MAC

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kiszerelés:   3,5 g

• Akár 8 órán keresztül tart
  • Szem alá is használható

SzZs1981

2014. szeptember 14.

Elsősorban a kiszerelése miatt lettem kíváncsi a MAC legújabb korrektorára, mert a stick formulát gyorsnak, praktikusnak és könnyen kezelhetőnek gondoltam, amit napközben is magammal vihetek és könnyen igazíthatok vele a sminkemen. A Matchmaster koncepció nem is izgatott annyira, hiszem a MAC híres a széles színválasztékáról, ezzel soha nem is volt problémám náluk (én hiszek a C és W rendszerben :) )
Végül mind a kiszerelés, a formula és a bőrszínhez tökéletesen (!) igazodó szín teljesen meggyőzött.
Közepes-természetes fedést adó korrektor, én főleg arcra használom, és amit különösen szeretek benne hogy nem hangsúlyozza ki a száraz foltokat. Nagyon tetszik ahogy beleolvad a bőrömbe, mint textúrában mind pedig színben szép és természetes a végeredmény.
Valószínű hogy pont a krémessége és a natúr-szatén finish miatt nem a legtartósabb termék (pl. egy 12-órás munkanapot valsz. nem bír ki) de számomra az előnyei ezt bőven kompenzálják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.