MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,92 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   1,92 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

5 féle árnyalatban kapható

Tündérvirág

2016. február 14.

Tegnap szereztem be egyet belőle. A csomagolás alapján azt hittem vadrózsaszín lesz a szám tőle, de nem, nagyon halvány felkenve. Apró csillámok vannak benne, de csodálatosan ragyog. Teltebbnek is látszik tőle a szám. Emellett tartós is, eddig ezt egy szájfénynél sem tapasztaltam. Igaz, ragad, de ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

vanett

2015. július 30.

A MAC Le Disko Dazzleglass szájfénye ÜBERTUTI. Mondom ezt én, aki már-már utálja a szájfényeket, s csak a milliomszor tartósabb rúzs rokonaikra esküszik. Azért nem kedvelem eme nyálas kis darabokat, mert nem tartanak, s az ajkak pillanatok alatt beisszák vagy ott marad az első kortyok után undormány pohárbélyegként. És aztán jött ez. Ez a sűrű kis szirup, amit csak a masszív jóllakottságig tartó út hoz ki a sodrából, aminek az ivás meg se kottyan, amit a szerelmes szája se robbant le teljes mértékben. Pedig ragad. Nem kicsit. De trükkösen csinálja! 😎 Amikor az ajkak összeérnek a klasszikus rúzs/szájfényszétmaszatoló állásban, akkor erős kötelék szövődik az ajkak közt. Amint azonban a művelet végrehajtottá válik, a ragasztó effektust szépen el is lehet felejteni, ugyanis beszéd közben csak azt venni észre, hogy valami lágyan balzsamozza a szájat.
Azt vettem észre, hogy egy viaszos záróréteget képez az ajkakon, s ezért tartós. Azt nem tudom, ez mennyire tömíti el a száj körüli pórusokat, s okoz faggyútúltengést ott, de nekem a sima sminklemosó nem bánt el vele! ☝ Hogy a vízálló mit kezd vele, azt nem tudom, mert azt még nem teszteltem, de a Clarisonic szépen leszedi.
Egy szónak is száz a vége! Abszolút rúzsfanatikusként is odáig meg vissza vagyok érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!