MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrtípus:   Száraz

MAC bronzosító púder 4 árnyalatban: Golden (csillámló bronzos bézses-arany), Refinded Golden (finomra préselt gyöngyház arany), Matte Bronze és Bronze (csillámló bronz).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NikolettaV

2023. július 1.

Szép, meleg árnyalatú, matt hatású, hosszantartó és nem túl tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 1.

Szép, meleg árnyalatú, matt hatású, hosszantartó és nem túl tolakodó.

duchess_g

2023. május 5.

Szerintem nagyon jo kis bronzer, szep es termeszetes szinekkel (mind csillogos, mind matt). Nagyon jo minosegu. Egyetlen negativum, amit nem varnek ebben az arkategoriaban, hogy akar natur akar alapozott borre viszed fel, akar nem frissen mosott (vagy minden arcerintes utan lecserelt/kimosott es megszaritott :D) ecsettel viszed fel, a borodrol visszahordod a zsirossagot a feluletere, ami atom mod rakemenyedik es egy ido utan hasznalhatatlan lesz, le kell kapargatni, amivel persze termeket is vesztesz illetve a felszine is mas lesz es nem olyan puhan/egyenletesen fogja felvenni utana az ecset. A veget nehez elhasznalni, mert ebbol a termeszetebol adodoan nem porlad szet, megintcsak veszteseg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

malizzs

2022. május 4.

Nekem azért ez a kedvencem, mert nagyon szépen, egyenletesen el lehet oszlatni, és a színe tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

bontovicsbarbi

2021. december 28.

Matte Bronze árnyalatot használom szintén Mac ecsettel (168S). Nagyon szépen el lehet dolgozni és építhető, Nekem bevált.☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

korzsu

2021. december 6.

Kedvenc bronzosítóm. Több drogériás terméket is próbáltam már, de egyik sem volt olyan jó, mint ez a termék. Sokáig elegendő, szépen eldolgozható, építhető, amit nagyon szeretek benne. A szín kíválasztásához ha van lehetőség, inkább egy eladó segítségét ajánlanám a MAC és Douglasban; nagyon segítőkészek voltak velem is és a megfelelő árnyalatot választották ki számomra (magamnak nem ezt választottam volna elsőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

selmeczireka

2021. augusztus 31.

Nem jó termék, ha az árát nézem, akkor pedig szégyenletes. Nem ad le színt, kb. semennyit. Pigmentáltsága a nullához közelít. Matt verzióval rendelkezem, de senkinek nem tudom ajánlani. Sajnálom, hogy megvásároltam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

anikof88

2021. augusztus 9.

Első bronzosító amit használtam (előtte próbálkoztam olcsóbb drogériással,de nem tetszett).
Tetszik,hogy többször kell felvigyem és nem hirtelen sok lesz az ecseten,mivel még csak próbálkozom a használatával.
Kicsit sokalltam az árát (emiatt 4*),de már nem bánom,hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Kicsit sokalltam az árát (emiatt 4*),de már nem bánom,hogy megvettem.

mis6lauren6

2021. február 15.

Kedvenc bronzosítóm. Szépen építhető, télen-nyáron használom, csillámok miatt természetes hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

juccpucc

2021. február 10.

Nem nagyon szeretem... kemény, nehezen jön fel az ecsetre és többször kell átmennem vele az arcomon. Elhasználom de tuti nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Pöti

2021. január 29.

A mattot vettem meg, szép, nem sárgás. Valóban kicsit többször kell vele átmenni a bőrön, de nekem ez pont előny, hiszen nagyon nagyon fehér a bőröm, és így azért lényegesen könnyebb szebb eredményt elérni. Ebben rengeteg van, sokáig elég lesz. Nagyon féltem, hogy ha elfogy a NARS Lagunája, mivel fogom pótolni, de egyrészt még abban is sok van (ahhoz képest, hogy a közepén már kifogyott, nagyon szépen tartja magát és nem hullott atomjaira a maradék), másrészt érkeztek azóta újabbak is, de ez hozza azt a minőséget, amit elvárok egy MAC-től :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.