MAC

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC ajakrúzs My Heroine árnyalatú parfümje, melynek főbb illattösszetevői a sárfány, cordovan bőr és a füst.

eannamaria

2020. január 11.

Ha már időm engedi , hogy pötyörésszek , akkor általában pozitív véleményeket szeretek írni , nem célom lehúzni termékeket és megbántani sem senkit csak azért , mert nekem épp kellemetlen benyomásom volt adott időpillanatban egy illattal .

Ezzel a kreációval kapcsolatban viszont az az érzésem , mint " A császár új ruhája " meséjében : most én leszek a gyermek , aki kimondja , hogy ez a parfüm egy rettenet !
Egyetlen fújás egy papírcsíkra , ami egyetlen éjszakát töltött a nappalink asztalán , több mint 3 hete , de még mindig megcsap időnként és még mindig borzalommal tölt el .

Nagyon sok parfümmel találkoztam már , ami nem igazán nyerte el a tetszésem , de el bírtam képzelni és viselni is máson.
Ez a szegény Heroine viszont konkrétan emberiség elleni bűntett , egyetlen fújással élőlénycsoportokat lehetne semlegesíteni , vagy vallatni , vagy kínozni , vagy elüldözni , vagy bármi...
Mondom ezt úgy , hogy tényleg lazán takarítok tömény ecettel , évekig pelenkáztam a gyermekeimet , vagy esetenként sikerül egy-egy hajléktalan auráját kifogni a BKV- n , na talán ez utóbbi vetekszik eme MAC parfüm undorszintjével .
Nem éreztem még soha senkin és remélem nem is fogom !!!

Lehet , hogy valakinek pont ezzel a véleménnyel csigázom fel az érdeklődését , és szívesen várok még pozitív véleményeket , remélem én tévedek hatalmasat !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Nem éreztem még soha senkin és remélem nem is fogom !!!

Berti

2019. augusztus 26.

Váááá! Nem semmi illata van! Vak vásárlás volt. Annyi negatívumot olvastam róla, hogy azonnal tudtam, hogy ez csak jó lehet. Mármint rajtam, mert többnyire a megosztó illatokat szereti a bőröm. Iszonyat különleges és iszonyat tartós! Nem igazán tudom semmihez sem hasonlítani.
Nekem max. 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Nekem max. 5 pont!

Timi8

2019. július 7.

No, ez egy igazán ütős kis darab lett! Csak ki kell pròbálni, az illat magáért beszél!
Igazán uni illat, bőrös-füstös, picit fűszeres. Valòdi vagàny, "tökös" kis cucc ez! Baromira nem én vagyok de mégis nagyon tetszik. (Megmaradok a Guerlain Santal Royal-nal, annál drasztikusabb egyelőre nem megy...)
Szòval nem egy cukormukor illat, viszont marha jòl rétegezhető akár cukorédes illatokkal is. Érdemes vele kìsérletezni. Nem egy mindennapi parfüm.
Nem mellékesen pedig, akinek a Tom Ford Tuscan Leather bejön és "csak" a borsos ára miatt mellőzi, tegyen ezzel egy pròbát 😉 ìgérem, kellemesen fog csalòdni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

skin

2017. április 12.

Igazi niche kategória pedig nem annak készült. Tömjént,füst és még több füst némi bőrrel kombinálva. Mainstream illathoz szokott orroknak szokatlan lesz vagy felkavaró. Mivel ez is unisex kategória szerintem férfiakon jobban el tudnám képzelni. A szilázsa extra ugyanúgy a tartóssága is. Kemény parfüm. Egyes külföldi oldalak Tom Ford Tuscan leather-jéhez hasonlítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.