MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: styList, Módosítva: 2013. május 1.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

styList

2013. április 23.

Krémes állagú száj alapozó, én a rúzs színének módosításához használom, mert szerintem másra nemigen jó :(
Mivel krémes, egyáltalán nem tartós, mint pl. a Benefit Lip Plump-ja.
Erre a célra pedig helyettesíthető bármilyen alapozóval vagy korrektorral, ráadásul Pro termék, itthon nem is kapható, én Párizsban szereztem be, de ha tudom, h csak ennyit tud, nem metrózok érte!!
Bár a csomagolás kicsinek tűnik, mégis ráromlik az emberre,mert micro-pöttynyi kell csak belőle, 2 éve vettem és a napi használat ellenére szinte tele van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 23.

Mivel krémes, egyáltalán nem tartós, mint pl. a Benefit Lip Plump-ja.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate