MAC

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2011. március 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Szemkrémek

Koffeines krém azonnali hatással. Megszünteti a szem puffadtságát, eltünteti a sötét karikákat. Feszesíti és hidratálja a szemkörnyék bőrét.

rosalindfranklin

2018. július 21.

Smink alá jó, de hidratálónak elég vacak, ennyi pénzért meg különösen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Smink alá jó, de hidratálónak elég vacak, ennyi pénzért meg különösen. :(

Azaleeh

2018. január 4.

Semmi extra :( eléggé karikás a szemem, talán mintha valamit segítene, de ennyi pénzért többet vártam. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

brethalia

2017. október 8.

Nagyon sokat dilemmáztam, hogy megvegyem-e, de több sminkes oldalán is láttam, szóval rászántam magam.
Hosszútávú hatást és csodát nem vártam tőle, de reméltem, hogy azért ennyi pénzért nem lesz teljesen haszontalan a termék.

Egyelőre életem egyik legnagyobb pénzkidobásának tartom (pedig 25% akcióval szereztem be Douglas webshopból), remélem, később megcáfol valahogy. :(

Genetikailag nagyon karikásak a szemeim, még kipihenten is szürke táskáim vannak. Gondoltam, itt aztán a legkisebb hatás is látványos lesz, de semmi. Egyszer próbaképpen csak egyik szemem alá tettem, vártam kicsit, de abszolút semmi különbség nem látszik. (Sőt, párom szerint az a szemem tűnt karikásabbnak, ahol volt krém.)
Reméltem, hogy legalább a szemem alá sminkalapnak jó lesz, de mintha csak még jobban gyűrődne a korrektor a ráncokba...

Ha már megvettem, megpróbálom elhasználni, hátha később változik a véleményem róla, de egyelőre elég csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

csicsi86

2017. március 23.

Nem rossz, mert jól lehet rá sminkelni. De engem a szilikonos érzete zavar, ha utána nem használok sminket az arcomon. Hidratálára én jobban szeretem a táplálóbb krémeket, de ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

KissQkta

2016. január 31.

Reggel, smink előtt használom. Tökéletesen lehúzza az ödémáimat. Karikákra is teszek egy keveset belőle. Tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

laural

2015. december 27.

A korábbi kommentekkel egyetértve én is meg vagyok vele elégedve, nappalra használom, estére másra esett a választásom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

zseni

2015. december 11.

1-2 honapja hasznalom ezt a termeket reggeli szemkremnek, es öszinten szolva csak minimalis hatast tapasztaltam. ennek ellenere lehet, hogy ujra fogom venni, mert szepen hidratal, gyorsan beszivodik es nagyon pratikus a csomagolasa, tökeletes lehet pl. utazashoz, de latvanyos eredmenyeket inkabb egy gazdagabb, esti szemranckremtöl varjunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

ladybird80

2014. október 15.

Reggelre tökéletes kis krém, feszesít, hidratál, kiváló sminkalap, viszont tényleg csak "gyorssegély", ránctalanításra vagy komoly karikákra nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

bobekecske

2014. március 19.

Gyorssegélyként reggelente nagyon hatásos. Egy nagyon rossz éjszaka után láttam csak igazán mennyire hatásos ez a kis krém. Gyorsan fel is szívódik, azonban nekem egy rövid ideig picit könnyezik tőle a szemem. Nem irritálja, nem kellemetlen, de meglepő. Talán a működésével függ valahogy össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

fruzsicaaa

2013. október 18.

Hosszutavon nem csinal semmit, de a 'fast response' 100%-ig igaz. Zsenialis reggelre, smink elott. Kisimit, lehuzza az odemakat. Profi cucc, sminkeseknek kotelezo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Yeast Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.