MAC

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: miko02, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2015 márciusi limitált kiadás

Coupe D’Chic - világos aranyló barack csillámokkal

Irudi

2016. január 13.

Bevallom, elcsábultam. A csomagolása nagyon szép, emlékeztet Hamupipőke báli ruhájára, amit a filmben visel.

A kis tükör is nagyon cuki benne.

Viszont: pirosítóként vettem, de annak nem nagyon jó :/ Minimális pírt hagy csak az arcon, ellenben nagyon szépen csillog. Olyan, mintha egy highlighter és egy pirosító között lenne valahol félúton. Megoldásként én is az előző hozzászóló módszerét tudnám javasolni: először egy kicsit erőteljesebb matt pirosító, utána ez. Hacsak nem teljesen hófehér valakinek a bőre, mert azon biztosan erőteljesebben mutat.

Bármilyen cuki is, bármennyire csillog, (bármennyire Disney :)) nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

A kis tükör is nagyon cuki benne.

miko02

2015. április 14.

A "Coupe D’Chic" árnyalatú kis szépséget sikerült beszereznem. A boltban úgy gondoltam, hogy ez nekem túl sok, mert a dobozában nagyon rózsaszín csillámcsodának tűnik, ami egy 10 éves kislány álma, de számomra kicsit elrettentő volt. De ahogy kipróbáltam, a túl sok túl tökéletessé szelídült! :-) Enyhe fénye van, elszórt csillámokkal. Akár egy hétköznap is el tudom képzelni, amikor egy kis ragyogásra vágyik az ember lánya, de egy alkalmi smink gyönyörű kiegészítője lehet.
Ha még van a boltokban, akkor csapjatok le egyre! :-)

Update: Ajándékba megkaptam a "Mystery Princess" árnyalatot is. Ahhoz képest, hogy amikor vásároltam a párját meg sem fordult a fejemben, hogy ezt elhozzam, nagyon pozitívan csalódtam benne. Aranyba hajló bronzos árnyalat, sejtelmes fényt ad az arcnak. Szerintem a legszebben lebarnult bőrön fog mutatni, úgyhogy nyáron biztosan ő lesz a Nr. 1.
Sokkal jobban viselhető a hétköznapokon, mint a párja, mert ebben nincsenek akkora csillámok. Ha pirospozsgásabb ragyogásra vágyok, akkor először felkenek egy matt színes púdert, majd egy leheletnyit az ujjammal ütögetek rá ebből. Csodás eredményt lehet elérni úgy is. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Ha még van a boltokban, akkor csapjatok le egyre! :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.