árnyalat (ebben van egy kis arany csillám is, nemmatt).
Hozza, amit egy bronzernek hoznia kell. Szépen építhető, nem lesz foltos, és tartós is. Akinek nem jött be, nekem azt mondta a sminkes csajszi, hogy mindenképpen alapozó+púder kombóra kell felpattintani :D Mert akkor muzsikál rendesen, esetleg, ha nem így próbáltátok, próbáljátok ki így.
Ez előtt volt Catrice, essence, bourjois bronzerem, de egyik sem volt ennyire jó, a catrice foltos volt, akármilyen ecsettel vittem fel, pedig MAC ecseteket használok. Az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Zember

2020. február 14.

Egy MAC-es sminkelés során próbáltuk ki az arcbőrömhöz, már régóta gondolkodtam, hogy szeretnék egy minőségibb, megbízhatóbb, megfelelő árnyalatú bronzosítót.
A sminkes hölgy a Golden árnyalatot próbálta ki a nagyon fehér, sápadt bőrömhöz, ami nagyon jó választásnak bizonyult. Természetes hatású, könnyű vele dolgozni, építhető és szerintem tartós is, enyhén, visszafogottan arany csillámos. Nem volt sárgás, nem volt természetellenes a finish-e a világos arcomon, kaptam egy kis életteli színt végre! Mindennap használtam, a sminkrutinom elengedhetetlen része lett.
Most készülök venni a következőt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Most készülök venni a következőt :)

Zsannus

2020. január 25.

A napokban döntöttem úgy, hogy ideje lecserélnem a "néha ezt használom, néha azt veszem meg" bronzosítóimat egy stabli jó minőségű (ha kell drágább) termékre. Erre esett a választás. Mivel szépen építhető, szinte minden bőrtípushoz, bőrszínhez megy, csak el kell találni a megfelelő mennyiséget. Matt Bronze árnyalatot vettem. Van hogy kevesebbet teszek fel (akkor természetesebb) van, hogy picit többet.. attól függ hova megyek. Jaaa és a legnagyobb pozitívuma: Ahova felkened az ott is marad egészen estig. Nagyon tartós, mint általában a mac-termékek. Még nem csalódtam.
Ha megfogadsz egy jó tanácsot, veszel hozzá egy minőségi ecsetet is, amivel szépen fel tudod vinni. :) (minél dúsabbat, tömörebbet)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Anne74

2020. január 22.

Mac minőség. :)
Könnyen lehet felvinni,tartós és nagyon szép hatás érvényesül használata közben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

Mac minőség. :)

Lencseee

2019. december 25.

Nagyon klassz bronzer. Szamomra alap darab lett. A matt arnyalatban van meg, es nagyon szeretem telen, nyaron. Semmi extrat nem tudok rola irni, egyszeruen ez az, amire hasznalni kell, minden extra nelkul. Nagyon keves mac kedvencem van, ez az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, számomra tökéletes! Nagyon szép az árnyalata, és könnyű dolgozni vele. Én a matt finisht szeretem, és ez a bronzosító sosem hagyott cserben. Az én bőrömön majdhogynem egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

A vélemények alapján, most én leszek a rossz ,de kövezzetek meg ,akkor sem egy tartós termékről beszélünk,hiába “a nagy Macről” beszélünk.
Olvasom a véleményeket és H&M bronzosítóval hasonlítjuk össze? Ez komoly? Hát elhiszem, hogy annál tényleg többet tud😅
Pont egyidejűleg vettem egy Mac-Refined Golden árnyalatot, (mert bronzosítóm még nem volt a Mactől, és kíváncsi voltam, hát ne lettem volna..) és egy Bobbi Brown-Aruba árnyalatot.Ég és a Föld.Aki x éve komolyabban sminkel,tudja miről beszélek.
Arra jó tényleg,hogy elrontani nem lehet vele a sminket,egy kis nesze neked semmi fogd meg jól...mégis odanyomtál valamit az arcodra és az pont nem kaki hahahaha😀😀😀 ;)
Barátnőm -Matte bronze árnyalata még ennyire se muzsikál sehogyan se, hiába mondják hogy jól építhető ez a titka, hát építhetnénk napestig.
Nyugodtan próbáljatok ki egy Bobbi Brown bronzosítót is, és érezni fogjátok a különbséget, kár is nagyon tovább firtatni a dolgot..Árban igaz drágább,de megvan az a bizonyos miértje.Amikor belemártod az ecsetet,leütögeted, és még akkor is akkorát szól ,mint a ház..!Egy fárasztó nap után,este hazaérve,ugyan úgy tündökölt a pofimon.
Akartam szeretni,de nagy szívfájdalmamra ,sajnos ez egy nagy NEM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Akartam szeretni,de nagy szívfájdalmamra ,sajnos ez egy nagy NEM!

Geva74

2019. július 8.

Matt bronze árnyalatban van meg. Nekem nem vált be, mert világos bőröm ellenére is alig látszik rajtam. Nagyon gyengén pigmentált. Több fajta ecsettel is próbáltam használni, de a végeredményen sajnos a kísérletezés sem változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

schnau.adelle

2019. április 23.

A Matte Bronze árnyalatban van meg nekem. Szeretem, nagyon jól építhető ez a púder.Természetes végerdeményt kölcsönöz.
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Ajánlom mindenkinek! :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol