MAC

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Az Extra Dimension Skinfinish tökéletesen ragyogóvá varázsolja a bőrt. A folyékony púder alapú highlighter prizma tükröződéssel formázza és kiemeli az arcod, fényes, karakteres finisht eredményezve. A krémes púder formula 10 órán át tart.

Állandó szinek: Beaming Blush, Doublegleam, Show Gold, Soft Frost

Ár: 5490 ft , Eladó: sonoka
Állapot: Próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Posta,foxpost előre utalás után
MAC Extra Dimension Skinfinish Limitált Karácsonyi kiadás
Ár: 5500.- , Eladó: molivi
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után

Dinabebi

2020. július 29.

Beaming Blush árnyalatot használom és annyira gyönyörű színe van. Sok órát kibír az arcomon. :) Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Sztellus

2020. január 25.

Megvettem az ikonikus Mineralize Skinfinish soft and gentle-t, de nekem az akkora csalódás volt. Viszont ez nagyon szép, nincsenek benne olyan nagy csillámok, természetes fényt ad, persze építhető, de hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Qwerty1234

2020. január 19.

Tökéletes! HA egy kicsit filteres, csillogós arcbőrre vágyok, akkor ő hozzá nyúlok. A hétköznapokra, munkahelyemre simán fel tudom tenni. Olyannyira gyönyörű. De ha egy buliba szeretném feltenni, ott is meg állja a helyét. Ez egy csoda!!!! Nagyon ajánlom Mindenkinek aki szereti a kicsit fényesebbet.*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

kamillasynchro

2019. október 27.

Ez a tökéletes highlighter, Show Gold árnyalatát használom és minden alkalomra megfelelő mivel “építhető a fedése”, szerintem sosem fog elfogyni szóval teljesen megéri az árát is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Lucus199703

2019. október 19.

En a Doubleglam es a Show Gold arnyalatokat valasztottam meg masfel evvel ezelott, azota hasznalom toretlenul. Nincs mkt mindani rola, ezek a tokeletes highlighterek azoknak akik nem a kremes vagy folyekony texturat reszesitik elonYben. Csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, nekem double gleam arnyalatban van meg, es nagyon jol mukodik a porcelan borommel. Hatalmas mennyiseg, igazabol csak attol felek, hogy elobb torom el, minthogy elfogyhatna.. nagyon tartos, szep fenye van, neha szemhejpuder helyett is ezt hasznalom es hibatlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

schnau.adelle

2019. július 26.

Nagyon szeretem. A Beaming blush árnyalat van meg nekem, a különleges színe miatt szereztem be. Highlighter fanoknak kötelező darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

Kitti-91

2019. július 7.

Gyonyoru, de nekem sajnos jobban kiemeli a borhibaim, mint mas highlighterek ezert -1*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Veronika8614

2019. május 28.

Nem szeretem a por allagu highlightereket vizhianyos borom miatt, inkabb stifteket vagy kremeket hasznalok, de ebbol annyira megtetszett a Whisper of gilt, hogy vegul a Show Gold arnyalatot is beszereztem, szeretem mindkettot. Nem poros csik mint sok mas, hanem jobban belesimul a borbe, es gyonyoru ez a ket arnyalat, feher boron nem tudom, de az en barnas boromon jol mutatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Anheszenamon

2019. március 18.

Egy videóban láttam meg a Double-Gleam árnyalatot és annyira megfogott, hogy muszáj volt megvennem. Csodás a színe, a finishe, imádom használni. Meglepően tartós is rajtam, pedig általában arcra való termékekkel az a gondom, hogy eltűnik rólam néhány óra múlva. Ez ott marad ahova teszem. Két highlighterem volt eddig a Mactől, a Soft&Gentle és a Hyper Real Glow highlihgter paletta, és maradéktalanul elégedett vagyok mindegyikkel. Szerintem érdemes beruházni egy-egy drágább darabra, akár más márkától is (pl. Ofra, Becca) mert ezek a termékek sokkal tartósabbak mint egy olcsóbb kategóriás pl. Revolution highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.