MAC

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

Tubusos ajakbalzsam, mely nagyon ajánlott száraz, cserepes ajkakra.

Hales

2018. szeptember 22.

Elég érzékeny vagyok az ajakápolásra, egyszerűen ki nem állhatom azokat az ajakápolókat, amik hagynak egy kellemetlen réteget az ajkaimon és mellette semmit nem használnak, a legtöbb a kukában is végezte. Egy ilyen elkeseredett pillanatomban tértem be az üzletbe és ruháztam be egy ilyenre. Csodásan hidratálja az ajkaimat, nincs kellemetlen réteg, úgyhogy most nagyon boldog vagyok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

majzsola

2018. március 26.

Nagyon-nagyon jó kis ajakbalzsam. Sokáig hidratált marad a szám, és kellemes érzetet ad. Rúzsok alá mindig kenek belőle, így kevésbé szárítják a számat.
Az egy csillagot az ára miatt vonom le, igaz nagy mennyiség, de 5000 Ft-ért horror.. úgyhogy hiába kiváló termék, maradok a blistexnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

nori93

2018. március 21.

Már nagyon kellett valami az ajkaimnak ami tényleg segít a szárazságon, ezért amikor elmentem a Westend MAC üzletébe megvenni a szokásos fix+ sprayt és blot púderem és megkérdeztem az eladó csajszit, hogy mit ajánl és ezt a terméket adta. Nagyon szeretem, nekem tényleg hidratálja az ajkaimat, reggel felkenem estig szuperül tart a hidratáltság. :)
Az egyetlen negatívum az ára... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Az egyetlen negatívum az ára... :/

Sarahann

2016. március 29.

Nagyon szeretnék jókat írni, de sajnos nem tudok. A boltban tették fel a száraz számra, akkor nagyon megtetszett és megvettem, de sajnos hosszú távon nem tartós a hatása, amíg felkenem nagyon puha a szám, de 1 órával később ugyanolyan száraz :( Rúzs és szájceruza előtt felpuhítani az ajkakat jó, de ennyiért nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Squalane eo 1 0