MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

Színes ajakápoló. Puhává varázsolja a legszárazabb ajkakat is.

4 színben kapni, ezek közül egyik az átlátszó.

Natalka

2014. október 20.

Nekem nagyon bevált ez az ajakápoló! Nagyon utálok sok pénzt kiadni valamiért, ha nem vagyok benne biztos, h jó lesz, de ehhez kedvező áron jutottam hozzá egy kedves krémmániásnak hála, gondoltam annyiért megéri kipróbálni. És tényleg működik. Mindent tud: kitűnően hidratál, azonnal megszűnik a száraz, feszülő érzés, eltűnnek a "cserepek", szép, fényes, sima, és ráadásul enyhén színezett(!) ajkak maradnak utána. Aki panaszkodik a Carmex borzalmas ízére és kinézetére, annak tudom ajánlani ezt. Íztelen, és kissé vaníliás illatú. Nekem egy rózsaszín változatban van meg, még viszonylag tartós is, a hidratáltság érzése megmarad lekopás után is.
Nem tudom mennyi az eredeti ára, de azt is megéri, mert nagyon sokáig kitart. Szerintem ha elfogy, be fogom szerezni, teljes áron is. Ha egyszer valami jó, akkor örülök, h rátaláltam, már nem is érdekel mennyibe kerül :) (persze csak reális kereteken belül :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Madi

2014. augusztus 12.

Fantasztikus. Teljesen rendbeteszi a cserepesre kiszáradt ajkakat is.
Kellemes vaníliás illatú. Nem túl olcsó, de megéri és sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Fantasztikus. Teljesen rendbeteszi a cserepesre kiszáradt ajkakat is.
Kellemes vaníliás illatú. Nem túl olcsó, de megéri és sokáig bírja.

kriszti0305

2013. február 12.

Megvettem, csalódtam, nem győzöm elhasználni. Nagyon drága, és nem is hidratál, szép színt ad az ajkaimnak de ennyi. eléggé megbántam,hogy ennyi pénzt kiadtam ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

orchidea8627

2013. január 12.

Tavaly télen vettem, mert egyszer egy sminkes kipróbálta rajtam és nagyon tetszett az enyhe színe (Petting pink), illetve nagyon szépen hidratálta a kiszáradt ajkaimat.
A hatását azóta is szeretem, viszont van egy enyhe kellemetlen utóíze, ezért nem fogom újravenni (még van benne egy kevés), illetve a tégelyes megoldás sem a kedvencem, belenyúlni ujjal soha nem szoktam (brrr...), ezért kicsit macerásabb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Ez egy nagyon jó kis ajakápoló, több előnnyel, mint hátránnyal. Nem ragacsos, jól és tartósan hidratál. Az illatot/ízt semlegesnek értékelném, mert az egyéni ízlés kérdése. Nekem személy szerint tetszik, de volt már olyan vendégem akit zavart. Az egy tulajdonsága amit nem szeretek, hogy kissé kifehéríti az ajkakat, valamint én soknak tartok a 15$ egy ajakápolóért. Aki a márka elkötelezettje, annak természetesen kötelező, de egyébként rengeteg hasonló terméket lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

cressida

2011. április 6.

MIvel rúzst nem használok, a színezett ajakbalzsam a legjobb megoldás.
Többféle színben kapható, előfordul a limitált kiadásban is.

Az illata semleges, szép színt ls fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 6.

MIvel rúzst nem használok, a színezett ajakbalzsam a legjobb megoldás.
Többféle színben kapható, előfordul a limitált kiadásban is.

Az illata semleges, szép színt ls fényt ad az ajkaknak.

BabyDoll

2011. március 22.

Azoknak szoktam ajánlani, akiknek hajlamos az ajka cserepesedésre, kiszáradásra, de Carmexben levő kámforra/mentolra érzékeny, vagy egyszerűen nem szereti. A szájat azonnal hidratálja, és puhává teszi, miután beszívódott, letörlődött, azután is megmarad ez az érzés. Nekem van a sima, illetve színezett változatban is, ami natúr sminknél felér egy szájfénnyel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Squalane eo 1 0