MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz

MAC bronzosító púder 4 árnyalatban: Golden (csillámló bronzos bézses-arany), Refinded Golden (finomra préselt gyöngyház arany), Matte Bronze és Bronze (csillámló bronz).

KERESEM! MAC Bronzing Powder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, újszerű, megkímélt, Helyszín: --, fizetés: --

mis6lauren6

2021. február 15.

Kedvenc bronzosítóm. Szépen építhető, télen-nyáron használom, csillámok miatt természetes hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

juccpucc

2021. február 10.

Nem nagyon szeretem... kemény, nehezen jön fel az ecsetre és többször kell átmennem vele az arcomon. Elhasználom de tuti nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Pöti

2021. január 29.

A mattot vettem meg, szép, nem sárgás. Valóban kicsit többször kell vele átmenni a bőrön, de nekem ez pont előny, hiszen nagyon nagyon fehér a bőröm, és így azért lényegesen könnyebb szebb eredményt elérni. Ebben rengeteg van, sokáig elég lesz. Nagyon féltem, hogy ha elfogy a NARS Lagunája, mivel fogom pótolni, de egyrészt még abban is sok van (ahhoz képest, hogy a közepén már kifogyott, nagyon szépen tartja magát és nem hullott atomjaira a maradék), másrészt érkeztek azóta újabbak is, de ez hozza azt a minőséget, amit elvárok egy MAC-től :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Lilka

2020. december 19.

Nagyon sajnálom, hogy a megvásárlása elott nem olvastam el a krémmániás véleményeket, mivel igen sajnos egyet kell értsek azokkal, akik lepontozták a terméket. Mivel ilyen árkategoriás terméktol elvárnám, hogy legalább a második ecsethúzás után látszodjon az arcomon, de ezzel legalább 10x kell ,, átsimogatnom,, az arcom amíg elérem a kívánt diszkréten bronzos hatást. A Matte Bronz árnyalata szép, de tényleg reggelente durván idegesíto lehet, ha igyekezel valahová....Igaz vannak ennél drágább minoségi bronzosítok is, de már megbántam, hogy nempotoltam hozzá...Ugyhogy nullárol indulok a másik bronzosítoért, mert ezt muszáj lesz lecserélnem,....kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

jucimuci

2020. november 20.

Golden árnyalatban rendeltem meg téli bronzosítónak, sajnos nem vagyok teljes mértékben elégedett vele. Sokáig kell tunkolni az ecsetet hogy felvegyen egy kis színt, az arcon is épp hogy látszik, pedig szerintem elég világos bőröm van hozzá. A csillámok amúgy tetszenek benne, még barátkozunk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Anikocska

2020. november 20.

A matt árnyalatot vettem meg. Bár ne tettem volna! A színe az egyetlen ami jó a világos bőrömhöz. A pigmentáltsága szinte nulla, fél nap mire bronzosítani tudok vele. Valamint ami végképp kiverte a biztosítékot, hogy egy hét után a teteje befényesedett és nem vett fel színt sem az ecset sem a szivacs. Egy 9000 forintos bronzosító ne csináljon már ilyet! Ha újra szeretnék valami kicsi színnel találkozni kapargathatom a tetejét! Hozzázenném, hogy egy 1500Ft-os essence bronzosító sem csinál ilyet! Soha többet nem veszek mac bronzosítót. Hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Geva74

2020. november 14.

Matt bronze árnyalatban van meg. Nekem nem vált be, mert világos bőröm ellenére is alig látszik rajtam. Nagyon gyengén pigmentált. Több fajta ecsettel is próbáltam használni, de a végeredményen sajnos a kísérletezés sem változtatott.
2020.11.14 update:
Miután piacon fellelhető hypolt bronzerek legalább 80%-át kipròbàltam, rá kellett jönnöm, hogy ami ennek a bronzernek a hàtrànya az az elönye is. Mivel gyengén pigmentàlt, épitgetni kell, nehéz tùllöni vele, jelen pillantban kedvenc bronzerem. Természetes a szine, nincs narancsos beütése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 14.

2020.11.14 update:

mliza

2020. június 10.

Nekem a matte bronze van meg és egyszerűen imádom. Sajnos a pattanásokba/hegekbe szinte minden púderes termék bele ragad csúnyán de ez tényleg nem. És nap végéig kibírja tartósan emellett mivel nagyon pigmentált elég keveset használni és sokáig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

angelavaradi

2020. április 15.

Matte Bronze árnyalatot vásároltam és a végeredmény csodás! Nagyon jól pigmentált, elég belőle egy picit felvenni az ecsettel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Tempete

2020. március 6.

Nekem nagyon tetszik <3 Közepesen sötét bőröm van, és még ezen is szépen mutat a Golden árnyalat (ebben van egy kis arany csillám is, nemmatt).
Hozza, amit egy bronzernek hoznia kell. Szépen építhető, nem lesz foltos, és tartós is. Akinek nem jött be, nekem azt mondta a sminkes csajszi, hogy mindenképpen alapozó+púder kombóra kell felpattintani :D Mert akkor muzsikál rendesen, esetleg, ha nem így próbáltátok, próbáljátok ki így.
Ez előtt volt Catrice, essence, bourjois bronzerem, de egyik sem volt ennyire jó, a catrice foltos volt, akármilyen ecsettel vittem fel, pedig MAC ecseteket használok. Az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol